"> ">

Poznaj zawodników Stali


Junior starszy: Porażka z Russowem. Stal Pleszew (JS) – Sparta Russów 1:2

data dodania: 18:14 04.03.2019 , autor/żródło: Andrzej Latański

W sobotę do Pleszewa zawitała drużyna występująca w seniorskich rozgrywkach na szczeblu "b" klasy typowa drużyna b klasowa fizyczność,oraz doświadczeni zawodnicy kiedyś grający na wyższym poziomie.

W tym dniu trenerzy ustalili ze gra toczyć sie będzie systemem 3x30 pierwsza cześć meczu należała do młodych zawodników stali, byli dobrze zorganizowani, oraz wypełniali założenia trenera oraz grali schematy nad którymi pracują na treningach, drużyna przyjezdna grała bardzo nisko na swojej połowie, pleszewianie pomimo przewagi oraz dobrej gry w pierwszej części i mający sytuacje bramkowe nie potrafili tego wykorzystać.

Druga cześć meczu zaczęła się zupełnie inaczej spartanie wyszli wyżej, oraz odważniej a juniorzy stali pogubili się w poczynaniach i po stracie w środkowej części pola piłkę otrzymuje doświadczony zawodnik Russowa, Marcin Lange po czym huknął na bramkę i bramkarz stalówki pomimo wyciągnięcia się jak struna nie sięgnął piłki i było 1:0. spartanie poczuli wiatr w żagle i poszli za ciosem i znów aktywny kapitan Russowa, Marcin Lange w roli głównej dostaje piłkę ze strefy środkowej po czym podaje na tak zwanego "czyściocha" i napastnik Sparty uzyskuje drugiego gola.

Trzecia cześć juniorzy zaczynają tak jak pierwsza od dobrej gry i walki na całym boisku w tym elemencie wyróżniali się dobrze dysponowani Mateusz Niewiada, oraz Adam Lesień, ten ostatni wziął się i wyręczył w tym dniu Lewicza od strzelania i z 25 m strzelił bramkę na 2:1 na tle drużyny "b" klasowej która prezentuje bardziej fizyczną grę, zespół stali wyglądał fizycznie dobrze, oczywiście jak to u młodych zawodników szwankuje młodość oraz młodzieńcza fantazja, dlatego sobotnie spotkanie zakończyło się przegrana 2:1

Stal Pleszew (JS) – Sparta Russów 1:2

0:1 Marcin Lange

0:2 Marcin Lange

1:2 Adam Lesień

skład: Owcarz, Łyskawa, Bursztynowicz, Wachowiak, Zacharczuk, Adamski, Ruciński, Lesień, Niewiada ,Wabiński, Lewicz

na zmianę wchodzili: Wlekliński, Grabarek, Boruszczak, Klusak

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



tagi: informacje junior starszy ogłoszenia zarządu sparing młodzież
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek - : -
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0
S KS Stal Pleszew GKS Sompolno 4 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 5
S KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1 : 1
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 3 : 2

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 16 - 17/18.11

Odolanovia Odolanów GKS Sompolno :
SKP Słupca Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Odolanovia Odolanów GKS Sompolno 7:0
Victoria Ostrzeszów Tulisia Tuliszków 4:1
Piast Czekanów Zieloni Koźminek :
KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Astra Krotoszyn Wilki Wilczyn :

kolejka 17 - 23/24.03

Wilki Wilczyn Odolanovia Odolanów 0:1
MKS Tur 1921 Turek Astra Krotoszyn 0:4
SKP Słupca KS Stal Pleszew 3:1
Zieloni Koźminek Raszkowianka Raszków 0:1
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków :
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Piast Czekanów :
GKS Sompolno Victoria Ostrzeszów :

kolejka 18 - 30/31.03

Orzeł Mroczeń Tulisia Tuliszków 2:2
Astra Krotoszyn Zieloni Koźminek 1:0
Odolanovia Odolanów MKS Tur 1921 Turek 3:0
Victoria Ostrzeszów Wilki Wilczyn 1:0
Piast Czekanów SKP Słupca 1:2
Raszkowianka Raszków Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:0
Piast Kobylin KS Stal Pleszew 3:2
Polonus Kazimierz Biskupi GKS Sompolno 0:1

kolejka 19 - 06/07.04

Wilki Wilczyn Polonus Kazimierz Biskupi 5:1
MKS Tur 1921 Turek Victoria Ostrzeszów 0:2
Tulisia Tuliszków Piast Kobylin 0:3
Zieloni Koźminek Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Raszkowianka Raszków 7:1
Piast Czekanów KS Stal Pleszew 3:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Astra Krotoszyn :
GKS Sompolno Orzeł Mroczeń :

kolejka 20 - 13/14.04

Orzeł Mroczeń Wilki Wilczyn 2:0
Victoria Ostrzeszów Zieloni Koźminek 6:0
Odolanovia Odolanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 5:1
Astra Krotoszyn SKP Słupca 0:2
Raszkowianka Raszków Piast Czekanów 0:1
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków 1:1
Piast Kobylin GKS Sompolno 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi MKS Tur 1921 Turek 0:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 25 67
2. SKP Słupca 25 54
3. Odolanovia Odolanów 24 51
4. Orzeł Mroczeń 24 46
5. KS Stal Pleszew 25 40
6. Wilki Wilczyn 25 37
7. Piast Kobylin 24 35
8. Astra Krotoszyn 24 35
9. Tulisia Tuliszków 24 35
10. Polonus Kazimierz Biskupi 24 32
11. Raszkowianka Raszków 26 28
12. MKS Tur 1921 Turek 25 27
13. GKS Sompolno 22 27
14. Piast Czekanów 22 17
15. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 23 12
16. Zieloni Koźminek 24 12

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook