Poznaj zawodników Stali


Porażka z czwartoligowcem w Pucharze Polski. Stal Pleszew – Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:1 (0:1)

data dodania: 10:44 11.10.2018 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski, fot. Mariusz Kruchowski
Porażka z czwartoligowcem w Pucharze Polski. Stal Pleszew – Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:1 (0:1) przejdź do galerii

W dniu wczorajszym zespół Stali Pleszew, podejmował w III rundzie Pucharu Polski na szczebli Kaliskiego Związku Piłki Nożnej, zespół występujący w rozgrywkach IV ligi Pogoń Nowe Skalmierzyce. Zespół, Łukasza Bandosza ostrzył sobie apetyt na sprawienie niespodzianki, jednak bardzo szybko boisko zweryfikowało apetyt pleszewskich piłkarzy. Na murawie bez apelacyjne dominowali piłkarze z Nowych Skalmierzyc, będą zespołem zdecydowanie lepszym, dominującym na murawie i było widać znacznie doświadczenie czwartoligowe.

Piłkarze, Mariusza Kaczmarka stwarzali sobie mnóstwo sytuacji do strzelania bramki, a przeciwnością był zespół pleszewski, który na palcach jednej ręki można policzyć ile oddali strzałów na bramkę Łukasza Borwika, a jeżeli już oddali takowy strzał to był on nie celny.

W 14’ przepięknym strzałem w samo okienko bramki Patryka Lewickiego, wynik spotkania otworzył Przemysław Balcerzak, strzałem z 10 metrów.

Pleszewianie nie mieli okazji do strzelanie bramki i wypadli bardzo słabo na tle twardo i konsekwentnie grającego rywala z Nowych Skalmierzyc.

Więcej bramek już w tym pojedynku nie padło, ale należy zauważyć, że piłkarze, Pogoni Nowe Skalmierzyce, nie dopuścili do stworzenie sytuacji pod własną bramką i to oni mogą się cieszyć z wygranej i w kolejnej rundzie Pucharu Polski zagrają z zespołem Ostrovii Ostrów Wlkp.

Stal Pleszew – Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:1 (0:1)

0:1 Przemysław Balcerzak 14’

Stal Pleszew: Patryk Lewicki, Maciej Gierczyk, Tomasz Kapałka, Michał Siuda (69’ Łukasz Bartoszak), Emil Poczta, Błażej Ciesielski, Krzysztof Matuszak, Jakub Biadała (61’ Tomasz Zawada), Adam Wojciechowski, Jacek Pacyński, Damian Stasiak

Pogoń Nowe Skalmierzyce: Łukasz Borwik, Przemysław Balcerzak (56’ Dawid Kuczyński), Kacper Majerz, Mateusz Nogaj, Daniel Armatys, Tomasz Kaczmarek, Dawid Raczka, Adam Majewski (46’ Adrian Radojewski), Maciej Sowiński (67’ Paweł Korczak), Safian Skupiński (60’ Patryk Pera), Krzysztof Dymarski

żółte kartki: Tomasz Kapałka – Kacper Majerz, Daniel Armatys, Dawid Rączka

sędziowie: Dawid Goliński, Artur Lubryka, Przemysław Borkowski

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: informacje seniorzy ogłoszenia zarządu puchar polski
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

JS 17.08.2019
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Górnik Konin
S 18.08.2019
godz. 15:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
S 18.08.2019
godz. 15:00
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew
SB 24.08.2019
godz. 0:00
KS Stal II Pleszew Las Kuczków
JS 24.08.2019
godz. 0:00
Przemysław Poznań KS Stal Pleszew
S 25.08.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek
SB 31.08.2019
godz. 0:00
KS Kamień KS Stal II Pleszew
S 01.09.2019
godz. 17:00
GKS Sompolno KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3 : 1
S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków :
GKS Sompolno Wilki Wilczyn :
SKP Słupca Victovia Witkowo :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Astra Krotoszyn Piast Czekanów :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi :
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków :
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra :

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo :
SKP Słupca Odolanovia Odolanów :
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał :
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno :
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń :
Piast Czekanów Piast Kobylin :
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek :
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn :

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin :
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi :
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn :
GKS Sompolno KS Stal Pleszew :
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków :

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał :
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń :
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra :
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów :
SKP Słupca GKS Sompolno :
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek :

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 1 3
2. Piast Kobylin 1 3
3. KS Stal Pleszew 1 3
4. Odolanovia Odolanów 1 3
5. Polonus Kazimierz Biskupi 1 3
6. Astra Krotoszyn 1 3
7. GKS Sompolno 1 3
8. Orzeł Mroczeń 1 1
9. SKP Słupca 1 1
10. Zefka Kobyla Góra 1 0
11. Zjednoczeni Rychwał 1 0
12. Victovia Witkowo 1 0
13. Piast Czekanów 1 0
14. Tulisia Tuliszków 1 0
15. Raszkowianka Raszków 1 0
16. MKS Tur 1921 Turek 1 0

b-klasa

1. Błękitni Sparta Kotlin 0 0
2. KS Kamień 0 0
3. KS Stal II Pleszew 0 0
4. Korona Chełmce 0 0
5. Las Kuczków 0 0
6. Liskowiak Lisków 0 0
7. Pelikan Nowy Karolew 0 0
8. Piast II Grodziec 0 0
9. RKS Radliczyce 0 0
10. Sparta Russów 0 0
11. Victoria II Skarszew 0 0

juniorzy starsi

1. Górnik Konin 0 0
2. KKS 1925 Kalisz 0 0
3. KS Stal Pleszew 0 0
4. MKS Kania Gostyń 0 0
5. Marcinki Kępno 0 0
6. Obra 1912 Kościan 0 0
7. Odolanovia Odolanów 0 0
8. Polonia Środa Wlkp. 0 0
9. Przemysław Poznań 0 0
10. Stainer Polonia Leszno 0 0
11. UKS Śrem 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook