Poznaj zawodników Stali


orliki - skład w sezonie 2012-2013
Kaliska Klasa Okręgowa

trener

Sławomir Lis - trener

Sławomir Lis
tel. 517 617 574

skład drużyny

Michał Sanocki

Michał Sanocki - bramkarz
data urodzenia: 08.10.2002
waga: 34 kg
wzrost: 141 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Jan Niemann

Jan Niemann - bramkarz
data urodzenia: 29.05.2003
waga: 36 kg
wzrost: 146 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Szymon Kozłowski

Szymon Kozłowski - obrońca
data urodzenia: 09.01.2002
waga: 28 kg
wzrost: 138 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Kordian Fafuła

Kordian Fafuła - obrońca
data urodzenia: 06.06.2003
waga: 33 kg
wzrost: 143 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Jakub Zięciak

Jakub Zięciak - obrońca
data urodzenia: 17.04.2002
waga: 52 kg
wzrost: 149 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Marcin  Borowiak

Marcin Borowiak - obrońca
data urodzenia: 20.12.2002

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Kacper Zięciak

Kacper Zięciak - obrońca
data urodzenia: 15.12.2005

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Tomasz Kuźnicki

Tomasz Kuźnicki - obrońca
data urodzenia: 23.09.2002
waga: 34 kg
wzrost: 142 cm

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Jan Matyjaszczyk

Jan Matyjaszczyk - obrońca
data urodzenia: 13.03.2003
waga: 64 kg
wzrost: 145 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Konrad Sołtysiak

Konrad Sołtysiak - pomocnik
data urodzenia: 15.01.2002
waga: 33 kg
wzrost: 144 cm

  • bramki: 10
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Dawid Pezena

Dawid Pezena - pomocnik
data urodzenia: 28.08.2002
waga: 34 kg
wzrost: 138 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Wiktor Gołdyn

Wiktor Gołdyn - pomocnik
data urodzenia: 08.08.2003
waga: 40 kg
wzrost: 139 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Miłosz Matuszak

Miłosz Matuszak - pomocnik
data urodzenia: 18.10.2002
waga: 32 kg
wzrost: 141 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Damian Rybacki

Damian Rybacki - pomocnik
data urodzenia: 18.03.2002
waga: 29 kg
wzrost: 138 cm

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Oskar Grabowski

Oskar Grabowski - pomocnik
data urodzenia: 10.05.2005
waga: 28 kg
wzrost: 129 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Mikołaj  Janik

Mikołaj Janik - pomocnik
data urodzenia: 07.07.2003
waga: 26 kg
wzrost: 130 cm

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Miłosz Sobczyk

Miłosz Sobczyk - pomocnik
data urodzenia: 15.03.2002
waga: 33 kg
wzrost: 141 cm

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Łukasz Włosik

Łukasz Włosik - pomocnik
data urodzenia: 29.12.2002
waga: 37 kg
wzrost: 145 cm

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Aleksander Jenerowicz

Aleksander Jenerowicz - pomocnik
data urodzenia: 02.02.2004

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Nikodem Dryjański

Nikodem Dryjański - pomocnik

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Paweł Marzyński

Paweł Marzyński - pomocnik
data urodzenia: 04.01.2005
waga: 29 kg
wzrost: 132 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Igor Spalony

Igor Spalony - pomocnik
data urodzenia: 27.07.2005

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Maksymilian Adamski

Maksymilian Adamski - pomocnik
data urodzenia: 19.02.2007

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Jakub Czajka

Jakub Czajka - pomocnik
data urodzenia: 25.06.2002
waga: 35 kg
wzrost: 146 cm

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Olaf Młodak

Olaf Młodak - pomocnik
data urodzenia: 12.05.2002
waga: 42 kg
wzrost: 147 cm

  • bramki: 1
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Tobiasz Sobczak

Tobiasz Sobczak - pomocnik
data urodzenia: 22.07.2003
waga: 49 kg
wzrost: 141 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Marek Wasiewicz

Marek Wasiewicz - pomocnik
data urodzenia: 27.03.2003
waga: 33 kg
wzrost: 134 cm

  • bramki: 2
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Oskar Słowiński

Oskar Słowiński - pomocnik
data urodzenia: 12.06.2002

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Michał Tomczak

Michał Tomczak - napastnik
data urodzenia: 06.04.2002
waga: 25 kg
wzrost: 136 cm

  • bramki: 0
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Kacper Adamski

Kacper Adamski - napastnik
data urodzenia: 16.01.2002
waga: 37 kg
wzrost: 150 cm

  • bramki: 21
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0
Adam Bijacik

Adam Bijacik - napastnik
data urodzenia: 20.09.2002
waga: 33 kg
wzrost: 141 cm

  • bramki: 6
  • żółte kartki: 0
  • czerwone kartki: 0

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 25 - 11/12.05

SKP Słupca Piast Kobylin 2:2
Astra Krotoszyn Victoria Ostrzeszów 2:3
Zieloni Koźminek GKS Sompolno 2:0
MKS Tur 1921 Turek Wilki Wilczyn 1:3
Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi 2:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Tulisia Tuliszków 2:3
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2:1

kolejka 26 - 18/19.05

Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn 1:1
Piast Kobylin Piast Czekanów 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:0
Victoria Ostrzeszów Odolanovia Odolanów 2:3
Tulisia Tuliszków SKP Słupca 1:1
GKS Sompolno Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:0
Wilki Wilczyn Zieloni Koźminek 7:2
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2:0

kolejka 27 - 25/26.05

Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4:1
SKP Słupca GKS Sompolno 5:2
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:3
Zieloni Koźminek MKS Tur 1921 Turek 1:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:4
Piast Czekanów Tulisia Tuliszków 2:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Wilki Wilczyn 1:2
Odolanovia Odolanów Polonus Kazimierz Biskupi 2:0

kolejka 28 - 01/02.06

Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 5:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 2:2
MKS Tur 1921 Turek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków 5:2
Wilki Wilczyn SKP Słupca 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi Victoria Ostrzeszów 1:0
Piast Czekanów GKS Sompolno 1:0
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1:1

kolejka 29 - 07/08.06

Victoria Ostrzeszów Orzeł Mroczeń 2:2
SKP Słupca MKS Tur 1921 Turek 1:1
Astra Krotoszyn Tulisia Tuliszków 3:0
Raszkowianka Raszków GKS Sompolno 2:5
Piast Czekanów Wilki Wilczyn 1:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Zieloni Koźminek 2:2
Odolanovia Odolanów Piast Kobylin 2:3
Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1:1

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 30 77
2. SKP Słupca 30 62
3. Odolanovia Odolanów 30 61
4. Orzeł Mroczeń 30 59
5. KS Stal Pleszew 30 48
6. Wilki Wilczyn 30 48
7. Astra Krotoszyn 30 46
8. Piast Kobylin 30 46
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40
10. Tulisia Tuliszków 30 39
11. GKS Sompolno 30 36
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34
13. Piast Czekanów 30 32
14. Raszkowianka Raszków 30 28
15. Zieloni Koźminek 30 15
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24
4. LKS Gołuchów 15 24
5. Olimpia Koło II 15 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 15 11
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook