Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Tabela ligowa w sezonie 2017-2018

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Marcinki Kępno 20 46 14 4 2 68 21
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 19 46 15 1 3 50 18
3. MKS Kania Gostyń 20 42 13 3 4 63 27
4. Olimpia Koło 20 26 8 2 10 34 41
5. Górnik Konin 19 25 8 1 10 46 42
6. SKP-MOS Słupca 19 21 6 3 10 26 34
7. Victoria Września 19 20 6 2 11 25 51
8. KS Stal Pleszew 28 10 2 4 22 24 102


juniorzy młodsi - terminarz rozgrywek
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

Terminarz ligowy

gospodarze goście wynik
12.08.2017 godz. 11:00 - 1. kolejka ligowa 3 : 3
SKP-MOS Słupca KS Stal Pleszew
15.08.2017 godz. 11:00 - 2. kolejka ligowa 4 : 1
KS Stal Pleszew Victoria Września
19.08.2017 godz. 10:00 - 3. kolejka ligowa 0 : 2
KS Stal Pleszew Górnik Konin
26.08.2017 godz. 10:00 - 4. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Marcinki Kępno
30.08.2017 godz. 13:00 - 5. kolejka ligowa 2 : 0
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
13.09.2017 godz. 17:00 - 6. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Olimpia Koło
10.09.2017 godz. 11:00 - 7. kolejka ligowa 3 : 0
MKS Kania Gostyń KS Stal Pleszew
16.09.2017 godz. 16:00 - 8. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew SKP-MOS Słupca
24.09.2017 godz. 11:00 - 9. kolejka ligowa 1 : 3
Victoria Września KS Stal Pleszew
30.09.2017 godz. 11:00 - 10. kolejka ligowa 1 : 0
Górnik Konin KS Stal Pleszew
07.10.2017 godz. 10:00 - 11. kolejka ligowa 4 : 0
Marcinki Kępno KS Stal Pleszew
14.10.2017 godz. 11:00 - 12. kolejka ligowa 1 : 5
KS Stal Pleszew Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
22.10.2017 godz. 11:00 - 13. kolejka ligowa 4 : 1
Olimpia Koło KS Stal Pleszew
28.10.2017 godz. 11:00 - 14. kolejka ligowa 1 : 5
KS Stal Pleszew MKS Kania Gostyń
24.03.2018 godz. 10:00 - 15. kolejka ligowa 0 : 5
KS Stal Pleszew Marcinki Kępno
29.03.2018 godz. 14:00 - 16. kolejka ligowa 3 : 0
Victoria Września KS Stal Pleszew
07.04.2018 godz. 10:00 - 17. kolejka ligowa 1 : 4
KS Stal Pleszew Górnik Konin
14.04.2018 godz. 10:00 - 18. kolejka ligowa 0 : 3
KS Stal Pleszew SKP-MOS Słupca
22.04.2018 godz. 13:00 - 19. kolejka ligowa 7 : 0
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
28.04.2018 godz. 11:00 - 20. kolejka ligowa 0 : 3
KS Stal Pleszew Olimpia Koło
02.05.2018 godz. 11:00 - 21. kolejka ligowa 5 : 1
MKS Kania Gostyń KS Stal Pleszew
05.05.2018 godz. 11:00 - 22. kolejka ligowa 10 : 0
Marcinki Kępno KS Stal Pleszew
12.05.2018 godz. 16:00 - 23. kolejka ligowa 1 : 3
KS Stal Pleszew Victoria Września
19.05.2018 godz. 13:30 - 24. kolejka ligowa 6 : 1
Górnik Konin KS Stal Pleszew
26.05.2018 godz. 11:00 - 25. kolejka ligowa 5 : 1
SKP-MOS Słupca KS Stal Pleszew
31.05.2018 godz. 16:00 - 26. kolejka ligowa 1 : 3
KS Stal Pleszew Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
02.06.2018 godz. 13:00 - 27. kolejka ligowa 4 : 1
Olimpia Koło KS Stal Pleszew
09.06.2018 godz. 10:00 - 28. kolejka ligowa 1 : 7
KS Stal Pleszew MKS Kania Gostyń

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
MS 23.09.2018
godz. 15:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I
TS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
MS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków
MM 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz
JM 29.09.2018
godz. 13:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
S 29.09.2018
godz. 16:00
Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

JS Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 2 : 2
JM Olimpia Koło II KS Stal Pleszew 5 : 1
MM KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn 2 : 1
TS Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew 1 : 2
O Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew 1 : 11
JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew 3 : 8
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 7 13
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
3. Stainer Polonia Leszno 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 6 18
2. LKS Gołuchów 6 13
3. Stainer Polonia Leszno 6 12
4. Olimpia Koło II 6 9
5. MKS Tur 1921 Turek 6 7
6. Victoria Września 6 7
7. KS Stal Pleszew 7 2
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5 1

trampkarze starsi

1. KS Stal Pleszew 3 4
2. Kopernik Piotrów 1 3
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2 3
4. Piast Kobylin 1 1
5. CKS Zbiersk 1 1
6. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 3 6
2. Antonio Jarocin 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Calisia 14 Kalisz 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
7. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 2 6
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 1 3
2. Antonio Jarocin 0 0
3. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
4. GKS Żerków 0 0
5. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook