Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Tabela ligowa w sezonie 2017-2018

juniorzy starsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Polonia 1912 Leszno 17 42 13 3 1 43 11
2. Górnik Konin 16 41 13 2 1 57 16
3. Przemysław Poznań 16 37 12 1 3 80 15
4. KS Stal Pleszew 24 29 9 2 13 43 74
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26 8 2 6 35 33
6. Błękitni Wronki 16 24 7 3 6 36 28
7. Krobianka Krobia 17 24 7 3 7 29 27
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22 6 4 7 24 41
9. Mieszko Gniezno 15 20 6 2 7 25 28
10. Unia Swarzędz 15 19 5 4 6 27 28
11. Jarota Jarocin 18 18 5 3 10 30 46
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17 5 2 8 33 44
13. Warta Śrem 14 12 3 3 8 23 41
14. Calisia 14 Kalisz 6 3 1 0 5 8 25
15. LKS Ślesin 7 3 1 0 6 7 26
16. Pogoń Łobżenica 7 0 0 0 7 10 27


juniorzy starsi - terminarz rozgrywek
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

Terminarz ligowy

gospodarze goście wynik
23.08.2017 godz. 17:00 - 1. kolejka ligowa 2 : 1
KS Stal Pleszew Górnik Konin
15.08.2017 godz. 11:00 - 2. kolejka ligowa 2 : 0
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
20.08.2017 godz. 15:00 - 3. kolejka ligowa 4 : 3
KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz
26.08.2017 godz. 10:00 - 4. kolejka ligowa 2 : 0
Warta Śrem KS Stal Pleszew
03.09.2017 godz. 15:00 - 5. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Unia Swarzędz
10.09.2017 godz. 11:00 - 6. kolejka ligowa 2 : 2
Tarnovia Tarnowo Podgórne KS Stal Pleszew
16.09.2017 godz. 12:00 - 7. kolejka ligowa 1 : 3
KS Stal Pleszew Błękitni Wronki
23.09.2017 godz. 15:00 - 8. kolejka ligowa 1 : 2
KS Stal Pleszew KS Canarinhos Skórzewo
30.09.2017 godz. 10:00 - 9. kolejka ligowa 10 : 0
Przemysław Poznań KS Stal Pleszew
08.10.2017 godz. 15:00 - 10. kolejka ligowa 1 : 3
KS Stal Pleszew Polonia 1912 Leszno
14.10.2017 godz. 11:00 - 11. kolejka ligowa 1 : 3
Pogoń Łobżenica KS Stal Pleszew
22.10.2017 godz. 15:00 - 12. kolejka ligowa 1 : 4
KS Stal Pleszew Mieszko Gniezno
28.10.2017 godz. 11:00 - 13. kolejka ligowa :
LKS Ślesin KS Stal Pleszew
05.11.2017 godz. 14:30 - 14. kolejka ligowa 4 : 3
KS Stal Pleszew Krobianka Krobia
11.11.2017 godz. 10:00 - 15. kolejka ligowa 0 : 1
Jarota Jarocin KS Stal Pleszew
24.03.2018 godz. 11:00 - 16. kolejka ligowa 8 : 0
Górnik Konin KS Stal Pleszew
29.03.2018 godz. 16:00 - 17. kolejka ligowa 2 : 5
KS Stal Pleszew Centra 1946 Ostrów Wlkp.
14.04.2018 godz. 16:00 - 19. kolejka ligowa 5 : 1
KS Stal Pleszew Warta Śrem
27.05.2018 godz. 14:00 - 20. kolejka ligowa :
Unia Swarzędz KS Stal Pleszew
29.04.2018 godz. 11:00 - 21. kolejka ligowa 1 : 0
KS Stal Pleszew Tarnovia Tarnowo Podgórne
02.05.2018 godz. 17:00 - 22. kolejka ligowa 4 : 1
Błękitni Wronki KS Stal Pleszew
05.05.2018 godz. 14:00 - 23. kolejka ligowa 3 : 6
KS Canarinhos Skórzewo KS Stal Pleszew
12.05.2018 godz. 13:00 - 24. kolejka ligowa 2 : 6
KS Stal Pleszew Przemysław Poznań
19.05.2018 godz. 11:00 - 25. kolejka ligowa 4 : 0
Polonia 1912 Leszno KS Stal Pleszew
31.05.2018 godz. 17:00 - 27. kolejka ligowa :
Mieszko Gniezno KS Stal Pleszew
10.06.2018 godz. 17:00 - 29. kolejka ligowa 5 : 1
Krobianka Krobia KS Stal Pleszew
12.06.2018 godz. 18:00 - 30. kolejka ligowa 4 : 1
KS Stal Pleszew Jarota Jarocin

Najbliższe mecze naszych drużyn

TS 22.09.2018
godz. 0:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
MS 22.09.2018
godz. 0:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
MM 22.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn
JM 22.09.2018
godz. 11:00
Olimpia Koło II KS Stal Pleszew
S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
JS 23.09.2018
godz. 16:00
Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I
TS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp.

Ostatnie wyniki naszych drużyn

O Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew - : -
JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew - : -
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2
TS KS Stal Pleszew Piast Kobylin - : -
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 1 : 0
MM Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 4
JM KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Stainer Polonia Leszno 1 3
3. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 6 18
2. LKS Gołuchów 6 13
3. Stainer Polonia Leszno 6 12
4. MKS Tur 1921 Turek 6 7
5. Victoria Września 6 7
6. Olimpia Koło II 5 6
7. KS Stal Pleszew 6 2
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5 1

trampkarze starsi

1. Kopernik Piotrów 1 3
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1 3
3. CKS Zbiersk 1 1
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
5. Piast Kobylin 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0
9. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. Antonio Jarocin 1 3
2. KS Stal Pleszew 2 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Akademia Talentów Krotoszyn 0 0
5. Calisia 14 Kalisz 0 0
6. Jarota Jarocin 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 1 3
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0

orliki B

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
3. GKS Żerków 0 0
4. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
5. Grom Golina 0 0
6. KS Stal II Pleszew 0 0
7. Żaki Taczanów 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook