Poznaj zawodników Stali


III Memoriał im. Tadeusza Szymury za nami

data dodania: 8:15 21.06.2015 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski, fot. Mariusz Kruchowski
III Memoriał im. Tadeusza Szymury za nami przejdź do galerii

Wszyscy wiemy kim był ś.p. Tadeusz Szymura, był wieloletnim kierownikiem zespołu Stali Pleszew oraz wspaniałym działaczem tego klubu i nie tylko, z jego zdaniem liczyli się trenerzy prowadzący Klub Sportowy Stal Pleszew oraz był oddanym pracownikiem Spółki Sport Pleszew, który każdą wolną chwile poświęcał o dbanie obiektów tej Spółki. W związku z tym po raz trzeci rodzina, żona Grażyna i Paulina postanowiły po raz III zorganizować Memoriał jego imieniem, cała impreza rozpoczęła się od złożenia wiązanki kwiatów na pomniku ś.p. Tadeusza Szymury przez córkę Paulinę oraz delegację w skład której weszli: Jacek Robak, Piotr Mazur oraz Robert Wieczorek.

Po części oficjalnej przystąpiono do meczy memoriałowych w których wystąpiły trzy drużyny: Stal Pleszew, Stal Pleszew (byli zawodnicy), Stal Pleszew (Oldboys). Do wyjaśnienie Stal Pleszew (byli zawodnicy) to piłkarze grający w innych klubach. W pierwszym spotkaniu spotkały się zespoły Stali Pleszew z piłkarzami Oldboys i aktualny zespół pokonał swoich zdecydowanie starszych kolegów 3:0. W kolejnym pojedynku zmierzyły się zespoły Oldboys z Byłymi zawodnikami i tu lepsi byli, grający jeszcze zawodnicy pokonując Oldboys 3:0, w spotkaniu o pierwsze miejsce w III Memoriale Tadeusza Szymury spotkały się zespoły Stali Pleszew z Byłymi zawodnikami i tu aktualny zespół występujący w kaliskiej klasie okręgowej wygrał to spotkanie zdecydowanie 5:0 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w Memoriale Tadeusza Szymury. Żona oraz Córka zapowiedziały, że nadal będą organizowały ten Memoriał i zapraszają już wszystkich na kolejne spotkanie za roku.

Stal Pleszew – Stal Pleszew (Oldboys) 3:0

1:0 Mikołaj Adamek

2:0 Krystian Benuszak

3:0 Mateusz Wróblewski

Stal Pleszew (Oldboys) – Stal Pleszew (byli zawodnicy) 0:3

0:1 Marcin Woźniak

0:2 Marcin Woźniak

0:3 Radosław Mielcarek

Stal Pleszew (byli zawodnicy) – Stal Pleszew 0:5

0:1 Krystian Benuszak

0:2 Krystian Benuszak

0:3 Krystian Benuszak

0:4 Krystian Benuszak

0:5 Mikołaj Adamek


KLASYFIKACJA GENERALNA III MEMORIAŁU im. TADEUSZA SZYMURY

I. Stal Pleszew

II. Stal Pleszew (byli zawodnicy)

III. Stal Pleszew (oldboys)


Najlepszym zawodnikiem III Memoriału, wybrano autora 5 trafień do siatki rywali – Krystiana Benuszaka

Najlepszym bramkarzem wybrano - Remigiusza Wojtczaka – puchar ufundował wieloletni przyjaciel ś.p. Tadeusza Szymury, kierownik I ligowego zespołu Flota Świnoujście – Leszek Zakrzewski

Najstarszym zawodnikiem został – Marek Chatliński

Wyróżniono również wieloletniego prezesa Stali Pleszew – Michała Michalaka

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: sponsorzy informacje seniorzy turniej
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

SB 24.08.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Las Kuczków
JS 24.08.2019
godz. 0:00
Przemysław Poznań KS Stal Pleszew
S 25.08.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek
SB 31.08.2019
godz. 0:00
KS Kamień KS Stal II Pleszew
S 01.09.2019
godz. 17:00
GKS Sompolno KS Stal Pleszew
S 07.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał
SB 07.09.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Korona Chełmce
JS 07.09.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew - : -
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4 : 1
JS KS Stal Pleszew Górnik Konin - : -
S KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3 : 1
S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo :
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno :
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń :
SKP Słupca Odolanovia Odolanów :
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał :
Piast Czekanów Piast Kobylin :
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek :
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn :

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin :
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn :
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków :
GKS Sompolno KS Stal Pleszew :

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał :
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń :
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów :
SKP Słupca GKS Sompolno :
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra :
Piast Czekanów Victovia Witkowo :

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 2 6
2. Odolanovia Odolanów 2 6
3. Orzeł Mroczeń 2 4
4. Piast Kobylin 2 4
5. SKP Słupca 2 4
6. Polonus Kazimierz Biskupi 2 4
7. Astra Krotoszyn 2 4
8. KS Stal Pleszew 2 3
9. GKS Sompolno 2 3
10. MKS Tur 1921 Turek 2 3
11. Zefka Kobyla Góra 2 1
12. Zjednoczeni Rychwał 2 1
13. Piast Czekanów 2 1
14. Tulisia Tuliszków 2 0
15. Victovia Witkowo 2 0
16. Raszkowianka Raszków 2 0

b-klasa

1. Błękitni Sparta Kotlin 0 0
2. KS Kamień 0 0
3. KS Stal II Pleszew 0 0
4. Korona Chełmce 0 0
5. Las Kuczków 0 0
6. Liskowiak Lisków 0 0
7. Pelikan Nowy Karolew 0 0
8. Piast II Grodziec 0 0
9. RKS Radliczyce 0 0
10. Sparta Russów 0 0
11. Victoria II Skarszew 0 0

juniorzy starsi

1. Górnik Konin 0 0
2. KKS 1925 Kalisz 0 0
3. KS Stal Pleszew 0 0
4. MKS Kania Gostyń 0 0
5. Marcinki Kępno 0 0
6. Obra 1912 Kościan 0 0
7. Odolanovia Odolanów 0 0
8. Polonia Środa Wlkp. 0 0
9. Przemysław Poznań 0 0
10. Stainer Polonia Leszno 0 0
11. UKS Śrem 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook