Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

I Turniej drużyn amatorskich w piłce nożnej o Puchar Pleszewa

data dodania: 10:14 07.10.2018 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski
I Turniej drużyn amatorskich w piłce nożnej o Puchar Pleszewa przejdź do galerii

W dniu wczorajszym na obiekcie Spółki Sport Pleszew, rozegrano I Turniej drużyn amatorskich w piłce nożnej o Puchar Pleszewa. Zawody te zostały zorganizowane przez Zarząd Klubu Sportowego Stal Pleszew w osobach Tomasza Zawady, Marcina Walczaka i kierownika zespołu seniorów, Macieja Kałużnego, a Puchary ufundował zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew, Arkadiusz Ptak. W Turnieju tym uczestniczyło 8 drużyn, jednak jedna drużyna Urzędu Miasta i Gminy w Pleszewie, nie stawiła się celem rozegrania spotkań turniejowych. Zespoły już wcześniej podzielono na dwie grupy, w grupie A występowała Straż Pożarna Pleszew, Myjnia Pod Brzozą, Muszalscy oraz Tilgner Pleszew. W grupie B zagrały zespoły Oldboys Stal Pleszew, Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie, Spomasz Pleszew oraz Amatorzy.

Rozgrywki w grupach toczyły się systemem każdy z każdym i tak grupę A wygrał zespół Tilgnera Pleszew z ilością 7 punktów, drugie miejsce zajął zespół Muszalscy z ilością 4 punktów, trzecie miejsce zajął zespół Myjnia Pod Brzozą, a czwarte miejsce w grupie zajął zespół Straży Pożarnej Pleszew z ilością 1 punktu. W grupie B pierwsze miejsce zajął zespół Amatorów z ilością 7 punktów, drugie miejsce zajął zespół Oldboys Stal Pleszew z ilością 7 punktów, trzecie miejsce przypadło piłkarzom Spomaszu Pleszew z ilością 3 punktów, a ostatnie miejsce zajął zespół Urzędu Miasta i Gminy w Pleszewie z ilością ) punktów, który jak wcześniej wspomniałem nie stawił się w Turnieju.

W spotkaniu finałowym zagrały zespoły które zajęły pierwsze miejsce w grupach Tilgner Pleszew zmierzył się z Amatorami, było to bardzo ciekawe spotkanie, gdzie ostatecznie wynik spotkania brzmiał remisowo wynikiem 2:2 i sędziowie spotkania Arkadiusz Reśliński i Filip Majusiak, zarządzili serie rzutów karnych, która wygrał zespół Amatorów i to oni mogli się cieszyć z historycznego zwycięstwa w pierwszym Turnieju o Puchar Pleszewa.

W pojedynku o III miejsce w Turnieju zagrały zespoły Muszalscy z Oldboys Stal Pleszew, w tym spotkaniu wygrało doświadczenie zawodników, Oldboys, którzy pokonali Muszalskich 1:0.

W meczu o V miejsce w Turnieju zagrały zespoły Myjnia Pod Brzozą z zespołem Spomaszu Pleszew, tu bez apelacyjne zwycięstwo piłkarzy z Lenartowic, którzy wygrali ten pojedynek 5:0.

Nie rozegrano spotkania o VII miejsce gdyż z udziału w Turnieju zrezygnowali piłkarze Urzędu Miasta i Gminy w Pleszew i to miejsce zajął zespół Straży Pożarnej Pleszew.

Po spotkaniach finałowych organizatorzy wręczyli zespołom, okazałe Puchary oraz dyplomy, które wręczał Marcin Walczak i Tomasz Zawada.

KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. Amatorzy

2. Tilgner Pleszew

3. Oldboys Stal Pleszew

4. Muszalscy

5. Myjnia Pod Brzozą

6. Spomasz Pleszew

7. Straż Pożarna Pleszew

8. Urząd Miasta i Gminy Pleszew

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: informacje seniorzy ogłoszenia zarządu turniej
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 19.10.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew GOS Koźmin Wlkp.
TS 20.10.2018
godz. 0:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
MS 20.10.2018
godz. 0:00
Jarota Jarocin KS Stal Pleszew
MM 20.10.2018
godz. 0:00
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal Pleszew
JM 20.10.2018
godz. 11:00
Stainer Polonia Leszno KS Stal Pleszew
S 21.10.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Victoria Ostrzeszów
JS 21.10.2018
godz. 15:00
Rawia Rawag Rawicz KS Stal Pleszew
S 22.10.2018
godz. 0:00
Błękitni-Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal II Pleszew GKS Żerków 5 : 5
S MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 1 : 0
MM KS Stal Pleszew Włókniarz 1925 Kalisz 5 : 3
MS KS Stal Pleszew Calisia 14 Kalisz 3 : 3
TS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 7 : 2
JM Warta Poznań KS Stal Pleszew 4 : 0
JS Górnik Konin KS Stal Pleszew 1 : 1
O Akademia Piłkarska Reissa Jarocin KS Stal I Pleszew 6 : 4

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 10 30
2. SKP Słupca 11 27
3. Orzeł Mroczeń 11 26
4. KS Stal Pleszew 11 20
5. Odolanovia Odolanów 9 17
6. Astra Krotoszyn 9 15
7. Tulisia Tuliszków 10 15
8. MKS Tur 1921 Turek 9 14
9. Raszkowianka Raszków 9 10
10. Polonus Kazimierz Biskupi 8 9
11. Piast Kobylin 9 9
12. Wilki Wilczyn 10 9
13. GKS Sompolno 8 8
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 8 6
15. Piast Czekanów 9 4
16. Zieloni Koźminek 11 3

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 10 14
2. Stainer Polonia Leszno 2 6
3. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
4. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 4
5. Górnik Konin 2 1
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 9 27
2. MKS Tur 1921 Turek 8 13
3. LKS Gołuchów 8 13
4. Stainer Polonia Leszno 8 12
5. Olimpia Koło II 8 12
6. Victoria Września 9 10
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 7
8. KS Stal Pleszew 10 5

trampkarze starsi

1. CKS Zbiersk 4 10
2. GOS Koźmin Wlkp. 4 8
3. Piast Kobylin 3 7
4. KS Stal Pleszew 6 7
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 3 6
6. Kopernik Piotrów 2 3
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 1
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 4 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 5 4
2. Astra Krotoszyn 1 3
3. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Calisia 14 Kalisz 1 1
6. Jarota Jarocin 0 0
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Antonio Jarocin 1 3
4. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 5 12
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
4. LKS Gołuchów 0 0
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
6. Calisia 14 Kalisz I 1 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook