Poznaj zawodników Stali


Pleszew CUP 2018 - Podsumowanie

data dodania: 0:23 20.02.2018 , autor/żródło: Miłosz Twardowski

W ubiegły weekend 17 i 18 lutego na hali sportowej przy ul. Bolesława Krzywoustego 4, odbył się piłkarski weekend z turniejami Pleszew CUP. Graliśmy w dwóch sesjach czasowych każdego dnia, odpowiednio w sobotę rano rocznik 2008, popołudniu 2007 i w niedzielę analogicznie 2006 i 2005. Każde dziecko otrzymało dyplom i medal. 3 najlepsze drużyny każdego turnieju otrzymały także pamiątkowe puchary. Nie obyło się także bez nagród indywidualnych, którymi były statuetki za najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza turnieju.

Kilka dni temu pisaliśmy o dofinansowaniu z TESCO. Długo nie musieliśmy czekać. Szybka i sprawna organizacja pozwoliła nam przeprowadzić bardzo udany i emocjonujący turniej, w którym wystąpiło około 320 zawodników w 32 drużynach.

Trenerzy i zawodnicy nie kryli zadowolenia, z formatu turnieju, przez co na każdym kroku można było słyszeć pozytywne słowa. Bardzo dużo rzeczy się zgadzało. Organizacyjnie nasz klub po raz kolejny pokazał, że potrafi organizować duże imprezy.
Nagrody wręczali v-ce burmistrz MiG Pleszew - Arkadiusz Ptak, przewodnicząca komisji ds. sportu - Bernadetta Gawrońska, prezes Spółki Sport Pleszew - Eugeniusz Małecki, prezes KS Stal Pleszew - Tomasz Zawada, oraz v-ce prezes KS Stal Pleszew - Marcin Walczak

Poniżej rezultaty poszczególnych kategorii wiekowych.

2008
1 - APR Pleszew I + Najlepszy zawodnik - Mateusz Derwich
2 - Stal Pleszew + Najlepszy bramkarz - Jan Szczęsny
3 - APR Jarocin
4 - LKS Gołuchów
5 - APR Pleszew II
6 - Centra Ostrów Wkp.
7 - Iskra - Prosna Sieroszewice
8 - Czarni Wierzbno

2007
1 - APR Chocz + Najlepszy Zawodnik - Maksymilian Czapski
2 - Gorzyczanka Gorzyce Wielkie + Najlepszy Bramkarz - Gracjan Pietrzak
3 - APR Jarocin
4 - Stal Pleszew I
5 - KKS Kalisz I
6 - KKS Kalisz II
7 - Pogoń Nowe Skalmierzyce Szkółka Piłkarska Biskupice Ołoboczne
8 - Stal Pleszew II

2006
1 - Warta Śrem I + Najlepszy bramkarz
2 - Ostrovia Ostrów Wlkp. + Najlepszy zawodnik
3 - KKS Kalisz I
4 - KKS Kalisz II
5 - Stal Pleszew I
6 - Warta Śrem II
7 - Stal Pleszew II
8 - Astra Krotoszyn

2005
1 - APR Jarocin II + Najlepszy zawodnik - Mateusz Hałas
2 - Korona Pogoń Stawiszyn + Najlepszy Bramkarz - Staszak Mateusz
3 - APR Jarocin I
4 - Stal Pleszew II
5 - Stal Pleszew I
6 - Astra Krotoszyn
7 - KS Opatówek I
8 - KS Opatówek II

Wszystkim drużynom dziękujemy za przybycie i od razu zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach turnieju.

Fotorelacja na naszym facebooku! - www.facebook.com/stalpleszew

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



tagi: informacje orliki młodzik młodszy młodzik starszy trening sparing turniej akademia reissa liga stali młodzież
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 28.04.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew GKS Sompolno
S 01.05.2019
godz. 17:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
S 05.05.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
S 12.05.2019
godz. 16:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 5
S KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1 : 1
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 3 : 2
S Piast Kobylin KS Stal Pleszew 3 : 2
S SKP Słupca KS Stal Pleszew 3 : 1
S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 20 55
2. SKP Słupca 20 51
3. Odolanovia Odolanów 20 42
4. Orzeł Mroczeń 19 38
5. KS Stal Pleszew 21 37
6. Piast Kobylin 20 28
7. Raszkowianka Raszków 21 28
8. Astra Krotoszyn 19 25
9. Wilki Wilczyn 20 24
10. MKS Tur 1921 Turek 21 24
11. GKS Sompolno 18 24
12. Tulisia Tuliszków 19 24
13. Polonus Kazimierz Biskupi 19 19
14. Piast Czekanów 19 16
15. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 19 12
16. Zieloni Koźminek 19 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook