Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Plan przygotowań Stali Pleszew

data dodania: 10:03 25.06.2017 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski

Piłkarze, Łukasza Bandosza do treningów powrócą w dniu 12 lipca 2017r. i rozegrają 5 spotkań kontrolnych. Cały cykl przygotowań pleszewianie spędzą na własnym obiekcie. Na chwile obecną nie jest wiadomo czy kadra zespołu pozostanie bez zmian, ale na pewno zespół zasilą młodzi piłkarze juniora starszego, którzy sezon 2016/17 spędzili w Lidze Wielkopolskiej.

Spotkania kontrolne zostaną rozegrane w zależności od ustaleń jak również godziny są do ustalenia. Plan spotkań kontrolnych przedstawia się następująco:

1. Pogoń Nowe Skalmierzyce – 15 lipca 2017r.

2. Ostrovia Ostrów Wlkp. – 19 lipca 2017r.

3. Promień Krzywiń – 23 lipca 2017r.

4. Wicher Dobra – 29 lipca 2017r.

5. CKS Zbiersk – 05 sierpnia 2017r.

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



tagi: sparing zapowiedź ogłoszenia zarządu seniorzy informacje
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 19.10.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
TS 20.10.2018
godz. 0:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
MS 20.10.2018
godz. 0:00
Jarota Jarocin KS Stal Pleszew
MM 20.10.2018
godz. 0:00
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew
JM 20.10.2018
godz. 11:00
Stainer Polonia Leszno KS Stal Pleszew
S 21.10.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów
JS 21.10.2018
godz. 15:00
Rawia Rawag Rawicz KS Stal Pleszew
S 22.10.2018
godz. 0:00
Błękitni-Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal II Pleszew GKS Żerków 5 : 5
S MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 1 : 0
MM KS Stal Pleszew Włókniarz 1925 Kalisz 5 : 3
MS KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz 3 : 3
TS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 7 : 2
JM Warta Poznań KS Stal Pleszew 4 : 0
JS Górnik Konin KS Stal Pleszew 1 : 1
O Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal I Pleszew 6 : 4

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 10 30
2. SKP Słupca 11 27
3. Orzeł Mroczeń 11 26
4. KS Stal Pleszew 11 20
5. Odolanovia Odolanów 9 17
6. Astra Krotoszyn 9 15
7. Tulisia Tuliszków 10 15
8. MKS Tur 1921 Turek 9 14
9. Raszkowianka Raszków 9 10
10. Polonus Kazimierz Biskupi 8 9
11. Piast Kobylin 9 9
12. Wilki Wilczyn 10 9
13. GKS Sompolno 8 8
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 8 6
15. Piast Czekanów 9 4
16. Zieloni Koźminek 11 3

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 10 14
2. Stainer Polonia Leszno 2 6
3. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
4. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
5. Górnik Konin 2 1
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 9 27
2. MKS Tur 1921 Turek 8 13
3. LKS Gołuchów 8 13
4. Stainer Polonia Leszno 8 12
5. Olimpia Koło II 8 12
6. Victoria Września 9 10
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 7
8. KS Stal Pleszew 10 5

trampkarze starsi

1. CKS Zbiersk 4 10
2. GOS Koźmin Wlkp. 4 8
3. Piast Kobylin 3 7
4. KS Stal Pleszew 6 7
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 3 6
6. Kopernik Piotrów 2 3
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 1
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 4 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 5 4
2. Astra Krotoszyn 1 3
3. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Calisia 14 Kalisz 1 1
6. Jarota Jarocin 0 0
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Antonio Jarocin 1 3
4. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 5 12
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
4. LKS Gołuchów 0 0
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
6. Calisia 14 Kalisz I 1 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook