Poznaj zawodników Stali


Liga Stali Pleszew - grupa gimnazjalna

Tabela

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Turboptysie Chocz 8 24 8 0 0 77 12
2. KKS Niebiescy Pleszew 8 13 4 1 3 36 41
3. Turyści Żbiki 8 11 3 2 3 41 46
4. Sporting Pleszew 8 10 3 1 4 44 37
5. Orły Pleszew 8 0 0 0 8 9 71

Terminarz i wyniki

kolejka 1
11.06.2011 Turboptysie Chocz Orły Pleszew 13:2
11.06.2011 Sporting Pleszew KKS Niebiescy Pleszew 5:7
kolejka 2
18.06.2011 Turboptysie Chocz KKS Niebiescy Pleszew 9:3
18.06.2011 Orły Pleszew Sporting Pleszew 2:9
kolejka 3
23.06.2011 Turyści Żbiki KKS Niebiescy Pleszew 5:5
23.06.2011 Sporting Pleszew Turyści Żbiki 4:4
kolejka 4
02.07.2011 Orły Pleszew Turyści Żbiki 2:19
02.07.2011 Sporting Pleszew Turboptysie Chocz 0:8
kolejka 5
05.07.2011 Turboptysie Chocz Turyści Żbiki 6:1
05.07.2011 Orły Pleszew KKS Niebiescy Pleszew 3:6
kolejka 6
09.07.2011 Turboptysie Chocz Orły Pleszew 3:0
09.07.2011 Sporting Pleszew KKS Niebiescy Pleszew 4:5
kolejka 7
12.07.2011 Turyści Żbiki KKS Niebiescy Pleszew 5:4
12.07.2011 Sporting Pleszew Orły Pleszew 15:0
kolejka 8
16.07.2011 Sporting Pleszew Turboptysie Chocz 2:8
16.07.2011 Turyści Żbiki Orły Pleszew 3:0
kolejka 9
19.07.2011 Turyści Żbiki Sporting Pleszew 3:5
19.07.2011 KKS Niebiescy Pleszew Turboptysie Chocz 3:10
kolejka 10
23.07.2011 Turyści Żbiki Turboptysie Chocz 1:20
23.07.2011 KKS Niebiescy Pleszew Orły Pleszew 3:0

Liga Stali Pleszew - grupa ponadgimnazjalna

Tabela

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Husaria 16 37 12 1 3 78 44
2. Rejowcy 16 35 11 2 3 75 51
3. FC AWP 16 31 10 1 5 56 40
4. Fc Chocz/Karmin 14 26 8 2 4 64 42
5. Aramir Marszew 15 22 7 1 7 56 56
6. Szachtar Pleszew 16 16 4 4 8 45 60
7. Desperados Pleszew 14 14 4 2 8 39 52
8. Dajcie nam Wygrać 14 12 4 0 10 26 46
9. FC Jordania 15 4 1 1 13 16 64

Terminarz i wyniki

kolejka 1
11.06.2011 Husaria FC AWP 7:0
11.06.2011 Rejowcy FC Jordania 3:3
11.06.2011 Desperados Pleszew Szachtar Pleszew 3:3
11.06.2011 Fc Chocz/Karmin Aramir Marszew 5:12
kolejka 2
18.06.2011 Szachtar Pleszew Fc Chocz/Karmin 4:4
18.06.2011 FC Jordania Desperados Pleszew 4:2
18.06.2011 FC AWP Rejowcy 3:1
18.06.2011 Aramir Marszew Dajcie nam Wygrać 5:2
kolejka 3
30.06.2011 FC AWP Desperados Pleszew 4:3
30.06.2011 FC Jordania Fc Chocz/Karmin 1:8
30.06.2011 Husaria Rejowcy 10:1
30.06.2011 Szachtar Pleszew Dajcie nam Wygrać 6:5
kolejka 4
02.07.2011 FC Jordania Dajcie nam Wygrać 1:5
02.07.2011 Husaria Desperados Pleszew 3:3
02.07.2011 Rejowcy Fc Chocz/Karmin 1:6
02.07.2011 Szachtar Pleszew Aramir Marszew 4:4
kolejka 5
07.07.2011 FC AWP Dajcie nam Wygrać 1:2
07.07.2011 Rejowcy Desperados Pleszew 8:5
07.07.2011 Husaria Szachtar Pleszew 8:5
07.07.2011 Aramir Marszew FC Jordania 5:2
kolejka 6
09.07.2011 Dajcie nam Wygrać Desperados Pleszew 3:2
09.07.2011 Fc Chocz/Karmin Husaria 11:2
09.07.2011 FC AWP Aramir Marszew 0:3
09.07.2011 Szachtar Pleszew FC Jordania 3:0
kolejka 7
14.07.2011 Rejowcy Dajcie nam Wygrać 6:5
14.07.2011 Desperados Pleszew Fc Chocz/Karmin 2:7
14.07.2011 FC AWP FC Jordania 8:3
14.07.2011 Husaria Aramir Marszew 4:2
kolejka 8
16.07.2011 Rejowcy Szachtar Pleszew 6:6
16.07.2011 FC AWP Fc Chocz/Karmin 2:2
16.07.2011 Husaria Dajcie nam Wygrać 7:1
16.07.2011 Desperados Pleszew Aramir Marszew 10:6
kolejka 9
21.07.2011 Husaria FC Jordania 9:2
21.07.2011 Rejowcy Aramir Marszew 4:0
21.07.2011 Fc Chocz/Karmin Dajcie nam Wygrać 3:0
21.07.2011 FC AWP Szachtar Pleszew 3:0
kolejka 10
14:00, 26.07.2011 Husaria FC AWP 7:9
14:45, 26.07.2011 FC Jordania Rejowcy 0:3
15:30, 26.07.2011 Desperados Pleszew Szachtar Pleszew 3:0
16:15, 26.07.2011 Fc Chocz/Karmin Aramir Marszew 8:6
kolejka 11
14:00, 28.07.2011 Szachtar Pleszew Fc Chocz/Karmin 0:3
14:45, 28.07.2011 FC Jordania Desperados Pleszew 0:3
15:30, 28.07.2011 FC AWP Rejowcy 3:5
16:15, 28.07.2011 Aramir Marszew Dajcie nam Wygrać 3:0
kolejka 12
14:45, 02.08.2011 FC AWP Desperados Pleszew 3:0
15:30, 02.08.2011 FC Jordania Fc Chocz/Karmin 0:3
14:00, 02.08.2011 Husaria Rejowcy 0:8
16:15, 02.08.2011 Szachtar Pleszew Dajcie nam Wygrać 0:3
kolejka 13
15:30, 06.08.2011 FC Jordania Dajcie nam Wygrać :
16:15, 06.08.2011 Husaria Desperados Pleszew 3:0
14:00, 06.08.2011 Rejowcy Fc Chocz/Karmin 3:2
14:45, 06.08.2011 Szachtar Pleszew Aramir Marszew 0:3
kolejka 14
14:00, 13.08.2011 FC AWP Dajcie nam Wygrać 3:0
14:45, 13.08.2011 Rejowcy Desperados Pleszew 8:0
15:30, 13.08.2011 Husaria Szachtar Pleszew 3:0
16:15, 13.08.2011 Aramir Marszew FC Jordania 3:0
kolejka 15
16:15, 16.08.2011 Desperados Pleszew Dajcie nam Wygrać 3:0
14:45, 16.08.2011 Fc Chocz/Karmin Husaria 2:6
14:00, 16.08.2011 FC AWP Aramir Marszew 11:4
15:30, 16.08.2011 Szachtar Pleszew FC Jordania 3:0
kolejka 16
14:00, 20.08.2011 Husaria Aramir Marszew 3:0
14:45, 20.08.2011 Rejowcy Dajcie nam Wygrać 3:0
15:30, 20.08.2011 Desperados Pleszew Fc Chocz/Karmin :
16:15, 20.08.2011 FC AWP FC Jordania 3:0
kolejka 17
14:00, 27.08.2011 Rejowcy Szachtar Pleszew 12:8
14:45, 27.08.2011 FC AWP Fc Chocz/Karmin 3:0
15:30, 27.08.2011 Husaria Dajcie nam Wygrać 3:0
16:15, 27.08.2011 Desperados Pleszew Aramir Marszew :
kolejka 18
14:00, 03.09.2011 Husaria FC Jordania 3:0
14:45, 03.09.2011 Rejowcy Aramir Marszew 3:0
15:30, 03.09.2011 Fc Chocz/Karmin Dajcie nam Wygrać :
16:15, 03.09.2011 FC AWP Szachtar Pleszew 0:3

Pliki do pobrania


Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 25 - 11/12.05

SKP Słupca Piast Kobylin 2:2
Astra Krotoszyn Victoria Ostrzeszów 2:3
Zieloni Koźminek GKS Sompolno 2:0
MKS Tur 1921 Turek Wilki Wilczyn 1:3
Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi 2:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Tulisia Tuliszków 2:3
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2:1

kolejka 26 - 18/19.05

Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn 1:1
Piast Kobylin Piast Czekanów 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:0
Victoria Ostrzeszów Odolanovia Odolanów 2:3
Tulisia Tuliszków SKP Słupca 1:1
GKS Sompolno Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:0
Wilki Wilczyn Zieloni Koźminek 7:2
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2:0

kolejka 27 - 25/26.05

Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4:1
SKP Słupca GKS Sompolno 5:2
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:3
Zieloni Koźminek MKS Tur 1921 Turek 1:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:4
Piast Czekanów Tulisia Tuliszków 2:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Wilki Wilczyn 1:2
Odolanovia Odolanów Polonus Kazimierz Biskupi 2:0

kolejka 28 - 01/02.06

Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 5:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 2:2
MKS Tur 1921 Turek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków 5:2
Wilki Wilczyn SKP Słupca 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi Victoria Ostrzeszów 1:0
Piast Czekanów GKS Sompolno 1:0
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1:1

kolejka 29 - 07/08.06

Victoria Ostrzeszów Orzeł Mroczeń 2:2
SKP Słupca MKS Tur 1921 Turek 1:1
Astra Krotoszyn Tulisia Tuliszków 3:0
Raszkowianka Raszków GKS Sompolno 2:5
Piast Czekanów Wilki Wilczyn 1:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Zieloni Koźminek 2:2
Odolanovia Odolanów Piast Kobylin 2:3
Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1:1

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 30 77
2. SKP Słupca 30 62
3. Odolanovia Odolanów 30 61
4. Orzeł Mroczeń 30 59
5. KS Stal Pleszew 30 48
6. Wilki Wilczyn 30 48
7. Astra Krotoszyn 30 46
8. Piast Kobylin 30 46
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40
10. Tulisia Tuliszków 30 39
11. GKS Sompolno 30 36
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34
13. Piast Czekanów 30 32
14. Raszkowianka Raszków 30 28
15. Zieloni Koźminek 30 15
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24
4. LKS Gołuchów 15 24
5. Olimpia Koło II 15 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 15 11
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook