Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Liga Stali Pleszew - grupa gimnazjalna

Tabela

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Turboptysie Chocz 8 24 8 0 0 77 12
2. KKS Niebiescy Pleszew 8 13 4 1 3 36 41
3. Turyści Żbiki 8 11 3 2 3 41 46
4. Sporting Pleszew 8 10 3 1 4 44 37
5. Orły Pleszew 8 0 0 0 8 9 71

Terminarz i wyniki

kolejka 1
11.06.2011 Turboptysie Chocz Orły Pleszew 13:2
11.06.2011 Sporting Pleszew KKS Niebiescy Pleszew 5:7
kolejka 2
18.06.2011 Turboptysie Chocz KKS Niebiescy Pleszew 9:3
18.06.2011 Orły Pleszew Sporting Pleszew 2:9
kolejka 3
23.06.2011 Turyści Żbiki KKS Niebiescy Pleszew 5:5
23.06.2011 Sporting Pleszew Turyści Żbiki 4:4
kolejka 4
02.07.2011 Orły Pleszew Turyści Żbiki 2:19
02.07.2011 Sporting Pleszew Turboptysie Chocz 0:8
kolejka 5
05.07.2011 Turboptysie Chocz Turyści Żbiki 6:1
05.07.2011 Orły Pleszew KKS Niebiescy Pleszew 3:6
kolejka 6
09.07.2011 Turboptysie Chocz Orły Pleszew 3:0
09.07.2011 Sporting Pleszew KKS Niebiescy Pleszew 4:5
kolejka 7
12.07.2011 Turyści Żbiki KKS Niebiescy Pleszew 5:4
12.07.2011 Sporting Pleszew Orły Pleszew 15:0
kolejka 8
16.07.2011 Sporting Pleszew Turboptysie Chocz 2:8
16.07.2011 Turyści Żbiki Orły Pleszew 3:0
kolejka 9
19.07.2011 Turyści Żbiki Sporting Pleszew 3:5
19.07.2011 KKS Niebiescy Pleszew Turboptysie Chocz 3:10
kolejka 10
23.07.2011 Turyści Żbiki Turboptysie Chocz 1:20
23.07.2011 KKS Niebiescy Pleszew Orły Pleszew 3:0

Liga Stali Pleszew - grupa ponadgimnazjalna

Tabela

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Husaria 16 37 12 1 3 78 44
2. Rejowcy 16 35 11 2 3 75 51
3. FC AWP 16 31 10 1 5 56 40
4. Fc Chocz/Karmin 14 26 8 2 4 64 42
5. Aramir Marszew 15 22 7 1 7 56 56
6. Szachtar Pleszew 16 16 4 4 8 45 60
7. Desperados Pleszew 14 14 4 2 8 39 52
8. Dajcie nam Wygrać 14 12 4 0 10 26 46
9. FC Jordania 15 4 1 1 13 16 64

Terminarz i wyniki

kolejka 1
11.06.2011 Husaria FC AWP 7:0
11.06.2011 Rejowcy FC Jordania 3:3
11.06.2011 Desperados Pleszew Szachtar Pleszew 3:3
11.06.2011 Fc Chocz/Karmin Aramir Marszew 5:12
kolejka 2
18.06.2011 Szachtar Pleszew Fc Chocz/Karmin 4:4
18.06.2011 FC Jordania Desperados Pleszew 4:2
18.06.2011 FC AWP Rejowcy 3:1
18.06.2011 Aramir Marszew Dajcie nam Wygrać 5:2
kolejka 3
30.06.2011 FC AWP Desperados Pleszew 4:3
30.06.2011 FC Jordania Fc Chocz/Karmin 1:8
30.06.2011 Husaria Rejowcy 10:1
30.06.2011 Szachtar Pleszew Dajcie nam Wygrać 6:5
kolejka 4
02.07.2011 FC Jordania Dajcie nam Wygrać 1:5
02.07.2011 Husaria Desperados Pleszew 3:3
02.07.2011 Rejowcy Fc Chocz/Karmin 1:6
02.07.2011 Szachtar Pleszew Aramir Marszew 4:4
kolejka 5
07.07.2011 FC AWP Dajcie nam Wygrać 1:2
07.07.2011 Rejowcy Desperados Pleszew 8:5
07.07.2011 Husaria Szachtar Pleszew 8:5
07.07.2011 Aramir Marszew FC Jordania 5:2
kolejka 6
09.07.2011 Dajcie nam Wygrać Desperados Pleszew 3:2
09.07.2011 Fc Chocz/Karmin Husaria 11:2
09.07.2011 FC AWP Aramir Marszew 0:3
09.07.2011 Szachtar Pleszew FC Jordania 3:0
kolejka 7
14.07.2011 Rejowcy Dajcie nam Wygrać 6:5
14.07.2011 Desperados Pleszew Fc Chocz/Karmin 2:7
14.07.2011 FC AWP FC Jordania 8:3
14.07.2011 Husaria Aramir Marszew 4:2
kolejka 8
16.07.2011 Rejowcy Szachtar Pleszew 6:6
16.07.2011 FC AWP Fc Chocz/Karmin 2:2
16.07.2011 Husaria Dajcie nam Wygrać 7:1
16.07.2011 Desperados Pleszew Aramir Marszew 10:6
kolejka 9
21.07.2011 Husaria FC Jordania 9:2
21.07.2011 Rejowcy Aramir Marszew 4:0
21.07.2011 Fc Chocz/Karmin Dajcie nam Wygrać 3:0
21.07.2011 FC AWP Szachtar Pleszew 3:0
kolejka 10
14:00, 26.07.2011 Husaria FC AWP 7:9
14:45, 26.07.2011 FC Jordania Rejowcy 0:3
15:30, 26.07.2011 Desperados Pleszew Szachtar Pleszew 3:0
16:15, 26.07.2011 Fc Chocz/Karmin Aramir Marszew 8:6
kolejka 11
14:00, 28.07.2011 Szachtar Pleszew Fc Chocz/Karmin 0:3
14:45, 28.07.2011 FC Jordania Desperados Pleszew 0:3
15:30, 28.07.2011 FC AWP Rejowcy 3:5
16:15, 28.07.2011 Aramir Marszew Dajcie nam Wygrać 3:0
kolejka 12
14:45, 02.08.2011 FC AWP Desperados Pleszew 3:0
15:30, 02.08.2011 FC Jordania Fc Chocz/Karmin 0:3
14:00, 02.08.2011 Husaria Rejowcy 0:8
16:15, 02.08.2011 Szachtar Pleszew Dajcie nam Wygrać 0:3
kolejka 13
15:30, 06.08.2011 FC Jordania Dajcie nam Wygrać :
16:15, 06.08.2011 Husaria Desperados Pleszew 3:0
14:00, 06.08.2011 Rejowcy Fc Chocz/Karmin 3:2
14:45, 06.08.2011 Szachtar Pleszew Aramir Marszew 0:3
kolejka 14
14:00, 13.08.2011 FC AWP Dajcie nam Wygrać 3:0
14:45, 13.08.2011 Rejowcy Desperados Pleszew 8:0
15:30, 13.08.2011 Husaria Szachtar Pleszew 3:0
16:15, 13.08.2011 Aramir Marszew FC Jordania 3:0
kolejka 15
16:15, 16.08.2011 Desperados Pleszew Dajcie nam Wygrać 3:0
14:45, 16.08.2011 Fc Chocz/Karmin Husaria 2:6
14:00, 16.08.2011 FC AWP Aramir Marszew 11:4
15:30, 16.08.2011 Szachtar Pleszew FC Jordania 3:0
kolejka 16
14:00, 20.08.2011 Husaria Aramir Marszew 3:0
14:45, 20.08.2011 Rejowcy Dajcie nam Wygrać 3:0
15:30, 20.08.2011 Desperados Pleszew Fc Chocz/Karmin :
16:15, 20.08.2011 FC AWP FC Jordania 3:0
kolejka 17
14:00, 27.08.2011 Rejowcy Szachtar Pleszew 12:8
14:45, 27.08.2011 FC AWP Fc Chocz/Karmin 3:0
15:30, 27.08.2011 Husaria Dajcie nam Wygrać 3:0
16:15, 27.08.2011 Desperados Pleszew Aramir Marszew :
kolejka 18
14:00, 03.09.2011 Husaria FC Jordania 3:0
14:45, 03.09.2011 Rejowcy Aramir Marszew 3:0
15:30, 03.09.2011 Fc Chocz/Karmin Dajcie nam Wygrać :
16:15, 03.09.2011 FC AWP Szachtar Pleszew 0:3

Pliki do pobrania


Najbliższe mecze Stali

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki Stali

S KS Stal Pleszew KS Opatówek 1 : 1
S Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 3 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 3 - 20/21.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2

kolejka 4 - 27/28.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1
Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0

kolejka 5 - 30/31.08

Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3
Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0

kolejka 6 - 09/10.09

GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7 - 16/17.09

Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 15 41
2. Piast Kobylin 15 32
3. Astra Krotoszyn 15 31
4. Piast Czekanów 15 29
5. Orzeł Mroczeń 15 28
6. Zefka Kobyla Góra 14 24
7. KS Stal Pleszew 15 24
8. Victoria Skarszew 14 19
9. Zieloni Koźminek 15 18
10. Pogoń Trębaczów 15 18
11. Raszkowianka Raszków 15 18
12. Barycz Janków Przygodzki 15 17
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 15 14
14. Olimpia Brzeziny 15 14
15. GKS Żerków 15 9
16. Victoria Laski 15 4

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 11 17
2. Krobianka Krobia 7 16
3. Polonia 1912 Leszno 6 14
4. Górnik Konin 6 13
5. KS Canarinhos Skórzewo 7 13
6. Przemysław Poznań 5 12
7. Mieszko Gniezno 7 12
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 12
9. Błękitni Wronki 5 10
10. Jarota Jarocin 7 9
11. Warta Śrem 5 7
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 6
13. Unia Swarzędz 6 5
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 14 37
2. Marcinki Kępno 14 30
3. MKS Kania Gostyń 14 28
4. Olimpia Koło 14 17
5. Górnik Konin 14 15
6. SKP-MOS Słupca 14 15
7. KS Stal Pleszew 14 10
8. Victoria Września 14 8

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 10 26
2. LKS Gołuchów 10 18
3. KS Stal Pleszew 10 15
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 9 14
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. Włókniarz 1925 Kalisz 2 4
3. Akademia Tal. Krotoszyn 1 3
4. Marcinki Kępno 1 3
5. Victoria Ostrzeszów 1 1
6. Astra Krotoszyn 0 0
7. Calisia 14 Kalisz 0 0
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0 0
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 0
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 2 0

młodzicy młodsi

1. A. P. Reissa Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz I 0 0
3. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

orliki

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz 0 0
3. GOS Koźmin Wlkp. I 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook