Poznaj zawodników Stali


seniorzy - terminarz rozgrywek
Wielkopolska Liga Międzyokręgowa - sezon 2018-2019

Terminarz ligowy

gospodarze goście wynik
11.08.2018 godz. 16:00 - 1. kolejka ligowa 3 : 1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew
15.08.2018 godz. 15:00 - 2. kolejka ligowa 4 : 0
KS Stal Pleszew SKP Słupca
19.08.2018 godz. 15:00 - 3. kolejka ligowa 3 : 1
KS Stal Pleszew Piast Kobylin
26.08.2018 godz. 15:00 - 4. kolejka ligowa 4 : 1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów
01.09.2018 godz. 17:00 - 5. kolejka ligowa 2 : 5
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew
09.09.2018 godz. 15:00 - 6. kolejka ligowa 2 : 0
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków
16.09.2018 godz. 17:00 - 7. kolejka ligowa 2 : 2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew
23.09.2018 godz. 15:00 - 8. kolejka ligowa 0 : 1
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
29.09.2018 godz. 16:00 - 9. kolejka ligowa 2 : 4
Wilki Wilczyn KS Stal Pleszew
07.10.2018 godz. 15:00 - 10. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Odolanovia Odolanów
13.10.2018 godz. 15:00 - 11. kolejka ligowa 1 : 0
MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew
21.10.2018 godz. 15:00 - 12. kolejka ligowa 4 : 1
KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów
27.10.2018 godz. 15:00 - 13. kolejka ligowa 0 : 2
Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew
04.11.2018 godz. 14:00 - 14. kolejka ligowa 3 : 1
KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi
11.11.2018 godz. 14:00 - 15. kolejka ligowa 0 : 5
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew
18.11.2018 godz. 13:00 - 16. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń
23.03.2019 godz. 15:00 - 17. kolejka ligowa 3 : 1
SKP Słupca KS Stal Pleszew
31.03.2019 godz. 12:00 - 18. kolejka ligowa 3 : 2
Piast Kobylin KS Stal Pleszew
07.04.2019 godz. 11:00 - 19. kolejka ligowa 3 : 2
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
14.04.2019 godz. 15:00 - 20. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków
14.04.2019 godz. 15:00 - 20. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków
20.04.2019 godz. 11:00 - 21. kolejka ligowa 0 : 5
Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew
28.04.2019 godz. 15:00 - 22. kolejka ligowa 4 : 2
KS Stal Pleszew GKS Sompolno
01.05.2019 godz. 17:00 - 23. kolejka ligowa 1 : 0
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
05.05.2019 godz. 15:00 - 24. kolejka ligowa 1 : 3
KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn
12.05.2019 godz. 16:00 - 25. kolejka ligowa 2 : 1
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
18.05.2019 godz. 17:00 - 26. kolejka ligowa 2 : 0
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek
25.05.2019 godz. 16:00 - 27. kolejka ligowa 4 : 1
Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew
02.06.2019 godz. 15:00 - 28. kolejka ligowa 1 : 1
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek
09.06.2019 godz. 17:00 - 29. kolejka ligowa 1 : 1
Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew
15.06.2019 godz. 16:00 - 30. kolejka ligowa 6 : 1
KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 25 - 11/12.05

SKP Słupca Piast Kobylin 2:2
Astra Krotoszyn Victoria Ostrzeszów 2:3
Zieloni Koźminek GKS Sompolno 2:0
MKS Tur 1921 Turek Wilki Wilczyn 1:3
Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi 2:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Tulisia Tuliszków 2:3
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2:1

kolejka 26 - 18/19.05

Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn 1:1
Piast Kobylin Piast Czekanów 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:0
Victoria Ostrzeszów Odolanovia Odolanów 2:3
Tulisia Tuliszków SKP Słupca 1:1
GKS Sompolno Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:0
Wilki Wilczyn Zieloni Koźminek 7:2
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2:0

kolejka 27 - 25/26.05

Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4:1
SKP Słupca GKS Sompolno 5:2
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:3
Zieloni Koźminek MKS Tur 1921 Turek 1:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:4
Piast Czekanów Tulisia Tuliszków 2:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Wilki Wilczyn 1:2
Odolanovia Odolanów Polonus Kazimierz Biskupi 2:0

kolejka 28 - 01/02.06

Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 5:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 2:2
MKS Tur 1921 Turek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków 5:2
Wilki Wilczyn SKP Słupca 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi Victoria Ostrzeszów 1:0
Piast Czekanów GKS Sompolno 1:0
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1:1

kolejka 29 - 07/08.06

Victoria Ostrzeszów Orzeł Mroczeń 2:2
SKP Słupca MKS Tur 1921 Turek 1:1
Astra Krotoszyn Tulisia Tuliszków 3:0
Raszkowianka Raszków GKS Sompolno 2:5
Piast Czekanów Wilki Wilczyn 1:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Zieloni Koźminek 2:2
Odolanovia Odolanów Piast Kobylin 2:3
Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1:1

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 30 77
2. SKP Słupca 30 62
3. Odolanovia Odolanów 30 61
4. Orzeł Mroczeń 30 59
5. KS Stal Pleszew 30 48
6. Wilki Wilczyn 30 48
7. Astra Krotoszyn 30 46
8. Piast Kobylin 30 46
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40
10. Tulisia Tuliszków 30 39
11. GKS Sompolno 30 36
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34
13. Piast Czekanów 30 32
14. Raszkowianka Raszków 30 28
15. Zieloni Koźminek 30 15
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24
4. LKS Gołuchów 15 24
5. Olimpia Koło II 15 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 15 11
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook