Poznaj zawodników Stali


seniorzy - terminarz i wyniki ligowe
Kaliska Klasa Okręgowa - sezon 2005-2006

kolejka 1

data gospodarze goście wynik
07.08.2005, godz. 11:00 Sokół Bralin Korona Pogoń Stawiszyn 6:0
07.08.2005, godz. 11:00 CKS Zduny Zawisza Sośnie 2:1
07.08.2005, godz. 11:00 Centra Ostrów Wlkp. Rolbud OSiR Pleszew 2:0
07.08.2005, godz. 11:00 Odolanovia Odolanów Olimpia Brzeziny 2:2
07.08.2005, godz. 11:00 Iskra Sieroszewice Czarni Dobrzyca 3:1
07.08.2005, godz. 11:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Calisia Kalisz 3:0
07.08.2005, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Victoria Ostrzeszów 3:1
07.08.2005, godz. 11:00 LZS Jankowy 1968 Orzeł Mroczeń 0:3

kolejka 2

data gospodarze goście wynik
14.08.2005, godz. 17:00 Korona Pogoń Stawiszyn Orzeł Mroczeń 0:6
14.08.2005, godz. 17:00 Victoria Ostrzeszów LZS Jankowy 1968 1:1
14.08.2005, godz. 17:00 Calisia Kalisz Barycz Janków Przygodzki 0:3
14.08.2005, godz. 17:00 Czarni Dobrzyca Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0
14.08.2005, godz. 17:00 Olimpia Brzeziny Iskra Sieroszewice 1:2
14.08.2005, godz. 17:00 Rolbud OSiR Pleszew Odolanovia Odolanów 3:0
14.08.2005, godz. 17:00 Zawisza Sośnie Centra Ostrów Wlkp. 0:3
14.08.2005, godz. 17:00 Sokół Bralin CKS Zduny 3:1

kolejka 3

data gospodarze goście wynik
21.08.2005, godz. 16:00 CKS Zduny Korona Pogoń Stawiszyn 1:0
21.08.2005, godz. 16:00 Centra Ostrów Wlkp. Sokół Bralin 4:0
21.08.2005, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Zawisza Sośnie 3:0
21.08.2005, godz. 16:00 Iskra Sieroszewice Rolbud OSiR Pleszew 1:4
21.08.2005, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Olimpia Brzeziny 0:0
21.08.2005, godz. 16:00 Barycz Janków Przygodzki Czarni Dobrzyca 6:1
21.08.2005, godz. 16:00 LZS Jankowy 1968 Calisia Kalisz 3:3
21.08.2005, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Victoria Ostrzeszów 2:1

kolejka 4

data gospodarze goście wynik
28.08.2005, godz. 16:00 Korona Pogoń Stawiszyn Victoria Ostrzeszów 1:1
28.08.2005, godz. 16:00 Calisia Kalisz Orzeł Mroczeń 5:3
28.08.2005, godz. 16:00 Czarni Dobrzyca LZS Jankowy 1968 3:1
28.08.2005, godz. 16:00 Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki 2:1
28.08.2005, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:1
28.08.2005, godz. 16:00 Zawisza Sośnie Iskra Sieroszewice 2:1
28.08.2005, godz. 16:00 Sokół Bralin Odolanovia Odolanów 4:1
28.08.2005, godz. 16:00 CKS Zduny Centra Ostrów Wlkp. 0:4

kolejka 5

data gospodarze goście wynik
04.09.2005, godz. 16:00 Centra Ostrów Wlkp. Korona Pogoń Stawiszyn 2:0
04.09.2005, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów CKS Zduny 6:0
04.09.2005, godz. 16:00 Iskra Sieroszewice Sokół Bralin 0:1
04.09.2005, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Zawisza Sośnie 1:1
04.09.2005, godz. 16:00 Barycz Janków Przygodzki Rolbud OSiR Pleszew 3:1
04.09.2005, godz. 16:00 LZS Jankowy 1968 Olimpia Brzeziny 2:2
04.09.2005, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Czarni Dobrzyca 3:2
04.09.2005, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Calisia Kalisz 0:2

kolejka 6

data gospodarze goście wynik
11.09.2005, godz. 16:00 Korona Pogoń Stawiszyn Calisia Kalisz 1:0
11.09.2005, godz. 16:00 Czarni Dobrzyca Victoria Ostrzeszów 0:3
11.09.2005, godz. 16:00 Olimpia Brzeziny Orzeł Mroczeń 0:3
11.09.2005, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew LZS Jankowy 1968 2:2
11.09.2005, godz. 16:00 Zawisza Sośnie Barycz Janków Przygodzki 1:2
11.09.2005, godz. 16:00 Sokół Bralin Pogoń Nowe Skalmierzyce 6:1
11.09.2005, godz. 16:00 CKS Zduny Iskra Sieroszewice 1:1
11.09.2005, godz. 16:00 Centra Ostrów Wlkp. Odolanovia Odolanów 2:0

kolejka 7

data gospodarze goście wynik
18.09.2005, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Korona Pogoń Stawiszyn 1:0
18.09.2005, godz. 16:00 Iskra Sieroszewice Centra Ostrów Wlkp. 2:5
18.09.2005, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce CKS Zduny 2:1
18.09.2005, godz. 16:00 Barycz Janków Przygodzki Sokół Bralin 2:2
18.09.2005, godz. 16:00 LZS Jankowy 1968 Zawisza Sośnie 6:1
18.09.2005, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Rolbud OSiR Pleszew 5:0
18.09.2005, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Olimpia Brzeziny 1:0
18.09.2005, godz. 16:00 Calisia Kalisz Czarni Dobrzyca 5:0

kolejka 8

data gospodarze goście wynik
25.09.2005, godz. 16:00 Korona Pogoń Stawiszyn Czarni Dobrzyca 3:0
25.09.2005, godz. 16:00 Olimpia Brzeziny Calisia Kalisz 0:2
25.09.2005, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew Victoria Ostrzeszów 1:2
25.09.2005, godz. 16:00 Zawisza Sośnie Orzeł Mroczeń 2:4
25.09.2005, godz. 16:00 Sokół Bralin LZS Jankowy 1968 7:2
25.09.2005, godz. 16:00 CKS Zduny Barycz Janków Przygodzki 0:1
25.09.2005, godz. 16:00 Centra Ostrów Wlkp. Pogoń Nowe Skalmierzyce 6:0
25.09.2005, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Iskra Sieroszewice 1:2

kolejka 9

data gospodarze goście wynik
02.10.2005, godz. 11:00 Iskra Sieroszewice Korona Pogoń Stawiszyn 0:1
02.10.2005, godz. 11:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Odolanovia Odolanów 1:0
02.10.2005, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Centra Ostrów Wlkp. 3:1
02.10.2005, godz. 11:00 LZS Jankowy 1968 CKS Zduny 4:1
02.10.2005, godz. 11:00 Orzeł Mroczeń Sokół Bralin 0:3
02.10.2005, godz. 11:00 Victoria Ostrzeszów Zawisza Sośnie 2:2
02.10.2005, godz. 11:00 Calisia Kalisz Rolbud OSiR Pleszew 1:1
02.10.2005, godz. 11:00 Czarni Dobrzyca Olimpia Brzeziny 0:3

kolejka 10

data gospodarze goście wynik
09.10.2005, godz. 16:00 Korona Pogoń Stawiszyn Olimpia Brzeziny 3:2
09.10.2005, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew Czarni Dobrzyca 3:0
09.10.2005, godz. 16:00 Zawisza Sośnie Calisia Kalisz 0:4
09.10.2005, godz. 16:00 Sokół Bralin Victoria Ostrzeszów 1:4
09.10.2005, godz. 16:00 CKS Zduny Orzeł Mroczeń 0:2
09.10.2005, godz. 16:00 Centra Ostrów Wlkp. LZS Jankowy 1968 5:0
09.10.2005, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Barycz Janków Przygodzki 1:0
09.10.2005, godz. 16:00 Iskra Sieroszewice Pogoń Nowe Skalmierzyce 5:1

kolejka 11

data gospodarze goście wynik
16.10.2005, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Korona Pogoń Stawiszyn 0:3
16.10.2005, godz. 16:00 Barycz Janków Przygodzki Iskra Sieroszewice 0:2
16.10.2005, godz. 16:00 LZS Jankowy 1968 Odolanovia Odolanów 1:1
16.10.2005, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Centra Ostrów Wlkp. 2:1
16.10.2005, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów CKS Zduny 2:1
16.10.2005, godz. 16:00 Calisia Kalisz Sokół Bralin 2:3
16.10.2005, godz. 16:00 Czarni Dobrzyca Zawisza Sośnie 1:3
16.10.2005, godz. 16:00 Olimpia Brzeziny Rolbud OSiR Pleszew 1:2

kolejka 12

data gospodarze goście wynik
07.10.2005, godz. 11:00 Korona Pogoń Stawiszyn Rolbud OSiR Pleszew 2:2
07.10.2005, godz. 11:00 Zawisza Sośnie Olimpia Brzeziny 2:2
07.10.2005, godz. 11:00 Sokół Bralin Czarni Dobrzyca 6:3
07.10.2005, godz. 11:00 CKS Zduny Calisia Kalisz 1:0
07.10.2005, godz. 11:00 Centra Ostrów Wlkp. Victoria Ostrzeszów 0:0
07.10.2005, godz. 11:00 Odolanovia Odolanów Orzeł Mroczeń 2:5
07.10.2005, godz. 11:00 Iskra Sieroszewice LZS Jankowy 1968 4:2
07.10.2005, godz. 11:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Barycz Janków Przygodzki 2:1

kolejka 13

data gospodarze goście wynik
30.10.2005, godz. 14:00 Barycz Janków Przygodzki Korona Pogoń Stawiszyn 1:2
30.10.2005, godz. 14:00 LZS Jankowy 1968 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5:2
30.10.2005, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Iskra Sieroszewice 2:1
30.10.2005, godz. 14:00 Victoria Ostrzeszów Odolanovia Odolanów 0:1
30.10.2005, godz. 14:00 Calisia Kalisz Centra Ostrów Wlkp. 1:2
30.10.2005, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca CKS Zduny 0:0
30.10.2005, godz. 14:00 Olimpia Brzeziny Sokół Bralin 0:0
30.10.2005, godz. 14:00 Rolbud OSiR Pleszew Zawisza Sośnie 2:0

kolejka 14

data gospodarze goście wynik
06.11.2005, godz. 14:00 Korona Pogoń Stawiszyn Zawisza Sośnie 0:0
06.11.2005, godz. 14:00 Sokół Bralin Rolbud OSiR Pleszew 0:2
06.11.2005, godz. 14:00 CKS Zduny Olimpia Brzeziny 0:2
06.11.2005, godz. 14:00 Centra Ostrów Wlkp. Czarni Dobrzyca 8:0
06.11.2005, godz. 14:00 Odolanovia Odolanów Calisia Kalisz 2:1
06.11.2005, godz. 14:00 Iskra Sieroszewice Victoria Ostrzeszów 5:0
06.11.2005, godz. 14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Orzeł Mroczeń 0:2
06.11.2005, godz. 14:00 Barycz Janków Przygodzki LZS Jankowy 1968 6:1

kolejka 15

data gospodarze goście wynik
11.11.2005, godz. 14:00 LZS Jankowy 1968 Korona Pogoń Stawiszyn 4:2
11.11.2005, godz. 14:00 Orzeł Mroczeń Barycz Janków Przygodzki 1:2
11.11.2005, godz. 14:00 Victoria Ostrzeszów Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1
11.11.2005, godz. 14:00 Calisia Kalisz Iskra Sieroszewice 3:2
11.11.2005, godz. 14:00 Czarni Dobrzyca Odolanovia Odolanów 0:2
11.11.2005, godz. 14:00 Olimpia Brzeziny Centra Ostrów Wlkp. 1:1
11.11.2005, godz. 14:00 Rolbud OSiR Pleszew CKS Zduny 1:0
11.11.2005, godz. 14:00 Zawisza Sośnie Sokół Bralin 1:3

kolejka 16

data gospodarze goście wynik
12.04.2006, godz. 15:00 Korona Pogoń Stawiszyn Sokół Bralin 0:2
12.04.2006, godz. 15:00 Zawisza Sośnie CKS Zduny 2:0
12.04.2006, godz. 15:00 Rolbud OSiR Pleszew Centra Ostrów Wlkp. 1:1
12.04.2006, godz. 15:00 Olimpia Brzeziny Odolanovia Odolanów 1:3
12.04.2006, godz. 15:00 Czarni Dobrzyca Iskra Sieroszewice 2:1
12.04.2006, godz. 15:00 Calisia Kalisz Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0
12.04.2006, godz. 15:00 Victoria Ostrzeszów Barycz Janków Przygodzki 2:1
12.04.2006, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń LZS Jankowy 1968 4:1

kolejka 17

data gospodarze goście wynik
10.04.2006, godz. 15:00 Orzeł Mroczeń Korona Pogoń Stawiszyn 3:0
10.04.2006, godz. 15:00 LZS Jankowy 1968 Victoria Ostrzeszów 1:2
10.04.2006, godz. 15:00 Barycz Janków Przygodzki Calisia Kalisz 1:3
10.04.2006, godz. 15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Czarni Dobrzyca 2:1
10.04.2006, godz. 15:00 Iskra Sieroszewice Olimpia Brzeziny 4:0
10.04.2006, godz. 15:00 Odolanovia Odolanów Rolbud OSiR Pleszew 2:3
10.04.2006, godz. 15:00 Centra Ostrów Wlkp. Zawisza Sośnie 4:0
10.04.2006, godz. 15:00 CKS Zduny Sokół Bralin 3:2

kolejka 18

data gospodarze goście wynik
02.04.2006, godz. 16:00 Korona Pogoń Stawiszyn CKS Zduny 1:1
02.04.2006, godz. 16:00 Sokół Bralin Centra Ostrów Wlkp. 1:3
02.04.2006, godz. 16:00 Zawisza Sośnie Odolanovia Odolanów 0:3
02.04.2006, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew Iskra Sieroszewice 0:0
02.04.2006, godz. 16:00 Olimpia Brzeziny Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:1
02.04.2006, godz. 16:00 Czarni Dobrzyca Barycz Janków Przygodzki 1:1
02.04.2006, godz. 16:00 Calisia Kalisz LZS Jankowy 1968 2:0
02.04.2006, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 19

data gospodarze goście wynik
09.04.2006, godz. 11:00 Victoria Ostrzeszów Korona Pogoń Stawiszyn 2:0
09.04.2006, godz. 11:00 Orzeł Mroczeń Calisia Kalisz 2:1
09.04.2006, godz. 11:00 LZS Jankowy 1968 Czarni Dobrzyca 1:1
09.04.2006, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Olimpia Brzeziny 7:0
09.04.2006, godz. 11:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Rolbud OSiR Pleszew 1:0
09.04.2006, godz. 11:00 Iskra Sieroszewice Zawisza Sośnie 0:1
09.04.2006, godz. 11:00 Odolanovia Odolanów Sokół Bralin 4:2
09.04.2006, godz. 11:00 Centra Ostrów Wlkp. CKS Zduny 4:1

kolejka 20

data gospodarze goście wynik
15.04.2006, godz. 16:00 Korona Pogoń Stawiszyn Centra Ostrów Wlkp. 0:4
15.04.2006, godz. 16:00 CKS Zduny Odolanovia Odolanów 0:0
15.04.2006, godz. 16:00 Sokół Bralin Iskra Sieroszewice 0:4
15.04.2006, godz. 16:00 Zawisza Sośnie Pogoń Nowe Skalmierzyce 6:0
15.04.2006, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew Barycz Janków Przygodzki 0:1
15.04.2006, godz. 16:00 Olimpia Brzeziny LZS Jankowy 1968 3:2
15.04.2006, godz. 16:00 Czarni Dobrzyca Orzeł Mroczeń 2:4
15.04.2006, godz. 16:00 Calisia Kalisz Victoria Ostrzeszów 2:0

kolejka 21

data gospodarze goście wynik
23.04.2006, godz. 11:00 Calisia Kalisz Korona Pogoń Stawiszyn 2:0
23.04.2006, godz. 11:00 Victoria Ostrzeszów Czarni Dobrzyca 10:0
23.04.2006, godz. 11:00 Orzeł Mroczeń Olimpia Brzeziny 5:0
23.04.2006, godz. 11:00 LZS Jankowy 1968 Rolbud OSiR Pleszew 3:6
23.04.2006, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Zawisza Sośnie 5:1
23.04.2006, godz. 11:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Sokół Bralin 5:3
23.04.2006, godz. 11:00 Iskra Sieroszewice CKS Zduny 0:1
23.04.2006, godz. 11:00 Odolanovia Odolanów Centra Ostrów Wlkp. 1:2

kolejka 22

data gospodarze goście wynik
30.04.2006, godz. 16:00 Korona Pogoń Stawiszyn Odolanovia Odolanów 3:0
30.04.2006, godz. 16:00 Centra Ostrów Wlkp. Iskra Sieroszewice 11:2
30.04.2006, godz. 16:00 CKS Zduny Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:1
30.04.2006, godz. 16:00 Sokół Bralin Barycz Janków Przygodzki 1:1
30.04.2006, godz. 16:00 Zawisza Sośnie LZS Jankowy 1968 1:4
30.04.2006, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew Orzeł Mroczeń 1:0
30.04.2006, godz. 16:00 Olimpia Brzeziny Victoria Ostrzeszów 1:5
30.04.2006, godz. 16:00 Czarni Dobrzyca Calisia Kalisz 3:2

kolejka 23

data gospodarze goście wynik
03.05.2006, godz. 16:00 Czarni Dobrzyca Korona Pogoń Stawiszyn 3:2
03.05.2006, godz. 16:00 Calisia Kalisz Olimpia Brzeziny 3:4
03.05.2006, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Rolbud OSiR Pleszew 4:0
03.05.2006, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Zawisza Sośnie 2:0
03.05.2006, godz. 16:00 LZS Jankowy 1968 Sokół Bralin 2:4
03.05.2006, godz. 16:00 Barycz Janków Przygodzki CKS Zduny 0:0
03.05.2006, godz. 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Centra Ostrów Wlkp. 1:2
03.05.2006, godz. 16:00 Iskra Sieroszewice Odolanovia Odolanów 1:1

kolejka 24

data gospodarze goście wynik
07.05.2006, godz. 16:00 Korona Pogoń Stawiszyn Iskra Sieroszewice 2:0
07.05.2006, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów Pogoń Nowe Skalmierzyce 5:0
07.05.2006, godz. 16:00 Centra Ostrów Wlkp. Barycz Janków Przygodzki 0:1
07.05.2006, godz. 16:00 CKS Zduny LZS Jankowy 1968 3:0
07.05.2006, godz. 16:00 Sokół Bralin Orzeł Mroczeń 1:1
07.05.2006, godz. 16:00 Zawisza Sośnie Victoria Ostrzeszów 2:5
07.05.2006, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew Calisia Kalisz 0:2
07.05.2006, godz. 16:00 Olimpia Brzeziny Czarni Dobrzyca 1:1

kolejka 25

data gospodarze goście wynik
14.05.2006, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny Korona Pogoń Stawiszyn 0:1
14.05.2006, godz. 11:00 Czarni Dobrzyca Rolbud OSiR Pleszew 2:1
14.05.2006, godz. 11:00 Calisia Kalisz Zawisza Sośnie 3:0
14.05.2006, godz. 11:00 Victoria Ostrzeszów Sokół Bralin 6:0
14.05.2006, godz. 11:00 Orzeł Mroczeń CKS Zduny 5:1
14.05.2006, godz. 11:00 LZS Jankowy 1968 Centra Ostrów Wlkp. 1:5
14.05.2006, godz. 11:00 Barycz Janków Przygodzki Odolanovia Odolanów 0:1
14.05.2006, godz. 11:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Iskra Sieroszewice 2:0

kolejka 26

data gospodarze goście wynik
21.05.2006, godz. 16:00 Korona Pogoń Stawiszyn Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:1
21.05.2006, godz. 16:00 Iskra Sieroszewice Barycz Janków Przygodzki 3:1
21.05.2006, godz. 16:00 Odolanovia Odolanów LZS Jankowy 1968 3:0
21.05.2006, godz. 16:00 Centra Ostrów Wlkp. Orzeł Mroczeń 4:1
21.05.2006, godz. 16:00 CKS Zduny Victoria Ostrzeszów 1:0
21.05.2006, godz. 16:00 Sokół Bralin Calisia Kalisz 1:6
21.05.2006, godz. 16:00 Zawisza Sośnie Czarni Dobrzyca 2:0
21.05.2006, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2

kolejka 27

data gospodarze goście wynik
28.05.2006, godz. 16:00 Rolbud OSiR Pleszew Korona Pogoń Stawiszyn 2:0
28.05.2006, godz. 16:00 Olimpia Brzeziny Zawisza Sośnie 0:1
28.05.2006, godz. 16:00 Czarni Dobrzyca Sokół Bralin 4:2
28.05.2006, godz. 16:00 Calisia Kalisz CKS Zduny 5:0
28.05.2006, godz. 16:00 Victoria Ostrzeszów Centra Ostrów Wlkp. 4:1
28.05.2006, godz. 16:00 Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 1:1
28.05.2006, godz. 16:00 LZS Jankowy 1968 Iskra Sieroszewice 0:0
28.05.2006, godz. 16:00 Barycz Janków Przygodzki Pogoń Nowe Skalmierzyce 5:0

kolejka 28

data gospodarze goście wynik
04.06.2006, godz. 13:00 Korona Pogoń Stawiszyn Barycz Janków Przygodzki 1:1
04.06.2006, godz. 13:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce LZS Jankowy 1968 1:0
04.06.2006, godz. 13:00 Iskra Sieroszewice Orzeł Mroczeń 4:0
04.06.2006, godz. 13:00 Odolanovia Odolanów Victoria Ostrzeszów 0:1
04.06.2006, godz. 13:00 Centra Ostrów Wlkp. Calisia Kalisz 4:3
04.06.2006, godz. 13:00 CKS Zduny Czarni Dobrzyca 3:0
04.06.2006, godz. 13:00 Sokół Bralin Olimpia Brzeziny 3:2
04.06.2006, godz. 13:00 Zawisza Sośnie Rolbud OSiR Pleszew 1:0

kolejka 29

data gospodarze goście wynik
11.06.2006, godz. 11:00 Zawisza Sośnie Korona Pogoń Stawiszyn 1:0
11.06.2006, godz. 11:00 Rolbud OSiR Pleszew Sokół Bralin 4:0
11.06.2006, godz. 11:00 Olimpia Brzeziny CKS Zduny 1:2
11.06.2006, godz. 11:00 Czarni Dobrzyca Centra Ostrów Wlkp. 1:5
11.06.2006, godz. 11:00 Calisia Kalisz Odolanovia Odolanów 3:3
11.06.2006, godz. 11:00 Victoria Ostrzeszów Iskra Sieroszewice 2:1
11.06.2006, godz. 11:00 Orzeł Mroczeń Pogoń Nowe Skalmierzyce 6:0
11.06.2006, godz. 11:00 LZS Jankowy 1968 Barycz Janków Przygodzki 2:5

kolejka 30

data gospodarze goście wynik
15.06.2006, godz. 17:00 Korona Pogoń Stawiszyn LZS Jankowy 1968 3:0
15.06.2006, godz. 17:00 Barycz Janków Przygodzki Orzeł Mroczeń 3:0
15.06.2006, godz. 17:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce Victoria Ostrzeszów 1:0
15.06.2006, godz. 17:00 Iskra Sieroszewice Calisia Kalisz 5:0
15.06.2006, godz. 17:00 Odolanovia Odolanów Czarni Dobrzyca 3:3
15.06.2006, godz. 17:00 Centra Ostrów Wlkp. Olimpia Brzeziny 6:0
15.06.2006, godz. 17:00 CKS Zduny Rolbud OSiR Pleszew 1:0
15.06.2006, godz. 17:00 Sokół Bralin Zawisza Sośnie 3:6


Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek - : -
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0
S KS Stal Pleszew GKS Sompolno 4 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 5
S KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1 : 1
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 3 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 16 - 17/18.11

Odolanovia Odolanów GKS Sompolno :
SKP Słupca Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Odolanovia Odolanów GKS Sompolno 7:0
Victoria Ostrzeszów Tulisia Tuliszków 4:1
Piast Czekanów Zieloni Koźminek :
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Wilki Wilczyn :

kolejka 17 - 23/24.03

Wilki Wilczyn Odolanovia Odolanów 0:1
MKS Tur 1921 Turek Astra Krotoszyn 0:4
SKP Słupca KS Stal Pleszew 3:1
Zieloni Koźminek Raszkowianka Raszków 0:1
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków :
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Piast Czekanów :
GKS Sompolno Victoria Ostrzeszów :

kolejka 18 - 30/31.03

Orzeł Mroczeń Tulisia Tuliszków 2:2
Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek 1:0
Odolanovia Odolanów MKS Tur 1921 Turek 3:0
Victoria Ostrzeszów Wilki Wilczyn 1:0
Piast Czekanów SKP Słupca 1:2
Raszkowianka Raszków Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:0
Piast Kobylin KS Stal Pleszew 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi GKS Sompolno 0:1

kolejka 19 - 06/07.04

Wilki Wilczyn Polonus Kazimierz Biskupi 5:1
MKS Tur 1921 Turek Victoria Ostrzeszów 0:2
Tulisia Tuliszków Piast Kobylin 0:3
Zieloni Koźminek Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Raszkowianka Raszków 7:1
Piast Czekanów KS Stal Pleszew 3:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Astra Krotoszyn :
GKS Sompolno Orzeł Mroczeń :

kolejka 20 - 13/14.04

Orzeł Mroczeń Wilki Wilczyn 2:0
Victoria Ostrzeszów Zieloni Koźminek 6:0
Odolanovia Odolanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 5:1
Astra Krotoszyn SKP Słupca 0:2
Raszkowianka Raszków Piast Czekanów 0:1
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1:1
Piast Kobylin GKS Sompolno 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi MKS Tur 1921 Turek 0:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 25 67
2. SKP Słupca 25 54
3. Odolanovia Odolanów 24 51
4. Orzeł Mroczeń 24 46
5. KS Stal Pleszew 25 40
6. Wilki Wilczyn 25 37
7. Piast Kobylin 24 35
8. Astra Krotoszyn 24 35
9. Tulisia Tuliszków 24 35
10. Polonus Kazimierz Biskupi 24 32
11. Raszkowianka Raszków 26 28
12. MKS Tur 1921 Turek 25 27
13. GKS Sompolno 22 27
14. Piast Czekanów 22 17
15. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 23 12
16. Zieloni Koźminek 24 12

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook