Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Seniorzy - skład w sezonie 2017-2018
Kaliska Klasa Okręgowa

trener

Łukasz Bandosz - trener

Łukasz Bandosz
tel: 513 105 642
bibek25@wp.pl

skład drużyny

Łukasz Jańczak

Łukasz Jańczak - obrońca

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 3
  • czerwone kartki: 0
Patryk Maniak

Patryk Maniak - obrońca

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 3
  • czerwone kartki: 0
Emil Poczta

Emil Poczta - obrońca

  • bramki: 6
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mikołaj Adamek

Mikołaj Adamek - obrońca

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Kamil Kałużny

Kamil Kałużny - obrońca
data urodzenia: 21.02.2001
waga: 46 kg
wzrost: 165 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mateusz  Maniak

Mateusz Maniak - obrońca
data urodzenia: 26.01.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Michał Kozłowski

Michał Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 03.12.1998

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Tomasz Kujawa

Tomasz Kujawa - obrońca
data urodzenia: 17.08.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mateusz  Maniak

Mateusz Maniak - obrońca

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Maciej Gierczyk

Maciej Gierczyk - obrońca

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 7
  • czerwone kartki: 0
Tomasz  Kapałka

Tomasz Kapałka - obrońca
data urodzenia: 07.05.1991r.

  • bramki: 3
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Adrian  Chojnacki

Adrian Chojnacki - pomocnik

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Łukasz Bartoszak

Łukasz Bartoszak - pomocnik
data urodzenia: 19.11.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Dawid Cierzniak

Dawid Cierzniak - pomocnik
data urodzenia: 05.05.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mateusz Siuda

Mateusz Siuda - pomocnik
data urodzenia: 05.05.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Jakub  Kłodziński

Jakub Kłodziński - pomocnik

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Michał Siuda

Michał Siuda - pomocnik
data urodzenia: 29.08.1998

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Tomasz Zawada

Tomasz Zawada - pomocnik

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Adam  Wojciechowski

Adam Wojciechowski - pomocnik
data urodzenia: 24.12.1995r.

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 2
  • czerwone kartki: 0
Mateusz  Raczyk

Mateusz Raczyk - pomocnik

  • bramki: 4
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Bartosz  Cierniewski

Bartosz Cierniewski - pomocnik

  • bramki: 6
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Miłosz Białas

Miłosz Białas - pomocnik
data urodzenia: 25.09.1996r.

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Łukasz Bandosz

Łukasz Bandosz - napastnik
data urodzenia: 19.03.1983
waga: 71 kg
wzrost: 173 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Jakub  Kłodziński

Jakub Kłodziński - napastnik
data urodzenia: 15.01.1998

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Bartosz Mazurek

Bartosz Mazurek - napastnik
data urodzenia: 28.04.1998

  • bramki: 3
  • żółte kartki: 1
  • czerwone kartki: 0
Jakub  Biadała

Jakub Biadała - napastnik

  • bramki: 4
  • żółte kartki: 3
  • czerwone kartki: 1

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 3 : 0
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 4 : 1
S Piast Kobylin KS Stal Pleszew 2 : 2
JS Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 5 : 1
MS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno 1 : 3
TS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno 5 : 0
JM KS Stal Pleszew MKS Kania Gostyń 1 : 7
S KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 0 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

GKS Żerków Barycz Janków Przygodzki 0:1
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3

kolejka 21 - 22/23.04

Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1
Piast Kobylin KS Opatówek 1:2

kolejka 22 - 29/30.04

Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5

kolejka 23 - 02/03.05

KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
Piast Kobylin GKS Żerków 6:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1
KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0

kolejka 24 - 06/07.05

Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25 - 13/14.05

Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2
Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 27 68
2. Orzeł Mroczeń 26 56
3. Piast Kobylin 26 54
4. Astra Krotoszyn 27 54
5. KS Stal Pleszew 30 50
6. Piast Czekanów 26 43
7. Raszkowianka Raszków 26 40
8. Zefka Kobyla Góra 25 37
9. Barycz Janków Przygodzki 26 35
10. Zieloni Koźminek 26 32
11. Victoria Skarszew 25 30
12. Korona-Pogoń Stawiszyn 26 30
13. Pogoń Trębaczów 27 27
14. Olimpia Brzeziny 26 24
15. GKS Żerków 27 17
16. Victoria Laski 26 8

juniorzy starsi

1. Polonia 1912 Leszno 17 42
2. Górnik Konin 16 41
3. Przemysław Poznań 16 37
4. KS Stal Pleszew 24 29
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
6. Błękitni Wronki 16 24
7. Krobianka Krobia 17 24
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22
9. Mieszko Gniezno 15 20
10. Unia Swarzędz 15 19
11. Jarota Jarocin 18 18
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 20 46
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 19 46
3. MKS Kania Gostyń 20 42
4. Olimpia Koło 20 26
5. Górnik Konin 19 25
6. SKP-MOS Słupca 19 21
7. Victoria Września 19 20
8. KS Stal Pleszew 28 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 14 35
2. KS Stal Pleszew 18 30
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 13 23
4. LKS Gołuchów 13 18
5. KS Opatówek 13 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 11 33
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 12 15
5. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 11 13
6. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
7. Victoria Ostrzeszów 10 11
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. LKS Gołuchów 1 3
3. Jarota Jarocin 1 3
4. GOS I Koźmin Wlkp. 1 3
5. A. P. Reissa Jarocin 0 0
6. Calisia 14 Kalisz I 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 4 0

orliki

1. Antonio Jarocin 9 27
2. KS Stal Pleszew 13 22
3. Calisia 14 Kalisz 8 21
4. Jarota Jarocin 8 15
5. LKS Gołuchów 9 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 9 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 8 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook