Poznaj zawodników Stali


orliki B - terminarz i wyniki ligowe
I Liga Wojewódzka - sezon 2018-2019

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
10.09.2018, godz. 00:00 KS Stal II Pleszew Antonio Jarocin :
10.09.2018, godz. 00:00 Grom Golina Błękitni-Sparta Kotlin :
10.09.2018, godz. 00:00 Gladiatorzy Pieruszyce GKS Żerków :

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
17.09.2018, godz. 00:00 Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew 3:8
17.09.2018, godz. 00:00 Antonio Jarocin Grom Golina :
17.09.2018, godz. 00:00 Błękitni-Sparta Kotlin Gladiatorzy Pieruszyce :

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
24.09.2018, godz. 00:00 Grom Golina Żaki Taczanów :
24.09.2018, godz. 00:00 Gladiatorzy Pieruszyce Antonio Jarocin :
24.09.2018, godz. 00:00 GKS Żerków Błękitni-Sparta Kotlin :

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
01.10.2018, godz. 00:00 KS Stal II Pleszew Grom Golina :
01.10.2018, godz. 00:00 Żaki Taczanów Gladiatorzy Pieruszyce :
01.10.2018, godz. 00:00 Antonio Jarocin GKS Żerków :

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
08.10.2018, godz. 00:00 Gladiatorzy Pieruszyce KS Stal II Pleszew 10:1
08.10.2018, godz. 00:00 GKS Żerków Żaki Taczanów :
08.10.2018, godz. 00:00 Błękitni-Sparta Kotlin Antonio Jarocin :

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
15.10.2018, godz. 00:00 Grom Golina Gladiatorzy Pieruszyce :
15.10.2018, godz. 00:00 KS Stal II Pleszew GKS Żerków 5:5
15.10.2018, godz. 00:00 Żaki Taczanów Błękitni-Sparta Kotlin :

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
22.10.2018, godz. 00:00 GKS Żerków Grom Golina :
22.10.2018, godz. 00:00 Błękitni-Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew :
22.10.2018, godz. 00:00 Antonio Jarocin Żaki Taczanów :


Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek - : -
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0
S KS Stal Pleszew GKS Sompolno 4 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 5
S KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1 : 1
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 3 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 16 - 17/18.11

Odolanovia Odolanów GKS Sompolno :
SKP Słupca Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Odolanovia Odolanów GKS Sompolno 7:0
Victoria Ostrzeszów Tulisia Tuliszków 4:1
Piast Czekanów Zieloni Koźminek :
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Wilki Wilczyn :

kolejka 17 - 23/24.03

Wilki Wilczyn Odolanovia Odolanów 0:1
MKS Tur 1921 Turek Astra Krotoszyn 0:4
SKP Słupca KS Stal Pleszew 3:1
Zieloni Koźminek Raszkowianka Raszków 0:1
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków :
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Piast Czekanów :
GKS Sompolno Victoria Ostrzeszów :

kolejka 18 - 30/31.03

Orzeł Mroczeń Tulisia Tuliszków 2:2
Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek 1:0
Odolanovia Odolanów MKS Tur 1921 Turek 3:0
Victoria Ostrzeszów Wilki Wilczyn 1:0
Piast Czekanów SKP Słupca 1:2
Raszkowianka Raszków Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:0
Piast Kobylin KS Stal Pleszew 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi GKS Sompolno 0:1

kolejka 19 - 06/07.04

Wilki Wilczyn Polonus Kazimierz Biskupi 5:1
MKS Tur 1921 Turek Victoria Ostrzeszów 0:2
Tulisia Tuliszków Piast Kobylin 0:3
Zieloni Koźminek Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Raszkowianka Raszków 7:1
Piast Czekanów KS Stal Pleszew 3:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Astra Krotoszyn :
GKS Sompolno Orzeł Mroczeń :

kolejka 20 - 13/14.04

Orzeł Mroczeń Wilki Wilczyn 2:0
Victoria Ostrzeszów Zieloni Koźminek 6:0
Odolanovia Odolanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 5:1
Astra Krotoszyn SKP Słupca 0:2
Raszkowianka Raszków Piast Czekanów 0:1
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1:1
Piast Kobylin GKS Sompolno 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi MKS Tur 1921 Turek 0:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 25 67
2. SKP Słupca 25 54
3. Odolanovia Odolanów 24 51
4. Orzeł Mroczeń 24 46
5. KS Stal Pleszew 25 40
6. Wilki Wilczyn 25 37
7. Piast Kobylin 24 35
8. Astra Krotoszyn 24 35
9. Tulisia Tuliszków 24 35
10. Polonus Kazimierz Biskupi 24 32
11. Raszkowianka Raszków 26 28
12. MKS Tur 1921 Turek 25 27
13. GKS Sompolno 22 27
14. Piast Czekanów 22 17
15. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 23 12
16. Zieloni Koźminek 24 12

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook