Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Podsumowanie okresu przygotowawczego juniora młodszego

data dodania: 21:21 24.03.2017 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski
Podsumowanie okresu przygotowawczego juniora młodszego przejdź do galerii

W rozpoczętym 10 stycznia okresie przygotowawczym nasi juniorzy młodsi rozegrali6meczów sparingowych, w których odnieśli jedno zwycięstwo, jeden mecze zremisowali i ponieśli 4 porażki, przy stosunku bramkowym 15-22.

Trener Tobiasz Wojcieszak okres przygotowawczy rozpoczął treningiem wprowadzająco-organizacyjnym, gdzie przedstawił zawodnikom cele i plany na rundę wiosenną. Młodzi piłkarze trenowali przez styczeń i luty 4x w tygodniu: na sali sportowej, siłowni, orliku przy ZST w Pleszewie, oraz na basenie czy w Plantach podczas treningu biegowego. W marcu treningi odbywały się już 2x w tygodniu na stadionie miejskim w Pleszewie.

Dodatkowo w pierwszym tygodniu feriijuniorzy mieli obóz dochodzeniowy i trenowali codziennie na obiektach należących do ZSP nr1 w Pleszewie.

Zobaczymy jak czas spędzony na treningu wpłynie na postawę zespołu na ligowych boiskach. Liczymy, że przyniosą jednak pozytywny efekt, w postaci lepszej gry, a przede wszystkim pozwolą nam skutecznie walczyć o awans do Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

SPARINGI:

MKS Przemysław Poznań – STAL Pleszew: 6 -0 (1-0,3-0)

STAL Pleszew - Sparta Konin: 1 – 3 (1-1)

Bramki: Niewiada Mateusz

JKS Jarota Jarocin – STAL Pleszew: 5 – 2 (2-1)

Bramki: Lewicz Mikołaj, Koliński Dominik

CENTRA Ostrów Wlkp. – STAL Pleszew: 3 – 3 (0 – 3)

Bramki: Wachowiak Szymon x2, Wlekliński Piotr

STAL Pleszew – LAS Kuczków: 2 – 3 (1 – 2)

Bramki: Lewicz Mikołaj, Bursztynowicz Michał

WKS Witaszyce – STAL Pleszew: 2 – 7 (0-1,1-3)

Bramki: Bursztynowicz Michał x2, Wachowiak Michał, Wlekliński Piotr x2, Ruciński Krzysztof, Rudziński Szymon

KADRA JUNIORA MŁODSZEGO NA SEZON 2016/2017 – RUNDA WIOSENNA

1. OWCZARZ JAKUB

2. ZACHARCZUK ADAM

3. KAŁUŻNY KAMIL

4. MAJCHRZAK DAWID

5. KOLIŃSKI DOMINIK

6. WACHOWIAK MICHAŁ

7. BURSZTYNOWICZ MICHAŁ

8. RUDZIŃSKI SZYMON

9. LEWICZ MIKOŁAJ

10. WLEKLIŃSKI PIOTR

11. ROGACKI KACPER

12. RUCIŃSKI KRZYSZTOF

13. WOJCIECHOWSKI PATRYK

14. PRZYBYLSKI MATEUSZ

15. KRAWCZYK KRZYSZTOF

16. WACHOWIAK SZYMON

17. WĄSIEWICZ MIŁOSZ

18. KLAK MIKOŁAJ

19. KAŁUŻNY KACPER

20. SKORCZYK ADAM

21. NIEWIADA MATEUSZ

22. KLUSAK MATEUSZ

23. WABIŃSKI ERYK

24. WABIŃSKI JEREMI

25.LESIEŃ ADAM

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: informacje junior młodszy młodzież
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 17.06.2018
godz. 11:00
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek

Ostatnie wyniki naszych drużyn

JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 4 : 1
S Piast Kobylin KS Stal Pleszew 2 : 2
JS Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 5 : 1
MS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno - : -
TS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno - : -
JM KS Stal Pleszew MKS Kania Gostyń 1 : 7
S KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 0 : 0
JM Olimpia Koło KS Stal Pleszew 4 : 1

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

GKS Żerków Barycz Janków Przygodzki 0:1
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3

kolejka 21 - 22/23.04

Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1
Piast Kobylin KS Opatówek 1:2
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0

kolejka 22 - 29/30.04

Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5

kolejka 23 - 02/03.05

KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1
KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
Piast Kobylin GKS Żerków 6:1

kolejka 24 - 06/07.05

Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25 - 13/14.05

Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0
Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 26 68
2. Orzeł Mroczeń 25 55
3. Piast Kobylin 25 54
4. Astra Krotoszyn 26 54
5. KS Stal Pleszew 29 47
6. Piast Czekanów 25 40
7. Raszkowianka Raszków 25 37
8. Zefka Kobyla Góra 24 34
9. Barycz Janków Przygodzki 25 32
10. Zieloni Koźminek 25 32
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 25 30
12. Victoria Skarszew 24 29
13. Pogoń Trębaczów 26 27
14. Olimpia Brzeziny 25 21
15. GKS Żerków 26 16
16. Victoria Laski 25 7

juniorzy starsi

1. Polonia 1912 Leszno 17 42
2. Górnik Konin 16 41
3. Przemysław Poznań 16 37
4. KS Stal Pleszew 24 29
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
6. Błękitni Wronki 16 24
7. Krobianka Krobia 17 24
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22
9. Mieszko Gniezno 15 20
10. Unia Swarzędz 15 19
11. Jarota Jarocin 18 18
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 20 46
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 19 46
3. MKS Kania Gostyń 20 42
4. Olimpia Koło 20 26
5. Górnik Konin 19 25
6. SKP-MOS Słupca 19 21
7. Victoria Września 19 20
8. KS Stal Pleszew 28 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 13 35
2. KS Stal Pleszew 17 27
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 12 20
4. LKS Gołuchów 13 18
5. KS Opatówek 12 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 10 30
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 11 15
5. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 11 13
6. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
7. Victoria Ostrzeszów 10 11
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. LKS Gołuchów 1 3
3. Jarota Jarocin 1 3
4. GOS I Koźmin Wlkp. 1 3
5. A. P. Reissa Jarocin 0 0
6. Calisia 14 Kalisz I 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 4 0

orliki

1. Antonio Jarocin 9 27
2. KS Stal Pleszew 13 22
3. Calisia 14 Kalisz 8 21
4. Jarota Jarocin 8 15
5. LKS Gołuchów 9 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 9 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 8 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook