Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Dyskusje

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

adrian.poplawski

dodano: 13:05, 29.08.2012adrian.poplawski

Puchar Polski
5 września 2012 godzina 17,00
Raszkowianka Raszków - KS Stal Pleszew
pierwotnie mecz miał się odbyć 12 września 2012 ale zespół z Raszkowa poprosił o przełożenie

Mariusz

dodano: 16:31, 25.07.2012Mariusz

Oto terminarz kaliskiej klasy okręgowej:

http://www.jardersport.pl/liga-kaliska/sezon=13/liga=252/index.html


z godzinami. POZDRAWIAM

Prezes

dodano: 9:21, 25.07.2012Prezes

Dokładny terminarz już niedługo na naszej stronie.
Tutaj można podejrzeć u kolegów z Koźminka:

http://zielonikozminek.futbolowo.pl/news,1559869,terminarz-klasy-okregowej-.html

patrykosik22

dodano: 20:49, 20.07.2012patrykosik22

Miał być dzisiaj harmonogram treningów -,-

beata154

dodano: 12:04, 20.07.2012beata154

Kiedy pojawi się harmonogram treningów młodzików

beata154

dodano: 12:04, 20.07.2012beata154

Kiedy pojawi się harmonogram treningów młodzików

Prezes

dodano: 18:27, 02.07.2012Prezes

Na ostatnim Walnym Zebraniu Stowarzyszenia Stal Pleszew podjęto jednogłośnie uchwałę o likwidacji dotychczasowych dyskusji a także wprowadzenia możliwości wypowiadania się po zarejestrowaniu się. Klub chce by wypowiadać się i komentować bieżące wydarzenia w klubie jednak chce by miało to formę weryfikacji i personalizacji.
Tak więc zapraszamy do dyskusji zarejestrowanych użytkowników :)

1
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 19.10.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
TS 20.10.2018
godz. 0:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
MS 20.10.2018
godz. 0:00
Jarota Jarocin KS Stal Pleszew
MM 20.10.2018
godz. 0:00
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew
JM 20.10.2018
godz. 11:00
Stainer Polonia Leszno KS Stal Pleszew
S 21.10.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów
JS 21.10.2018
godz. 15:00
Rawia Rawag Rawicz KS Stal Pleszew
S 22.10.2018
godz. 0:00
Błękitni-Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal II Pleszew GKS Żerków 5 : 5
S MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 1 : 0
MM KS Stal Pleszew Włókniarz 1925 Kalisz 5 : 3
MS KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz 3 : 3
TS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 7 : 2
JM Warta Poznań KS Stal Pleszew 4 : 0
JS Górnik Konin KS Stal Pleszew 1 : 1
O Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal I Pleszew 6 : 4

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 10 30
2. SKP Słupca 11 27
3. Orzeł Mroczeń 11 26
4. KS Stal Pleszew 11 20
5. Odolanovia Odolanów 9 17
6. Astra Krotoszyn 9 15
7. Tulisia Tuliszków 10 15
8. MKS Tur 1921 Turek 9 14
9. Raszkowianka Raszków 9 10
10. Polonus Kazimierz Biskupi 8 9
11. Piast Kobylin 9 9
12. Wilki Wilczyn 10 9
13. GKS Sompolno 8 8
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 8 6
15. Piast Czekanów 9 4
16. Zieloni Koźminek 11 3

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 10 14
2. Stainer Polonia Leszno 2 6
3. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
4. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
5. Górnik Konin 2 1
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 9 27
2. MKS Tur 1921 Turek 8 13
3. LKS Gołuchów 8 13
4. Stainer Polonia Leszno 8 12
5. Olimpia Koło II 8 12
6. Victoria Września 9 10
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 7
8. KS Stal Pleszew 10 5

trampkarze starsi

1. CKS Zbiersk 4 10
2. GOS Koźmin Wlkp. 4 8
3. Piast Kobylin 3 7
4. KS Stal Pleszew 6 7
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 3 6
6. Kopernik Piotrów 2 3
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 1
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 4 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 5 4
2. Astra Krotoszyn 1 3
3. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Calisia 14 Kalisz 1 1
6. Jarota Jarocin 0 0
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Antonio Jarocin 1 3
4. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 5 12
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
4. LKS Gołuchów 0 0
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
6. Calisia 14 Kalisz I 1 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook