Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

III Memoriał im. Tadeusza Szymury za nami

data dodania: 8:15 21.06.2015 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski, fot. Mariusz Kruchowski
III Memoriał im. Tadeusza Szymury za nami przejdź do galerii

Wszyscy wiemy kim był ś.p. Tadeusz Szymura, był wieloletnim kierownikiem zespołu Stali Pleszew oraz wspaniałym działaczem tego klubu i nie tylko, z jego zdaniem liczyli się trenerzy prowadzący Klub Sportowy Stal Pleszew oraz był oddanym pracownikiem Spółki Sport Pleszew, który każdą wolną chwile poświęcał o dbanie obiektów tej Spółki. W związku z tym po raz trzeci rodzina, żona Grażyna i Paulina postanowiły po raz III zorganizować Memoriał jego imieniem, cała impreza rozpoczęła się od złożenia wiązanki kwiatów na pomniku ś.p. Tadeusza Szymury przez córkę Paulinę oraz delegację w skład której weszli: Jacek Robak, Piotr Mazur oraz Robert Wieczorek.

Po części oficjalnej przystąpiono do meczy memoriałowych w których wystąpiły trzy drużyny: Stal Pleszew, Stal Pleszew (byli zawodnicy), Stal Pleszew (Oldboys). Do wyjaśnienie Stal Pleszew (byli zawodnicy) to piłkarze grający w innych klubach. W pierwszym spotkaniu spotkały się zespoły Stali Pleszew z piłkarzami Oldboys i aktualny zespół pokonał swoich zdecydowanie starszych kolegów 3:0. W kolejnym pojedynku zmierzyły się zespoły Oldboys z Byłymi zawodnikami i tu lepsi byli, grający jeszcze zawodnicy pokonując Oldboys 3:0, w spotkaniu o pierwsze miejsce w III Memoriale Tadeusza Szymury spotkały się zespoły Stali Pleszew z Byłymi zawodnikami i tu aktualny zespół występujący w kaliskiej klasie okręgowej wygrał to spotkanie zdecydowanie 5:0 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w Memoriale Tadeusza Szymury. Żona oraz Córka zapowiedziały, że nadal będą organizowały ten Memoriał i zapraszają już wszystkich na kolejne spotkanie za roku.

Stal Pleszew – Stal Pleszew (Oldboys) 3:0

1:0 Mikołaj Adamek

2:0 Krystian Benuszak

3:0 Mateusz Wróblewski

Stal Pleszew (Oldboys) – Stal Pleszew (byli zawodnicy) 0:3

0:1 Marcin Woźniak

0:2 Marcin Woźniak

0:3 Radosław Mielcarek

Stal Pleszew (byli zawodnicy) – Stal Pleszew 0:5

0:1 Krystian Benuszak

0:2 Krystian Benuszak

0:3 Krystian Benuszak

0:4 Krystian Benuszak

0:5 Mikołaj Adamek


KLASYFIKACJA GENERALNA III MEMORIAŁU im. TADEUSZA SZYMURY

I. Stal Pleszew

II. Stal Pleszew (byli zawodnicy)

III. Stal Pleszew (oldboys)


Najlepszym zawodnikiem III Memoriału, wybrano autora 5 trafień do siatki rywali – Krystiana Benuszaka

Najlepszym bramkarzem wybrano - Remigiusza Wojtczaka – puchar ufundował wieloletni przyjaciel ś.p. Tadeusza Szymury, kierownik I ligowego zespołu Flota Świnoujście – Leszek Zakrzewski

Najstarszym zawodnikiem został – Marek Chatliński

Wyróżniono również wieloletniego prezesa Stali Pleszew – Michała Michalaka

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: sponsorzy informacje seniorzy turniej
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

JM 19.09.2018
godz. 17:00
KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno
O 21.09.2018
godz. 0:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew
TS 22.09.2018
godz. 0:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
MS 22.09.2018
godz. 0:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
MM 22.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn
JM 22.09.2018
godz. 11:00
Olimpia Koło II KS Stal Pleszew
S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
JS 23.09.2018
godz. 16:00
Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew - : -
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2
TS KS Stal Pleszew Piast Kobylin - : -
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 1 : 0
MM Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 4
JM KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 1 : 3
MS KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp. 0 : 6
O KS Stal I Pleszew Włókniarz 1925 Kalisz 6 : 5

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Stainer Polonia Leszno 1 3
3. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 5 15
2. LKS Gołuchów 5 10
3. Stainer Polonia Leszno 4 9
4. MKS Tur 1921 Turek 5 7
5. Victoria Września 5 7
6. KS Stal Pleszew 5 2
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 4 1
8. Olimpia Koło II 3 0

trampkarze starsi

1. Kopernik Piotrów 1 3
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1 3
3. CKS Zbiersk 1 1
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
5. Piast Kobylin 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0
9. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. Antonio Jarocin 1 3
2. KS Stal Pleszew 2 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Akademia Talentów Krotoszyn 0 0
5. Calisia 14 Kalisz 0 0
6. Jarota Jarocin 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 1 3
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0

orliki B

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
3. GKS Żerków 0 0
4. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
5. Grom Golina 0 0
6. KS Stal II Pleszew 0 0
7. Żaki Taczanów 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook