Poznaj zawodników Stali


Wygrana na początek przygotowań

data dodania: 15:35 15.07.2018 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski
Wygrana na początek przygotowań przejdź do galerii

W dniu dzisiejszym piłkarze Łukasza Bandosza, rozegrali pierwsze spotkanie do przygotowań w sezonie 2018/19, a przeciwnikiem był zespół, który również będzie występował w Lidze Międzyokręgowej grupie III, Raszkowianka Raszków. W zespole pleszewskim, grało trzech zawodników testowanych, a byli nimi występujący na boiskach III ligi, Jacek Pacyński i Krzysztof Matuszak oraz Szymon Pacholski z przeszłością w KKS 1925 Kalisz, obecnie piłkarz CKS Zbiersk.

Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się wysoka wygraną zespołu pleszewskiego, a bramki strzelali, Szymon Pacholski, Adrian Chojnacki, Emil Poczta z rzutu karnego oraz dwa trafienia zaliczył Jacek Pacyński, a bramkę dla zespołu Raszkowianki strzelił Damian Spalony.

Po zmianie stron wynik spotkania podwyższali ponownie Szymon Pacholski, Adam Wojciechowski, Krzysztof Matuszak i Bartosz Mazurek, a bramkę dla Raszkowa, zdobył Konrad Fórmański.

Stal Pleszew – Raszkowianka Raszków 9:2 (5:1)

1:0 Szymon Pacholski 2’

2:0 Adrian Chojnacki 16’

3:0 Emil Poczta 27’ karny

4:0 Jacek Pacyński 33’

5:0 Jacek Pacyński 35’

5:1 Damian Spaleniak 39’

6:1 Szymon Pacholski 61’

7:1 Adam Wojciechowski 62’

8:1 Krzysztof Matuszak 66’

8:2 Konrad Fórmański 75’

9:2 Bartosz Mazurek 86’

Stal Pleszew: Tobiasz Wojcieszak, Michał Kozłowski, Łukasz Jańczak, Maciej Gierczyk, Tomasz Kapałka, Bartosz Mazurek, Adrian Chojnacki, Emil Poczta, Jacek Pacyński, Krzysztof Matuszak, Szymon Pacholski

na zmiany wchodzili: Patryk Lewicki, Dawid Sass, Adam Wojciechowski, Wojciech Ostapowicz, Łukasz Bartoszak

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: informacje seniorzy ogłoszenia zarządu sparing
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 25 - 11/12.05

SKP Słupca Piast Kobylin 2:2
Astra Krotoszyn Victoria Ostrzeszów 2:3
Zieloni Koźminek GKS Sompolno 2:0
MKS Tur 1921 Turek Wilki Wilczyn 1:3
Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi 2:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Tulisia Tuliszków 2:3
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2:1

kolejka 26 - 18/19.05

Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn 1:1
Piast Kobylin Piast Czekanów 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:0
Victoria Ostrzeszów Odolanovia Odolanów 2:3
Tulisia Tuliszków SKP Słupca 1:1
GKS Sompolno Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:0
Wilki Wilczyn Zieloni Koźminek 7:2
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2:0

kolejka 27 - 25/26.05

Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4:1
SKP Słupca GKS Sompolno 5:2
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:3
Zieloni Koźminek MKS Tur 1921 Turek 1:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:4
Piast Czekanów Tulisia Tuliszków 2:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Wilki Wilczyn 1:2
Odolanovia Odolanów Polonus Kazimierz Biskupi 2:0

kolejka 28 - 01/02.06

Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 5:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 2:2
MKS Tur 1921 Turek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków 5:2
Wilki Wilczyn SKP Słupca 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi Victoria Ostrzeszów 1:0
Piast Czekanów GKS Sompolno 1:0
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1:1

kolejka 29 - 07/08.06

Victoria Ostrzeszów Orzeł Mroczeń 2:2
SKP Słupca MKS Tur 1921 Turek 1:1
Astra Krotoszyn Tulisia Tuliszków 3:0
Raszkowianka Raszków GKS Sompolno 2:5
Piast Czekanów Wilki Wilczyn 1:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Zieloni Koźminek 2:2
Odolanovia Odolanów Piast Kobylin 2:3
Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1:1

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 30 77
2. SKP Słupca 30 62
3. Odolanovia Odolanów 30 61
4. Orzeł Mroczeń 30 59
5. KS Stal Pleszew 30 48
6. Wilki Wilczyn 30 48
7. Astra Krotoszyn 30 46
8. Piast Kobylin 30 46
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40
10. Tulisia Tuliszków 30 39
11. GKS Sompolno 30 36
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34
13. Piast Czekanów 30 32
14. Raszkowianka Raszków 30 28
15. Zieloni Koźminek 30 15
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24
4. LKS Gołuchów 15 24
5. Olimpia Koło II 15 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 15 11
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook