Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Pleszew CUP 2017 - zgłoś drużynę

data dodania: 10:31 09.11.2017 , autor/żródło: Miłosz Twardowski

Zapraszamy wszystkich trenerów i ich drużyny do wzięcia udziału w pełnych emocji i sportowej rywalizacji dziecięcych turniejach Pleszew CUP, które odbędą się w dniach 16-17 grudnia. Miejsce turniejów to nowoczesna Hala Sportowa ul. Bolesława Krzywoustego 4 (przy szkole nr.3). W trakcie turniejów każde dziecko otrzyma wodę, drożdżówkę i banana. Dla rodziców i kibiców przewidujemy kawę i ciasto. Nagrodami w turnieju będą medale i puchary, a także nagrody indywidualne.

Harmonogram turniejów:

16 grudnia harmonogram:
rocznik 2008, 8 drużyn – w godzinach 8:30 do 13:30
rocznik 2007, 8 drużyn - w godzinach 15:00 do 20:00

17 grudnia harmonogram:
rocznik 2006, 8 drużyn – w godzinach 8:30 do 13:30
rocznik 2005, 8 drużyn - w godzinach 15:00 do 20:00

Turnieje będą rozgrywane na pełnowymiarowej hali systemem 4 + bramkarz, a zmiany są dokonywane „systemem hokejowym”. Czas gry: 1 x 13 minut.

Głównym organizatorem turnieju jest klub sportowy Stal Pleszew, a także Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

Szczegóły w linku poniżej:
drive.google.com/open?id=1gii2gZOszglEQPjQ4H1Sxd5p4TmLXbx0

Pytania i zgłoszenia
Koordynator Miłosz Twardowski
tel. 783 505 027
info@stalpleszew.pl

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



tagi: młodzież liga stali turniej sparing zapowiedź ogłoszenia zarządu młodzik starszy młodzik młodszy orliki informacje
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 18.11.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2
JM KS Stal Pleszew LKS Gołuchów 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 15 40
2. SKP Słupca 15 36
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 32
5. Odolanovia Odolanów 15 27
6. Tulisia Tuliszków 15 22
7. Piast Kobylin 15 21
8. MKS Tur 1921 Turek 15 20
9. GKS Sompolno 15 20
10. Raszkowianka Raszków 15 19
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Astra Krotoszyn 15 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 15 15
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 15 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 12 36
2. MKS Tur 1921 Turek 13 22
3. Stainer Polonia Leszno 12 21
4. LKS Gołuchów 12 21
5. Olimpia Koło II 13 18
6. Victoria Września 12 11
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 12 8
8. KS Stal Pleszew 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. KS Stal Pleszew 8 13
3. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 6 12
4. CKS Zbiersk 6 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. Piast Kobylin 6 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 1 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 6 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook