Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Liga Stali Pleszew - grupa gimnazjalna

Tabela

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Turboptysie Chocz 8 24 8 0 0 77 12
2. KKS Niebiescy Pleszew 8 13 4 1 3 36 41
3. Turyści Żbiki 8 11 3 2 3 41 46
4. Sporting Pleszew 8 10 3 1 4 44 37
5. Orły Pleszew 8 0 0 0 8 9 71

Terminarz i wyniki

kolejka 1
11.06.2011 Turboptysie Chocz Orły Pleszew 13:2
11.06.2011 Sporting Pleszew KKS Niebiescy Pleszew 5:7
kolejka 2
18.06.2011 Turboptysie Chocz KKS Niebiescy Pleszew 9:3
18.06.2011 Orły Pleszew Sporting Pleszew 2:9
kolejka 3
23.06.2011 Turyści Żbiki KKS Niebiescy Pleszew 5:5
23.06.2011 Sporting Pleszew Turyści Żbiki 4:4
kolejka 4
02.07.2011 Orły Pleszew Turyści Żbiki 2:19
02.07.2011 Sporting Pleszew Turboptysie Chocz 0:8
kolejka 5
05.07.2011 Turboptysie Chocz Turyści Żbiki 6:1
05.07.2011 Orły Pleszew KKS Niebiescy Pleszew 3:6
kolejka 6
09.07.2011 Turboptysie Chocz Orły Pleszew 3:0
09.07.2011 Sporting Pleszew KKS Niebiescy Pleszew 4:5
kolejka 7
12.07.2011 Turyści Żbiki KKS Niebiescy Pleszew 5:4
12.07.2011 Sporting Pleszew Orły Pleszew 15:0
kolejka 8
16.07.2011 Sporting Pleszew Turboptysie Chocz 2:8
16.07.2011 Turyści Żbiki Orły Pleszew 3:0
kolejka 9
19.07.2011 Turyści Żbiki Sporting Pleszew 3:5
19.07.2011 KKS Niebiescy Pleszew Turboptysie Chocz 3:10
kolejka 10
23.07.2011 Turyści Żbiki Turboptysie Chocz 1:20
23.07.2011 KKS Niebiescy Pleszew Orły Pleszew 3:0

Liga Stali Pleszew - grupa ponadgimnazjalna

Tabela

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Husaria 16 37 12 1 3 78 44
2. Rejowcy 16 35 11 2 3 75 51
3. FC AWP 16 31 10 1 5 56 40
4. Fc Chocz/Karmin 14 26 8 2 4 64 42
5. Aramir Marszew 15 22 7 1 7 56 56
6. Szachtar Pleszew 16 16 4 4 8 45 60
7. Desperados Pleszew 14 14 4 2 8 39 52
8. Dajcie nam Wygrać 14 12 4 0 10 26 46
9. FC Jordania 15 4 1 1 13 16 64

Terminarz i wyniki

kolejka 1
11.06.2011 Husaria FC AWP 7:0
11.06.2011 Rejowcy FC Jordania 3:3
11.06.2011 Desperados Pleszew Szachtar Pleszew 3:3
11.06.2011 Fc Chocz/Karmin Aramir Marszew 5:12
kolejka 2
18.06.2011 Szachtar Pleszew Fc Chocz/Karmin 4:4
18.06.2011 FC Jordania Desperados Pleszew 4:2
18.06.2011 FC AWP Rejowcy 3:1
18.06.2011 Aramir Marszew Dajcie nam Wygrać 5:2
kolejka 3
30.06.2011 FC AWP Desperados Pleszew 4:3
30.06.2011 FC Jordania Fc Chocz/Karmin 1:8
30.06.2011 Husaria Rejowcy 10:1
30.06.2011 Szachtar Pleszew Dajcie nam Wygrać 6:5
kolejka 4
02.07.2011 FC Jordania Dajcie nam Wygrać 1:5
02.07.2011 Husaria Desperados Pleszew 3:3
02.07.2011 Rejowcy Fc Chocz/Karmin 1:6
02.07.2011 Szachtar Pleszew Aramir Marszew 4:4
kolejka 5
07.07.2011 FC AWP Dajcie nam Wygrać 1:2
07.07.2011 Rejowcy Desperados Pleszew 8:5
07.07.2011 Husaria Szachtar Pleszew 8:5
07.07.2011 Aramir Marszew FC Jordania 5:2
kolejka 6
09.07.2011 Dajcie nam Wygrać Desperados Pleszew 3:2
09.07.2011 Fc Chocz/Karmin Husaria 11:2
09.07.2011 FC AWP Aramir Marszew 0:3
09.07.2011 Szachtar Pleszew FC Jordania 3:0
kolejka 7
14.07.2011 Rejowcy Dajcie nam Wygrać 6:5
14.07.2011 Desperados Pleszew Fc Chocz/Karmin 2:7
14.07.2011 FC AWP FC Jordania 8:3
14.07.2011 Husaria Aramir Marszew 4:2
kolejka 8
16.07.2011 Rejowcy Szachtar Pleszew 6:6
16.07.2011 FC AWP Fc Chocz/Karmin 2:2
16.07.2011 Husaria Dajcie nam Wygrać 7:1
16.07.2011 Desperados Pleszew Aramir Marszew 10:6
kolejka 9
21.07.2011 Husaria FC Jordania 9:2
21.07.2011 Rejowcy Aramir Marszew 4:0
21.07.2011 Fc Chocz/Karmin Dajcie nam Wygrać 3:0
21.07.2011 FC AWP Szachtar Pleszew 3:0
kolejka 10
14:00, 26.07.2011 Husaria FC AWP 7:9
14:45, 26.07.2011 FC Jordania Rejowcy 0:3
15:30, 26.07.2011 Desperados Pleszew Szachtar Pleszew 3:0
16:15, 26.07.2011 Fc Chocz/Karmin Aramir Marszew 8:6
kolejka 11
14:00, 28.07.2011 Szachtar Pleszew Fc Chocz/Karmin 0:3
14:45, 28.07.2011 FC Jordania Desperados Pleszew 0:3
15:30, 28.07.2011 FC AWP Rejowcy 3:5
16:15, 28.07.2011 Aramir Marszew Dajcie nam Wygrać 3:0
kolejka 12
14:45, 02.08.2011 FC AWP Desperados Pleszew 3:0
15:30, 02.08.2011 FC Jordania Fc Chocz/Karmin 0:3
14:00, 02.08.2011 Husaria Rejowcy 0:8
16:15, 02.08.2011 Szachtar Pleszew Dajcie nam Wygrać 0:3
kolejka 13
15:30, 06.08.2011 FC Jordania Dajcie nam Wygrać :
16:15, 06.08.2011 Husaria Desperados Pleszew 3:0
14:00, 06.08.2011 Rejowcy Fc Chocz/Karmin 3:2
14:45, 06.08.2011 Szachtar Pleszew Aramir Marszew 0:3
kolejka 14
14:00, 13.08.2011 FC AWP Dajcie nam Wygrać 3:0
14:45, 13.08.2011 Rejowcy Desperados Pleszew 8:0
15:30, 13.08.2011 Husaria Szachtar Pleszew 3:0
16:15, 13.08.2011 Aramir Marszew FC Jordania 3:0
kolejka 15
16:15, 16.08.2011 Desperados Pleszew Dajcie nam Wygrać 3:0
14:45, 16.08.2011 Fc Chocz/Karmin Husaria 2:6
14:00, 16.08.2011 FC AWP Aramir Marszew 11:4
15:30, 16.08.2011 Szachtar Pleszew FC Jordania 3:0
kolejka 16
14:00, 20.08.2011 Husaria Aramir Marszew 3:0
14:45, 20.08.2011 Rejowcy Dajcie nam Wygrać 3:0
15:30, 20.08.2011 Desperados Pleszew Fc Chocz/Karmin :
16:15, 20.08.2011 FC AWP FC Jordania 3:0
kolejka 17
14:00, 27.08.2011 Rejowcy Szachtar Pleszew 12:8
14:45, 27.08.2011 FC AWP Fc Chocz/Karmin 3:0
15:30, 27.08.2011 Husaria Dajcie nam Wygrać 3:0
16:15, 27.08.2011 Desperados Pleszew Aramir Marszew :
kolejka 18
14:00, 03.09.2011 Husaria FC Jordania 3:0
14:45, 03.09.2011 Rejowcy Aramir Marszew 3:0
15:30, 03.09.2011 Fc Chocz/Karmin Dajcie nam Wygrać :
16:15, 03.09.2011 FC AWP Szachtar Pleszew 0:3

Pliki do pobrania


Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0
MM Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew 6 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 16 43
2. SKP Słupca 16 39
3. Orzeł Mroczeń 16 34
4. KS Stal Pleszew 16 33
5. Odolanovia Odolanów 16 30
6. Tulisia Tuliszków 16 22
7. Raszkowianka Raszków 16 22
8. Piast Kobylin 16 21
9. MKS Tur 1921 Turek 16 20
10. GKS Sompolno 16 20
11. Wilki Wilczyn 15 18
12. Polonus Kazimierz Biskupi 16 18
13. Astra Krotoszyn 15 18
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 15 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook