Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2017-2018

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
12.08.2017, godz. 16:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Orzeł Mroczeń 0:6
13.08.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Victoria Skarszew 5:2
13.08.2017, godz. 11:00 Victoria Laski Pogoń Trębaczów 2:3
13.08.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny GKS Żerków 2:4
13.08.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Astra Krotoszyn 0:0
13.08.2017, godz. 11:00 Piast Kobylin Barycz Janków Przygodzki 3:1
19.11.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew KS Opatówek 1:1
19.11.2017, godz. 13:00 Zefka Kobyla Góra Zieloni Koźminek 2:0

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
23.09.2018, godz. 09:28 KS Opatówek Zefka Kobyla Góra 4:0
15.08.2017, godz. 16:00 Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 2:0
15.08.2017, godz. 17:00 Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:3
15.08.2017, godz. 17:00 Victoria Skarszew Korona-Pogoń Stawiszyn 4:1
15.08.2017, godz. 17:00 Zieloni Koźminek Barycz Janków Przygodzki 0:1
15.08.2017, godz. 17:00 GKS Żerków Raszkowianka Raszków 1:2
15.08.2017, godz. 17:00 Pogoń Trębaczów Olimpia Brzeziny 0:1
15.08.2017, godz. 17:00 Piast Czekanów Victoria Laski 4:1

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
20.08.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
20.08.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
20.08.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
20.08.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
20.08.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
20.08.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
20.08.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2
20.08.2017, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
27.08.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
27.08.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
27.08.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
27.08.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
27.08.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
27.08.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0
27.08.2017, godz. 16:00 GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
27.08.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
30.08.2017, godz. 18:00 Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
03.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
03.09.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
03.09.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
03.09.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0
03.09.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
03.09.2017, godz. 16:00 Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
03.09.2017, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
09.09.2017, godz. 11:00 GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
10.09.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
10.09.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
10.09.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
10.09.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
10.09.2017, godz. 16:00 KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
10.09.2017, godz. 16:00 Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
12.09.2017, godz. 18:00 Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
16.09.2017, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
17.09.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
17.09.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
17.09.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
17.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
17.09.2017, godz. 16:00 Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
17.09.2017, godz. 16:00 Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
17.09.2017, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
24.09.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0:1
24.09.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Zefka Kobyla Góra 2:4
24.09.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew KS Opatówek 1:1
24.09.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 0:3
24.09.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:2
24.09.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek 3:1
24.09.2017, godz. 16:00 GKS Żerków Piast Kobylin 1:2
24.09.2017, godz. 16:00 Victoria Laski Barycz Janków Przygodzki 3:2

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
01.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Victoria Skarszew 2:1
01.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Olimpia Brzeziny 0:1
01.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Czekanów 1:5
01.10.2017, godz. 15:30 KS Opatówek Astra Krotoszyn 1:0
01.10.2017, godz. 15:30 Zieloni Koźminek GKS Żerków 5:1
01.10.2017, godz. 15:30 Piast Kobylin Pogoń Trębaczów 3:0
01.10.2017, godz. 15:30 Zefka Kobyla Góra Raszkowianka Raszków 6:1
01.10.2017, godz. 15:30 Orzeł Mroczeń Victoria Laski 6:0

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
08.10.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów Piast Kobylin 2:2
08.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Zefka Kobyla Góra 1:1
08.10.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Astra Krotoszyn 2:2
08.10.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Barycz Janków Przygodzki 2:0
08.10.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Orzeł Mroczeń 0:4
08.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Zieloni Koźminek 5:1
08.10.2017, godz. 15:00 GKS Żerków KS Opatówek 0:3
08.10.2017, godz. 15:00 Victoria Laski Korona-Pogoń Stawiszyn 1:5

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
15.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki KS Stal Pleszew 1:0
15.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Olimpia Brzeziny 1:0
15.10.2017, godz. 15:00 Astra Krotoszyn GKS Żerków 3:0
15.10.2017, godz. 15:00 Piast Kobylin Victoria Laski 4:1
15.10.2017, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:1
15.10.2017, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Victoria Skarszew :
15.10.2017, godz. 15:00 KS Opatówek Pogoń Trębaczów 4:0
15.10.2017, godz. 15:00 Zieloni Koźminek Piast Czekanów 3:1

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
22.10.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Korona-Pogoń Stawiszyn 4:5
22.10.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1:0
22.10.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew GKS Żerków 6:1
22.10.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Astra Krotoszyn 2:1
22.10.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Opatówek 1:3
22.10.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Piast Kobylin 0:3
22.10.2017, godz. 15:00 Victoria Laski Zieloni Koźminek 3:5
22.10.2017, godz. 15:00 Zefka Kobyla Góra Barycz Janków Przygodzki 2:2

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
29.10.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn KS Stal Pleszew 1:1
29.10.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Victoria Skarszew 2:1
29.10.2017, godz. 14:30 Astra Krotoszyn Piast Czekanów 1:1
29.10.2017, godz. 14:30 KS Opatówek Victoria Laski 3:1
29.10.2017, godz. 14:30 Zieloni Koźminek Olimpia Brzeziny 2:1
29.10.2017, godz. 14:30 Piast Kobylin Raszkowianka Raszków 4:1
29.10.2017, godz. 14:30 Orzeł Mroczeń Zefka Kobyla Góra 1:0
29.10.2017, godz. 14:30 GKS Żerków Pogoń Trębaczów 1:2

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
05.11.2017, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 2:2
05.11.2017, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Piast Kobylin 1:0
05.11.2017, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 5:4
05.11.2017, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny KS Opatówek 1:5
05.11.2017, godz. 11:00 Piast Czekanów GKS Żerków 10:1
05.11.2017, godz. 11:00 Victoria Skarszew Pogoń Trębaczów 3:3
05.11.2017, godz. 14:00 Victoria Laski Astra Krotoszyn 3:4
05.11.2017, godz. 14:00 Zefka Kobyla Góra Korona-Pogoń Stawiszyn 1:0

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
12.11.2017, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Piast Czekanów 1:2
12.11.2017, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Barycz Janków Przygodzki 0:1
12.11.2017, godz. 14:00 GKS Żerków Victoria Laski 2:0
12.11.2017, godz. 14:00 Astra Krotoszyn Olimpia Brzeziny 5:0
12.11.2017, godz. 14:00 KS Opatówek Raszkowianka Raszków 1:0
12.11.2017, godz. 14:00 Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2:0
12.11.2017, godz. 14:00 Piast Kobylin Zefka Kobyla Góra 3:0
12.11.2017, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Victoria Skarszew 3:0

kolejka 16

data gospodarze goście wynik
31.05.2018, godz. 18:00 KS Opatówek KS Stal Pleszew 4:0

kolejka 17

data gospodarze goście wynik
18.04.2018, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1:2

kolejka 18

data gospodarze goście wynik
31.03.2018, godz. 17:00 GKS Żerków KS Stal Pleszew 1:0

kolejka 19

data gospodarze goście wynik
08.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Pogoń Trębaczów 2:0

kolejka 20

data gospodarze goście wynik
15.04.2018, godz. 00:00 Victoria Laski Raszkowianka Raszków :
15.04.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn KS Opatówek 0:2
15.04.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0:1
15.04.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Zefka Kobyla Góra 2:4
15.04.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Barycz Janków Przygodzki 0:1
15.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
15.04.2018, godz. 16:00 Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
15.04.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3
15.04.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1

kolejka 21

data gospodarze goście wynik
22.04.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
22.04.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
22.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
22.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
22.04.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
22.04.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1
22.04.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin KS Opatówek 1:2
22.04.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1

kolejka 22

data gospodarze goście wynik
29.04.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
29.04.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
29.04.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
29.04.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
29.04.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
29.04.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
29.04.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5
29.04.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0

kolejka 23

data gospodarze goście wynik
02.05.2018, godz. 17:00 KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
03.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
03.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
03.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1
03.05.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
03.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
03.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0
03.05.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin GKS Żerków 6:1

kolejka 24

data gospodarze goście wynik
06.05.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
06.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
06.05.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
06.05.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
06.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
06.05.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
06.05.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
06.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
06.05.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25

data gospodarze goście wynik
13.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2
13.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0
13.05.2018, godz. 14:00 Piast Kobylin Piast Czekanów 3:0
13.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Victoria Skarszew 3:1
13.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Pogoń Trębaczów 2:1
13.05.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra KS Stal Pleszew 0:2
13.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Olimpia Brzeziny 3:0
13.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek GKS Żerków 4:0

kolejka 26

data gospodarze goście wynik
20.05.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Orzeł Mroczeń 2:3
20.05.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów KS Opatówek 0:3
20.05.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Zieloni Koźminek 2:1
20.05.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Korona-Pogoń Stawiszyn 1:2
20.05.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Zefka Kobyla Góra 3:1
20.05.2018, godz. 12:00 GKS Żerków Astra Krotoszyn 0:1
20.05.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Barycz Janków Przygodzki 1:2
20.05.2018, godz. 16:00 Victoria Laski Piast Kobylin 0:3

kolejka 27

data gospodarze goście wynik
27.05.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Zefka Kobyla Góra 1:1
27.05.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Raszkowianka Raszków 1:4
27.05.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Victoria Skarszew 2:1
27.05.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Pogoń Trębaczów 5:0
27.05.2018, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0:1
27.05.2018, godz. 16:00 Piast Kobylin Olimpia Brzeziny 6:0
27.05.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Piast Czekanów 2:0
27.05.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Victoria Laski 3:0

kolejka 28

data gospodarze goście wynik
03.06.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Astra Krotoszyn 1:1
03.06.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:1
03.06.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów GKS Żerków 5:3
03.06.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Barycz Janków Przygodzki 1:1
03.06.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Zieloni Koźminek 1:1
03.06.2018, godz. 15:00 KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 0:0
03.06.2018, godz. 16:00 Victoria Laski KS Opatówek 1:0
03.06.2018, godz. 16:00 Zefka Kobyla Góra Orzeł Mroczeń 0:1

kolejka 29

data gospodarze goście wynik
10.06.2018, godz. 11:00 Pogoń Trębaczów Victoria Skarszew 2:0
10.06.2018, godz. 11:00 GKS Żerków Piast Czekanów 1:1
10.06.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 0:2
10.06.2018, godz. 11:00 Korona-Pogoń Stawiszyn Zefka Kobyla Góra 1:5
10.06.2018, godz. 15:00 Astra Krotoszyn Victoria Laski 7:0
10.06.2018, godz. 16:00 KS Opatówek Olimpia Brzeziny 3:2
10.06.2018, godz. 16:00 Zieloni Koźminek Raszkowianka Raszków 2:4
10.06.2018, godz. 18:00 Piast Kobylin KS Stal Pleszew 2:2

kolejka 30

data gospodarze goście wynik
17.06.2018, godz. 11:00 Victoria Skarszew Orzeł Mroczeń 2:2
17.06.2018, godz. 11:00 Victoria Laski GKS Żerków 2:2
17.06.2018, godz. 11:00 Zefka Kobyla Góra Piast Kobylin 1:0
17.06.2018, godz. 11:00 KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 3:0
17.06.2018, godz. 11:00 Piast Czekanów Pogoń Trębaczów 2:1
17.06.2018, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Astra Krotoszyn 2:1
17.06.2018, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Korona-Pogoń Stawiszyn 1:0
17.06.2018, godz. 11:00 Raszkowianka Raszków KS Opatówek 5:3

kolejka 31

data gospodarze goście wynik
31.05.2018, godz. 01:00 KS Opatówek KS Stal Pleszew :


Najbliższe mecze naszych drużyn

S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
MS 23.09.2018
godz. 15:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I
TS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
MS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków
MM 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz
JM 29.09.2018
godz. 13:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
S 29.09.2018
godz. 16:00
Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

JS Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 2 : 2
JM Olimpia Koło II KS Stal Pleszew 5 : 1
MM KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn 2 : 1
TS Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew 1 : 2
O Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew 1 : 11
JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew 3 : 8
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 7 13
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
3. Stainer Polonia Leszno 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 6 18
2. LKS Gołuchów 6 13
3. Stainer Polonia Leszno 6 12
4. Olimpia Koło II 6 9
5. MKS Tur 1921 Turek 6 7
6. Victoria Września 6 7
7. KS Stal Pleszew 7 2
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5 1

trampkarze starsi

1. KS Stal Pleszew 3 4
2. Kopernik Piotrów 1 3
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2 3
4. Piast Kobylin 1 1
5. CKS Zbiersk 1 1
6. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 3 6
2. Antonio Jarocin 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Calisia 14 Kalisz 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
7. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 2 6
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 1 3
2. Antonio Jarocin 0 0
3. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
4. GKS Żerków 0 0
5. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook