Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Tabela ligowa w sezonie 2018-2019

juniorzy młodsi

poz drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1. Warta Poznań 9 27 9 0 0 56 3
2. MKS Tur 1921 Turek 8 13 4 1 3 15 15
3. LKS Gołuchów 8 13 4 1 3 18 19
4. Stainer Polonia Leszno 8 12 4 0 4 21 16
5. Olimpia Koło II 8 12 4 0 4 19 15
6. Victoria Września 9 10 3 1 5 16 28
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 7 2 1 5 16 36
8. KS Stal Pleszew 10 5 1 2 7 13 42


juniorzy młodsi - terminarz rozgrywek
Kaliska Liga Okręgowa - sezon 2018-2019

Najbliższe spotkania

data gospodarze goście
20.10.2018 godz. 11:00
11. kolejka ligowa
Stainer Polonia Leszno KS Stal Pleszew
27.10.2018 godz. 10:00
12. kolejka ligowa
KS Stal Pleszew LKS Gołuchów
04.11.2018 godz. 11:00
13. kolejka ligowa
MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew
10.11.2018 godz. 11:00
14. kolejka ligowa
KS Stal Pleszew Olimpia Koło II

Terminarz ligowy

gospodarze goście wynik
12.09.2018 godz. 18:00 - 1. kolejka ligowa 3 : 3
KS Stal Pleszew Centra 1946 Ostrów Wlkp.
22.08.2018 godz. 11:00 - 2. kolejka ligowa 5 : 0
Victoria Września KS Stal Pleszew
25.08.2018 godz. 11:00 - 3. kolejka ligowa 0 : 9
KS Stal Pleszew Warta Poznań
19.09.2018 godz. 17:00 - 4. kolejka ligowa 0 : 5
KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno
08.09.2018 godz. 11:00 - 5. kolejka ligowa 3 : 3
LKS Gołuchów KS Stal Pleszew
15.09.2018 godz. 11:00 - 6. kolejka ligowa 1 : 3
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek
22.09.2018 godz. 11:00 - 7. kolejka ligowa 5 : 1
Olimpia Koło II KS Stal Pleszew
29.09.2018 godz. 13:00 - 8. kolejka ligowa 5 : 1
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
06.10.2018 godz. 11:00 - 9. kolejka ligowa 4 : 0
KS Stal Pleszew Victoria Września
13.10.2018 godz. 0:00 - 10. kolejka ligowa 4 : 0
Warta Poznań KS Stal Pleszew
20.10.2018 godz. 11:00 - 11. kolejka ligowa :
Stainer Polonia Leszno KS Stal Pleszew
27.10.2018 godz. 10:00 - 12. kolejka ligowa :
KS Stal Pleszew LKS Gołuchów
04.11.2018 godz. 11:00 - 13. kolejka ligowa :
MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew
10.11.2018 godz. 11:00 - 14. kolejka ligowa :
KS Stal Pleszew Olimpia Koło II

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 19.10.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
TS 20.10.2018
godz. 0:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
MS 20.10.2018
godz. 0:00
Jarota Jarocin KS Stal Pleszew
MM 20.10.2018
godz. 0:00
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew
JM 20.10.2018
godz. 11:00
Stainer Polonia Leszno KS Stal Pleszew
S 21.10.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów
JS 21.10.2018
godz. 15:00
Rawia Rawag Rawicz KS Stal Pleszew
S 22.10.2018
godz. 0:00
Błękitni-Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal II Pleszew GKS Żerków 5 : 5
S MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 1 : 0
MM KS Stal Pleszew Włókniarz 1925 Kalisz 5 : 3
MS KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz 3 : 3
TS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 7 : 2
JM Warta Poznań KS Stal Pleszew 4 : 0
JS Górnik Konin KS Stal Pleszew 1 : 1
O Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal I Pleszew 6 : 4

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 10 30
2. SKP Słupca 11 27
3. Orzeł Mroczeń 11 26
4. KS Stal Pleszew 11 20
5. Odolanovia Odolanów 9 17
6. Astra Krotoszyn 9 15
7. Tulisia Tuliszków 10 15
8. MKS Tur 1921 Turek 9 14
9. Raszkowianka Raszków 9 10
10. Polonus Kazimierz Biskupi 8 9
11. Piast Kobylin 9 9
12. Wilki Wilczyn 10 9
13. GKS Sompolno 8 8
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 8 6
15. Piast Czekanów 9 4
16. Zieloni Koźminek 11 3

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 10 14
2. Stainer Polonia Leszno 2 6
3. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
4. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
5. Górnik Konin 2 1
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 9 27
2. MKS Tur 1921 Turek 8 13
3. LKS Gołuchów 8 13
4. Stainer Polonia Leszno 8 12
5. Olimpia Koło II 8 12
6. Victoria Września 9 10
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 7
8. KS Stal Pleszew 10 5

trampkarze starsi

1. CKS Zbiersk 4 10
2. GOS Koźmin Wlkp. 4 8
3. Piast Kobylin 3 7
4. KS Stal Pleszew 6 7
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 3 6
6. Kopernik Piotrów 2 3
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 1
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 4 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 5 4
2. Astra Krotoszyn 1 3
3. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Calisia 14 Kalisz 1 1
6. Jarota Jarocin 0 0
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Antonio Jarocin 1 3
4. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 5 12
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
4. LKS Gołuchów 0 0
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
6. Calisia 14 Kalisz I 1 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook