Poznaj zawodników Stali

Wyświetlono wpisy oznaczone tagiem: seniorzy.

Plan przygotowań seniorów

data dodania: 7:27, 13.07.2012, autor/źródło: Adrian Popławski

Po długiej przerwie spowodowanej Mistrzostwami Europy w Polsce drużyna seniorów rusza z przygotowaniami do nowego sezonu. Tym razem będą to rozgrywki w Kaliskiej Klasie Okręgowej, które ruszają już 12 sierpnia 2012 roku.
» czytaj dalej (wyświetleń: 2504)

komentarze (0)|tagi: sparing trening seniorzy

Kompromitacja, blamaż - Stal Pleszew - Płomyk Koźminiec 1:8 (0:5)

data dodania: 21:51, 20.05.2012, autor/źródło: Mariusz Kruchowski
Kompromitacja, blamaż  -  Stal Pleszew - Płomyk Koźminiec 1:8 (0:5)
przejdź do galerii (42)

Kompromitacją można nazwać dzisiejsze spotkanie w wykonaniu pleszewskich piłkarzy, Stali Pleszew. Piłkarze Stali byli tylko tłem dla doskonale grającego zespołu Płomyka Koźminiec. Jeśli ktoś zadałby sobie pytanie ile klas różni te zespoły, to dziś można by wskazać że była to deklasacja i upokorzenie, pleszewskich piłkarzy. Zespół Stali Pleszew, w dzisiejszym spotknaiu grał bez wiary w zwycięsto, można powiedzieć, że przestali grać po dwóch szybko straconych bramkach.
» czytaj dalej (wyświetleń: 3273)

komentarze (0)|tagi: seniorzy

Mecz walki (Korona Piaski - Stal Pleszew 0:0)

data dodania: 20:23, 12.05.2012, autor/źródło: Mariusz Kruchowski

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy zespołami Korony Piaski i Stali Pleszew, jak ostatnio bywało dla obu zespołów, można nazwać meczem o sześć punków. Po bezbramkowym remisie oba zespoły podzieliły się punktami, w skutek czego mogą się już witać w klasie okręgowej. Stal była najbliższa przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść w 39. minucie pierwszej połowy. Stały fragment gry egzekwowany przez Łukasza Bandosza, zakończył się niestety tylko na poprzeczce.
» czytaj dalej (wyświetleń: 2993)

Będziemy walczyć do końca - Sylwin Donart, trener Stali Pleszew

data dodania: 21:08, 07.05.2012, autor/źródło: źródło: jardersport.pl

Mamy młody, perspektywiczny zespół, który dzisiaj udowodnił, że warto w niego inwestować. Szans na utrzymanie praktycznie już nie mamy, ale gramy o coś więcej – o honor, o twarz, o dobry wizerunek klubu. Zapewniam, że będziemy walczyć do końca w każdym meczu - mówił po zwycięskim pojedynku z Victorią Września (3:2) trener Sylwin Donart.
» czytaj dalej (wyświetleń: 1927)

Zwycięstwo na osłodę (Stal Pleszew - Victoria Września 3:2)

data dodania: 18:39, 06.05.2012, autor/źródło: Mariusz Kruchowski

Mecze z udziałem drużyn Stali Pleszew i Victorii Września zawsze zapowiadały dużo emocji, sytuacji strzeleckich i podbramkowych. Nie inaczej było i dzisiaj. Oba zespoły obdarzyły garstkę kibiców przybyłych na stadion w Pleszewie doskonałym widowiskiem piłkarskim, a wspomnianych sytuacji strzeleckich było tyle, że spokojnie wystarczyłoby na kilka czwartoligowych spotkań.
» czytaj dalej (wyświetleń: 2906)