Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Stal Pleszew w finale pocieszenia Memoriału im. gen. Pastuszka

data dodania: 20:21 16.01.2016 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski
Stal Pleszew w finale pocieszenia Memoriału im. gen. Pastuszka przejdź do galerii

Dziś w sali widowiskowo – sportowej odbył się XIV Turniej im gen Edwarda Pastuszka w piłce nożnej seniorów, w finale spotkały się dwa najlepsze zespoły które wygrały wszystkie spotkania grupowe. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się z III ligowa Centrą Ostrów Wlkp. i nie dał im najmniejszych szans na wygraną. Wynik finału 4:2 dla piłkarzy z Koźmina Wlkp.

W spotkaniu o III miejsce spotkały się zespoły Stali Pleszew i Pogoni Nowe Skalmierzyce w tym finale pocieszenia piłkarze z Nowych Skalmierzyc nie dali szans piłkarzom Stali i pokonali ich wysoko, wynik spotkania 5:0.

W spotkaniu o miejsce V zagrały zespoły Piasta Kobylin z LKS Gołuchów tu padł wynik remisowy 4:4 i sędziowie spotkania zarządzili serię rzutów karnych w których lepsi okazali się piłkarze z Kobylina wygrywając 5:4.

W meczu o VII miejsce Turniej zagrali gospodarze, Astra Krotoszyn z zespołem Odolanovii Odolanów w regulaminowym czasie gry padł remis 2:2 i o wygranej decydowały rzuty karne które lepiej egzekwowali piłkarze z Krotoszyna.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został piłkarz Centry Ostrów Wlkp. Szymon Strączkowski, najlepszym strzelcem Przemysław Skibiszewski z LKS Gołuchów autor 7 trafień do siatki rywali, a najlepszym bramkarzem, piłkarz Białego Orła Koźmin Wlkp. Sebastian Kmiecik.

Sędziami turnieju byli: Włodzimierz Kokot, Przemysław Liberski, Dawid Drygas

SKŁADY ZESPOŁÓW:

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.: Sebastian Kmiecik, Sebastian Kaźmierczak, Dariusz Małecki, Igor Skowron, Piotr Walczak, Dawid Guźniczak, Paweł Kryś, Filip Oleśków, Bartłomiej Ziembiński, Michał Sztok

Piast Kobylin: Arkadiusz Michałowicz, Marcin Porzucek, Dominik Snela, Jakub Żywicki, Mateusz Bzodek, Patryk Wciórka, Patryk Kamiński, Adam Kurzawa, Krystian Jędrzejak, Jakub Pospiech, Mateusz Wachowiak, Jakub Mierzwicki

Astra Krotoszyn: Patryk Wojtkowiak, Szymon Jankowski, Szymon Polowczyk, Kacper Kmiecik, Mateusz Nowak, Bartosz Stachowiak, Mateusz Marciniak, Krzysztof Ratyński, Dawid Cubal, Szymon Sekuła, Jacek Stachowiak

Stal Pleszew: Tomasz Zawada, Krystian Benuszak, Dawid Pera, Krzysztof Śledzianowski, Szymon Kieliszewski, Remigiusz Korzeniewski, Szymon Augustyniak, Patryk Maniak

Centra Ostrów Wlkp.: Allan Filipiak, Arkadiusz Ćwiek, Szymon Strączkowski, Michał Kucharski, Jakub Michalski, Michał Janoś, Tobiasz Kupczyk, Dmytro Rodin, Mariusz Dolny, Dmytro Boiko, Marcin Wandzel

LKS Gołuchów: Przemysław Skibiszewski, Maciej Marcinkowski, Kamil Melka, Mateusz Kubiak, Mateusz Zaborski, Tomasz Szymkowiak, Paweł Stempień, Artur Brzuśkiewicz, Damian Baras

Pogoń Nowe Skalmierzyce: Marcin Ludwikowski, Kacper Majerz, Damian Stasiak, Mateusz Sobczak, Dawid Tomczak, Tomasz Kaczmarek, Mateusz Marciniak, Igor Witczak, Patryk Kłosowski, Artur Stachowicz, Fabian Baraniak, Patryk Dera

Odolanovia Odolanów: Krystian Anioł, Tomasz Dziubka, Dominik Sobczak, Daniel Bąk, Jakub Bąk, Patryk Chrapiński, Łukasz Jamry, Wojciech Budzik, Arkadiusz Przytuła, Hubert Żurawka, Mateusz Cieluch

MECZE FAZY GRUPOWEJ:

Astra Krotoszyn – Piast Kobylin 1:2

0:1 Patryk Wciórka

1:1 Mateusz Marciniak

1:2 Patryk Kamiński

Centra Ostrów Wlkp. – Odolanovia Odolanów 7:0

1:0 Michał Kucharski

2:0 Jakub Michalski

3:0 Dmytro Rodin

4:0 Michał Kucharski

5:0 Szymon Kucharski

6:0 Dmytro Rodin

7:0 Dmytro Rodin

Stal Pleszew – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2

0:1 Igor Skowron

1:1 Tomasz Zawada

1:2 Paweł Kryś

Pogoń Nowe Skalmierzyce – LKS Gołuchów 4:2

1:0 Patryk Dera

2:0 Patryk Kłosowski

2:1 Maciej Marcinkowski

3:1 Mateusz Sobczak

3:2 Mateusz Zaborski

4:2 Kacper Majerz

Astra Krotoszyn – Stal Pleszew 2:6

1:0 Szymon Polowczyk

1:1 Dawid Pera

1:2 Krystian Benuszak

1:3 Tomasz Zawada

2:3 Mateusz Marciniak

2:4 Tomasz Zawada

2:5 Dawid Pera

2:6 Krystian Benuszak

Centra Ostrów Wlkp. – Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:1

1:0 Szymon Strączkowski

1:1 Artur Stachowicz

2:1 Michał Kucharski

Piast Kobylin - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2

0:1 Paweł Kryś

1:1 Adam Kurzawa

1:2 Igor Skowron

Odolanovia Odolanów - LKS Gołuchów 4:5

0:1 Mateusz Zaborski

1:1 Łukasz Jamry

1:2 Przemysław Skibiszewski

1:3 Artur Brzuśkiewicz

2:3 Patryk Chrapiński

3:3 Łukasz Jamry

4:3 Wojciech Budzik

4:4 Przemysław Skibiszewski

4:5 Mateusz Zaborski

Astra Krotoszyn - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:9

1:0 Krzysztof Ratyński

1:1 Igor Skowron

1:2 Bartłomiej Ziembiński

1:3 Bartłomiej Ziembiński

1:4 Bartłomiej Ziembiński

1:5 Dawid Guźniczak

2:5 Szymon Polowczyk

2:6 Paweł Kryś

2:7 Michał Sztok

2:8 Filip Oleśków

2:9 Paweł Kryś

Centra Ostrów Wlkp. – LKS Gołuchów 4:3

1:0 Michał Kucharski

2:0 Szymon Kucharski

2:1 Przemysław Skibiszewski

3:1 Dmytro Rodin

3:2 Przemysław Skibiszewski

3:3 Przemysław Skibiszewski

4:3 Szymon Strączkowski

Piast Kobylin – Stal Pleszew 2:3

0:1 Dawid Pera

0:2 Dawid Pera

1:2 Krystian Jędrzejak

1:3 Krystian Benuszak

2:3 Patryk Kamiński

Odolanovia Odolanów – Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:1

0:1 Mateusz Sobczak

1:1 Daniel Bąk

GRUPA I

1. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. punktów 9 bramki 13:4

2. Stal Pleszew punktów 6 bramki 10:6

3. Piast Kobylin punktów 3 bramki 5:6

4. Astra Krotoszyn punktów 0 bramki 5:17

GRUPA II

1. Centra Ostrów Wlkp. punktów 9 bramki 13:4

2. Pogoń Nowe Skalmierzyce punktów 4 bramki 6:5

3. LKS Gołuchów punktów 3 bramki 10:12

4. Odolanovia Odolanów punktów 1 bramki 5:13

F I N A Ł Y

o VII miejsce: Astra Krotoszyn - Odolanovia Odolanów 2:2 rzuty karne: 3:1

0:1 Daniel Bąk

1:1 Kacper Kmiecik

1:2 Jakub Bąk

2:2 Krzysztof Ratyński

o V miejsce Piast Kobylin - LKS Gołuchów 4:4 rzuty karne: 5:4

0:1 Artur Brzuśkiewicz

0:2 Przemysław Skibiszewski

1:2 Jakub Mierzwicki

2:2 Mateusz Wachowiak

2:3 Mateusz Zaborski

2:4 Przemysław Skibiszewski

3:4 Patryk Kamiński

4:4 Jakub Pospiech

o III miejsce: Stal Pleszew - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:5

0:1 Mateusz Sobczak

0:2 Mateusz Sobczak

0:3 Artur Stachowicz

0:4 Patryk Kłosowski

0:5 Dawid Tomczak

o I miejsce: Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Centra Ostrów Wlkp. 4:2

0:1 Jakub Michalski

1:1 Dawid Guźniczak

2:1 Paweł Kryś

3:1 Dawid Guźniczak

4:1 Dariusz Małecki

4:2 Marcin Wandzel

TABELA KOŃCOWA

1. Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

2. Centra Ostrów Wlkp.

3. Pogoń Nowe Skalmierzyce

4. Stal Pleszew

5. Piast Kobylin

6. LKS Gołuchów

7. Astra Krotoszyn

8. Odolanovia Odolanów

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Sebastian Kmieck z zespołu Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

NAJLEPSZY STRZELEC: Przemysław Skibiszewski z zespołu LKS Gołuchów autor 7 bramek

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Szymon Strączkowski z zespołu Centra Ostrów Wlkp.

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: informacje seniorzy turniej
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 3 : 0
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 4 : 1
S Piast Kobylin KS Stal Pleszew 2 : 2
JS Krobianka Krobia KS Stal Pleszew 5 : 1
MS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno 1 : 3
TS KS Stal Pleszew Marcinki Kępno 5 : 0
JM KS Stal Pleszew MKS Kania Gostyń 1 : 7
S KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 0 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

GKS Żerków Barycz Janków Przygodzki 0:1
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3

kolejka 21 - 22/23.04

Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1
Piast Kobylin KS Opatówek 1:2

kolejka 22 - 29/30.04

Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków 4:1
Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń 1:2
Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki 2:1
GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn 0:3
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 3:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 0:2
KS Opatówek Zieloni Koźminek 4:0
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra 1:5

kolejka 23 - 02/03.05

KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków 0:1
Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski 8:2
Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów 4:1
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny 0:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 3:3
Piast Kobylin GKS Żerków 6:1
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 2:1
KS Opatówek Victoria Skarszew 3:0

kolejka 24 - 06/07.05

Pogoń Trębaczów Piast Kobylin 1:0
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew 0:3
Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 4:2
Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra 6:0
GKS Żerków Zieloni Koźminek 0:1
Astra Krotoszyn KS Opatówek 2:1
Victoria Laski Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 25 - 13/14.05

Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski 3:2
Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków 0:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 27 68
2. Orzeł Mroczeń 26 56
3. Piast Kobylin 26 54
4. Astra Krotoszyn 27 54
5. KS Stal Pleszew 30 50
6. Piast Czekanów 26 43
7. Raszkowianka Raszków 26 40
8. Zefka Kobyla Góra 25 37
9. Barycz Janków Przygodzki 26 35
10. Zieloni Koźminek 26 32
11. Victoria Skarszew 25 30
12. Korona-Pogoń Stawiszyn 26 30
13. Pogoń Trębaczów 27 27
14. Olimpia Brzeziny 26 24
15. GKS Żerków 27 17
16. Victoria Laski 26 8

juniorzy starsi

1. Polonia 1912 Leszno 17 42
2. Górnik Konin 16 41
3. Przemysław Poznań 16 37
4. KS Stal Pleszew 24 29
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
6. Błękitni Wronki 16 24
7. Krobianka Krobia 17 24
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 22
9. Mieszko Gniezno 15 20
10. Unia Swarzędz 15 19
11. Jarota Jarocin 18 18
12. KS Canarinhos Skórzewo 15 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 20 46
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 19 46
3. MKS Kania Gostyń 20 42
4. Olimpia Koło 20 26
5. Górnik Konin 19 25
6. SKP-MOS Słupca 19 21
7. Victoria Września 19 20
8. KS Stal Pleszew 28 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 14 35
2. KS Stal Pleszew 18 30
3. Akademia Piłk. Ostrzeszów 13 23
4. LKS Gołuchów 13 18
5. KS Opatówek 13 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 11 33
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 12 15
5. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 11 13
6. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
7. Victoria Ostrzeszów 10 11
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. LKS Gołuchów 1 3
3. Jarota Jarocin 1 3
4. GOS I Koźmin Wlkp. 1 3
5. A. P. Reissa Jarocin 0 0
6. Calisia 14 Kalisz I 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 4 0

orliki

1. Antonio Jarocin 9 27
2. KS Stal Pleszew 13 22
3. Calisia 14 Kalisz 8 21
4. Jarota Jarocin 8 15
5. LKS Gołuchów 9 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 9 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 8 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook