Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Wielkopolska Liga Juniora Młodszego Lech Poznań-Stal Pleszew 2:0

data dodania: 19:36 20.04.2015 , autor/żródło: Arkadiusz Kaczmarek, fot. Arkadiusz Kaczmarek.
Wielkopolska Liga Juniora Młodszego Lech Poznań-Stal Pleszew 2:0 przejdź do galerii

W sobotę 18 kwietnia nasi juniorzy młodsi grający w wielkopolskiej lidze doznali pierwszej porażki, a dokonali tego zawodnicy Lecha Poznań.

W sobotę 18 kwietnia nasi juniorzy młodsi grający w wielkopolskiej lidze doznali pierwszej porażki, a dokonali tego zawodnicy Lecha Poznań, zwyciężając 2:0. Juniorzy Stali dzielnie odpierali ataki Kolejorza do 60 minuty,gdy padła pierwsza bramka, gol na 2:0 padł w 65 minucie. Podopieczni Łukasza Bandosza kolejny mecz rozegrają w sobotę 25 kwietnia o godz. 12:00 przy al. Mickiewicza 6

skład Stali Pleszew :Maciej Matuszczak, Michał Kozłowski, Mateusz Maniak, Jakub Kłodziński, Tomasz Kujawa, Łukasz Bartoszak, Bartosz Mazurek, Mateusz Siuda, Wojciech Ostapowicz, Marcinkowski Maciej, Błażej Krzymiński, Dawid Sass, Tomasz Kazur, Jan Kaczmarek, Miłosz Gołdyn, Dawid Cierzniak, Bartłomiej Korach.

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi:
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 21.09.2018
godz. 0:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew
TS 22.09.2018
godz. 0:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
MS 22.09.2018
godz. 0:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
MM 22.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn
JM 22.09.2018
godz. 11:00
Olimpia Koło II KS Stal Pleszew
S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
JS 23.09.2018
godz. 16:00
Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I

Ostatnie wyniki naszych drużyn

JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew - : -
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2
TS KS Stal Pleszew Piast Kobylin - : -
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 1 : 0
MM Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 4
JM KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 1 : 3
MS KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp. 0 : 6

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Stainer Polonia Leszno 1 3
3. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 5 15
2. Stainer Polonia Leszno 5 12
3. LKS Gołuchów 5 10
4. MKS Tur 1921 Turek 5 7
5. Victoria Września 5 7
6. KS Stal Pleszew 6 2
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 4 1
8. Olimpia Koło II 3 0

trampkarze starsi

1. Kopernik Piotrów 1 3
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1 3
3. CKS Zbiersk 1 1
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
5. Piast Kobylin 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0
9. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. Antonio Jarocin 1 3
2. KS Stal Pleszew 2 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Akademia Talentów Krotoszyn 0 0
5. Calisia 14 Kalisz 0 0
6. Jarota Jarocin 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 1 3
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0

orliki B

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
3. GKS Żerków 0 0
4. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
5. Grom Golina 0 0
6. KS Stal II Pleszew 0 0
7. Żaki Taczanów 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook