Poznaj zawodników Stali


Zasłużone zwycięstwo!!! (LKS Gołuchów - Stal BS Pleszew 0-8).

data dodania: 0:00 28.04.2012 , autor/żródło: S.Zacharczuk, fot. S.Zacharczuk
Zasłużone zwycięstwo!!! (LKS Gołuchów - Stal BS Pleszew 0-8). przejdź do galerii

W sobotę 28 kwietnia 2012 r. młodzicy młodsi Stali BS Pleszew rozegrali swój kolejny mecz ligowy, tym razem w Gołuchowie z tamtejszym LKS-em.

Od pierwszego gwizdka sędziego młodzi piłkarze Stali ruszyli do zdecydowanych ataków na bramkę przeciwników. Pierwszą okazję do zdobycia gola stworzyli sobie już w drugiej minucie meczu. Po rzucie rożnym i zamieszaniu pod bramką gospodarzy piłka trafiła pod nogi Piotra Wleklińskiego, ale jego strzał był niecelny. Już trzy minuty później Stal objęła jednak prowadzenie. Szymon Rudziński dośrodkował piłkę z rzutu rożnego wprost do Mateusza Niewiady, który strzałem głową zdobył pierwszego gola.

Po wznowieniu gry na bramkę gospodarzy suną kolejne groźne ataki. Swoje okazje do zdobycia gola mięli Patryk Remus i Bartłomiej Bąkowski. Ich strzały były jednak, albo niecelne, albo zbyt słabe by zaskoczyć bramkarza gospodarzy. W 13 minucie meczu padła druga bramka dla Stali. Szymon Rudziński wykonał rzut rożny tak umiejętnie, że piłka po nodze gołuchowskiego obrońcy wpadła do bramki. Cztery minuty później miała miejsce kolejna groźna akcja gości. Przeprowadził ją Mateusz Niewiada, który prawą stroną boiska minął najpierw jednego, potem drugiego zawodnika gospodarzy i dopiero trzeciemu udało się przerwać tę akcję faulem. Rzut wolny wykonywał Bartłomiej Bąkowski, ale jego strzał z około 18 metrów nie znalazł drogi do bramki. W 22 minucie meczu prostopadłym podaniem z głębi pola popisał się Szymon Rudziński. Wychodzący na czystą pozycję Bartłomiej Bąkowski ruszył jednak troszeczkę za wcześnie i sędzia odgwizdał spalonego. W ostatniej minucie pierwszej połowy Szymon Rudziński przeprowadził kolejną wspaniałą akcję. Minął najpierw jednego z zawodników gospodarzy po czym kilkunastometrowym podaniem otworzył drogę do bramki Patrykowi Remusowi. Ten pokonał bramkarza strzałem z pierwszej piłki podwyższając wynik meczu na 3-0. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, a gra toczyła się głównie na połowie gospodarzy. Już w pierwszej minucie po wznowieniu gry atakujący na bramkę gołuchowian Patryk Remus został sfaulowany. Do wykonania rzutu wolnego podszedł Szymon Rudziński i posłał piłkę wprost do Mateusza Niewiady. Ten zgrywa ją głową do Jakuba Madalińskiego, który strzela na bramkę. Strzał ten blokują obrońcy. Nie udaje im się to w 28 minucie meczu, kiedy Bartłomiej Bąkowski dostaje piłkę w polu karnym i płaskim, precyzyjnym strzałem przy słupku z około 14 metrów po raz czwarty pokonuje bramkarza LKS-u. Dwie minuty później młodzi piłkarze Stali przeprowadzili składną akcję lewą stroną boiska. Patryk Wojciechowski podaje wzdłuż linii bocznej do wychodzącego na pozycję Jakuba Madalińskiego, ten ogrywa jednego z obrońców i podaje do Patryka Remusa, który zdobywa swoją drugą, a dla Stali piątą już bramkę. Chwilę po wznowieniu gry goście znowu przejmują piłkę w środku pola i ruszają z kolejną akcją na bramkę gospodarzy. Szymon Rudziński podaje do Piotra Wleklińskiego, który oddaje ją na piąty metr do Bartłomieja Bąkowskiego. Obrońcą udaje się ją jednak wybić na rzut różny. W 33 minucie meczu Piotr Wlekliński, po podaniu od Szymona Kozłowskiego, podwyższa wynik spotkania na 6-0 dla Stali ładnym strzałem pokonując bramkarza LKS-u. Mimo kilku groźnych sytuacji na kolejną bramkę pleszewian trzeba było poczekać do 40 minuty meczu. Wtedy to po kolejnym rzucie wolnym wykonywanym przez Szymona Rudzińskiego piłkę w polu karnym dostaje Mateusz Niewiada. Spokojnie ją sobie przyjmuje, mija obrońcę i strzela z około 6 metrów nad interweniującym bramkarzem LKS-u. Cztery minuty później gospodarze przeprowadzili jedną ze swoich nielicznych akcji. Wybita przez obrońców piłka mija ustawioną niemal na linii środkowej pleszewską defensywę i spada pod nogi wychodzącego na czystą pozycję napastnika gospodarzy. Gol jednak nie pada, ponieważ zawodnik LKS-u został zablokowany przez wracającego za nim Samuela Minogę, który uniemożliwił mu oddanie strzału, a piłkę spokojnie złapał bramkarz Stali. W 47 minucie meczu miała miejsce kolejna ciekawa akcja pleszewian. Mateusz Niewiada ruszył prawą stroną boiska, ale nie udało mu się dokładnie podać do świetnie wychodzących środkiem na pozycję Piotra Wleklińskiego i Krzysztofa Rucińskiego. W odpowiedzi Gołuchów przeprowadza swoją akcję. Jej efektem jest rzut wolny wykonywany niemal z bocznej linii pola karnego. Bramki gospodarzom nie udaje się jednak zdobyć ponieważ dośrodkowaną pod bramkę piłkę wybijają pleszewscy obrońcy. W 49 minucie meczu ponownie daje o sobie znać dwójka pleszewian Szymon Rudziński – Mateusz Niewiada. Pierwszy podaje, drugi strzela i zdobywa już trzeciego swojego gola ustalając wynik spotkania. Chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego swoją bramkę mógł jeszcze strzelić Mikołaj Karbowski, ale jego strzał obronił gołuchowski bramkarz. Ostatecznie po bardzo dobrym meczu piłkarze Stali BS Pleszew pokonali LKS Gołuchów 8-0.

Kolejny swój mecz młodzicy młodsi Stali rozegrają już w najbliższy wtorek, 1 maja o godzinie 11.00 goszcząc na własnym stadionie GKS Żerków. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ten mecz. Emocji na pewno nie zabraknie!!!


Skład LKS Gołuchów:

Skład Stal BS Pleszew: Jakub Kujawa, Samuel Minoga, Szymon Kozłowski, Patryk Wojciechowski, Adam Zacharczuk, Szymon Rudziński, Mateusz Niewiada, Jakub Madaliński, Patryk Remus, Piotr Wlekliński, Adam Skorczyk, Kacper Kałużny, Kamil Kałużny, Bartłomiej Bąkowski, Maciej Bielawny, Krzysztof Ruciński, Mikołaj Karbowski.


LKS Gołuchów 0:8 Stal BS Pleszew
STRZELCY
  • 0:1 (5 min) - Mateusz Niewiada
  • 0:2 (13 min) - Szymon Rudziński
  • 0:3 (25 min) - Patryk Remus
  • 0:4 (28 min) - Bartłomiej Bąkowski
  • 0:5 (30 min) - Patryk Remus
  • 0:6 (33 min) - Piotr Wlekliński
  • 0:7 (40 min) - Mateusz Niewiada
  • 0:8 (49 min) - Mateusz Niewiada

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.FOTOGALERIA:

tagi: młodzik młodszy młodzież
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 0 : 2
S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Odolanovia Odolanów 15 41
2. Wilki Wilczyn 15 39
3. Orzeł Mroczeń 15 33
4. KS Stal Pleszew 15 30
5. SKP Słupca 15 29
6. Astra Krotoszyn 15 29
7. Polonus Kazimierz Biskupi 15 20
8. GKS Sompolno 15 19
9. Victovia Witkowo 15 18
10. Raszkowianka Raszków 15 18
11. Piast Kobylin 15 17
12. Piast Czekanów 15 14
13. Zefka Kobyla Góra 15 13
14. Zjednoczeni Rychwał 15 13
15. Tulisia Tuliszków 15 9
16. MKS Tur 1921 Turek 15 5

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook