Poznaj zawodników Stali


Młodzicy Starsi: GKS Jaraczewo – Stal Pleszew 1-4 (0-3).

data dodania: 22:40 06.05.2013 , autor/żródło: S.Zacharczuk, fot. S.Zacharczuk
Młodzicy Starsi: GKS Jaraczewo – Stal Pleszew 1-4 (0-3). przejdź do galerii

W minioną sobotę 4 maja 2013 r. młodzicy starsi Stali Pleszew udali się do Jaraczewa by tam zmierzyć się z drużyną miejscowego GKS-u.

Od samego początku spotkania uwidoczniła się przewaga drużyny pleszewskiej. Już w pierwszej minucie na bramkę gospodarzy z rzutu wolnego strzelał Samuel Minoga. Jego strzał był jednak niecelny. W odpowiedzi, cztery minuty później, Patryk Rzepka przejmuje piłkę w pobliżu pola karnego i strzela na bramkę gości, piłka przelatuje jednak nad poprzeczką. W 6 minucie meczu Patryk Remus podaje do Jakuba Grabarka ten strzela z linii pola karnego na bramkę GKS-u, ale nad poprzeczką. Po minucie Igor Twardowski przejmuje piłkę wybitą przez obrońców z Jaraczewa podaje do Mateusza Niewiady, który płaskim, precyzyjnym strzałem z około 18 metrów zaskakuje bramkarza GKS-u Bartosza Stefaniaka i zdobywa pierwszą bramkę dla Stali. W 13 minucie pleszewianie przeprowadzają kolejną składną akcję. Kamil Walczak podaje w pole karne do Patryka Remusa, ten strzela z pierwszej piłki, ale trafia wprost w dobrze ustawionego bramkarza. Napór Stali trwa nadal. Minutę później Adam Zacharczuk podaje do Mateusza Niewiady, który mocno strzela na bramkę. Bramkarzowi gospodarzy z trudem udaje się przenieść piłkę nad poprzeczką na rzut rożny. Po kolejnej minucie pada druga bramka dla pleszewian. Jej strzelcem jest Jakub Grabarek, który wykorzystuje podanie Patryka Remusa i z siedmiu metrów pokonuje bramkarza. Na tym jednak nie koniec i na bramkę Jaraczewa suną kolejne ataki Stali. W 19 minucie spotkania Szymon Rudziński dobrym prostopadłym podaniem uruchamia Patryka Remusa, któremu jednak nie udaję się pokonać bramkarza. Pięć minut później z pomocą drużynie Jaraczewa przychodzi poprzeczka, w którą trafia piłka po strzale Michała Wachowiaka. Po chwili ten sam zawodnik podaje w pole karne do Mateusz Niewiady. Ten nie zastanawiając się uderza z pierwszej piłki, ale bramkarz ponownie nie daje się zaskoczyć. W 26 minucie meczu Szymon Rudziński wykonywał kolejny już w tym spotkaniu rzut rożny. Piłka po jego dośrodkowaniu i rękach bramkarza wpada bezpośrednio do bramki. Było 0-3 dla pleszewian. Zawodnicy z Jaraczewa ambitnie próbowali zmniejszyć straty jeszcze przed przerwą. W 29 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Patryk Rzepka uderza głową obok pleszewskiej bramki. Chwilę później Hubert Pieniężny mija jednego z pleszewskich obrońców i strzela mocno na bramkę, piłka przelatuje jednak obok prawego słupka. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania mogło być 0-4 dla gości. Samuel Minoga wykonywał rzut wolny, a uderzona przez niego piłka tylko dzięki dobrej interwencji bramkarza nie trafiła do siatki. Pierwsza część meczu zakończyła się więc wynikiem 0-3 dla Stali.

Druga część spotkania była już bardziej wyrównana. Wysokie prowadzenie uśpiło nieco zawodników Stali, a drużyna z Jaraczewa zaczęła grać zdecydowanie lepiej. Rozpoczęło się jednak tak jak w pierwszej połowie od ataku pleszewian. Najpierw Jacek Janecki, a później Mateusz Niewiada próbowali zaskoczyć bramkarza, ale obrońcy kolejno blokują ich strzały wybijając piłkę na rzut różny. W 34 minucie meczu ponownie daje o sobie znać Patryk Rzepka. Ogrywa jednego z pleszewskich obrońców i strzela minimalnie nad poprzeczką. Dwie minuty później groźną akcją odpowiada Stal. Patryk Remus przejmuje piłkę wybitą przez pleszewskiego bramkarza Jakuba Kujawę, mija bramkarza gospodarzy, ale piłkę zmierzającą do bramki wybijają obrońcy. W 40 minucie spotkania z szybkim kontratakiem wychodzi zespół z Jaraczewa. Jacek Zieliński znajdując się w dogodnej sytuacji strzela obok pleszewskiego bramkarza, ale i obok bramki. W odpowiedzi groźnie na bramkę GKS-u strzelali Szymon Rudziński, a następnie Patryk Remus, ale oba te strzały były niecelne. Od 43 minuty meczu gospodarze grali z przewagą jednego zawodnika. Sędzia ukarał Jacka Janeckiego trzyminutową karą za faul na jednym z zawodników gospodarzy. Miejscowym nie udało się wykorzystać przewagi liczebnej, a powracający na boisko Jacek Janecki zdobyłby gola, gdyby nie kolejna udana interwencja bramkarza GKS-u. W 50 minucie meczu gospodarze zdobywają honorową bramkę. Jej strzelcem był Hubert Pieniężny, który wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał Jakuba Kujawę. Na odpowiedź pleszewian nie trzeba było długo czekać. Cztery minuty po stracie gola Jacek Janecki, z prawej strony boiska, ogrywa obrońcę gospodarzy i zagrywa wzdłuż linii bramkowej do Patryka Remusa. Napastnikowi Stali nie zostało już nic innego jak z około czterech metrów umieścić piłkę w siatce. Dwie minuty po wznowieniu gry mogła paść kolejna bramka dla gości. Po ładnym rozegraniu piłki między Jackiem Janeckim i Adamem Zacharczukiem ten drugi strzelił na bramkę. Bramkarz z trudem odbił piłkę, do której ruszyli Patryk Remus i Mateusz Niewiada. Niestety oboje byli na pozycji spalonej i sędzia przerwał grę. Ostatnie minuty tego meczu to ataki gospodarzy. Najpierw Hubert Pieniężny groźnie uderza z rzutu wolnego. Piłka po odbiciu od muru wychodzi na rzut rożny. Dośrodkowanie z rogu ponownie trafia pod nogi Huberta Pieniężnego, który mocno strzela na bramkę. Piłkę niemal z linii bramkowej wybija Szymon Rudziński ratując zespół pleszewski przed utratą drugiej bramki. Ostatecznie Stal Pleszew po bardzo dobrej grze pokonuje GKS Jaraczewo 1-4 .

To było bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny, a szczególnie jego pierwsza połowa. W tej części gry Stal była bardzo aktywna zarówno w ataku jak i w obronie, i nie pozwaliła na dużo drużynie gospodarzy. Efektem bardzo dobrej gry było strzelenie trzech bramek i uzyskanie przewagi, która pozwoliła na spokojne kontrolowanie gry w drugiej połowie. Wygrana w tym meczu pozwoliła umocnić się naszej drużynie na pozycji lidera tabeli.


Skład GKS Jaraczewo: Bartosz Stefaniak, Konrad Kapturek, Krystian Maciejewski, Hubert Marciniak, Paweł Rzepka, Jacek Zielińki, Hubert Pieniężny, Patryk Rzepka, Filip Glinkowski, Miłosz Szymczak.

Skład KS Stal Pleszew: Jakub Kujawa, Samuel Minoga, Bartosz Jędrzejak, Adam Zacharczuk, Szymon Rudziński, Mateusz Niewiada, Igor Twardowski, Jakub Grabarek, Patryk Remus, Jacek Janecki, Michał Wachowiak, Kamil Walczak, Piotr Wlekliński, Patryk Wojciechowski.


GKS Jaraczewo 1:4 KS Stal Pleszew
STRZELCY
  • 0:1 (7 min) - Mateusz Niewiada
  • 0:2 (15 min) - Jakub Grabarek
  • 0:3 (26 min) - Szymon Rudziński
  • 1:3 (50 min) - Hubert Pieniężny
  • 1:4 (54 min) - Patryk Remus
SĘDZIOWIE
  • S.Kurzawa

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.FOTOGALERIA:

tagi: młodzik starszy młodzież
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 15 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. Polonus Kazimierz Biskupi 15 20
8. GKS Sompolno 15 19
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Raszkowianka Raszków 15 18
11. Piast Kobylin 15 17
12. Piast Czekanów 15 14
13. Zefka Kobyla Góra 15 13
14. Zjednoczeni Rychwał 15 13
15. Tulisia Tuliszków 15 9
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook