Poznaj zawodników Stali


Turniej Orlików w Koźminie Wlkp.

data dodania: 21:00 25.06.2011 , autor/żródło: Tomasz Szymkowiak
Turniej Orlików w Koźminie Wlkp. przejdź do galerii

Dnia 25.06.2011 r. w Koźminie Wlkp odbył się pierwszy turniej orlików chłopcy rocznik 2000 i młodsi. Do turnieju zgłosiło się dziesięć drużyn, mecze rozgrywane były na orliku oraz na boisku trawiastym. Liczba graczy 5 zawodników plus bramkarz, czas gry 15 minut.

O godz. 10:00 nastąpiło losowanie. Utworzone zostały dwie grupy po pięć zespołów mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Zwycięzca grupy A mierzył się w półfinale z drugą drużyną grupy B i na odwrót w ten sposób wyłonieni zostali finaliści.

Do turnieju przystąpiły drużyny:

  • Biały Orzeł Koźmin I
  • Biały Orzeł Koźmin II
  • Biały Orzeł Koźmin III
  • Kania Gostyń I
  • Kania Gostyń II
  • Stal Pleszew
  • Sparta Miejska Górka
  • GKS Jaraczewo
  • Antonio Jarocin
  • Grom Golina

Zestawienie końcowe w grupach:

Grupa AGrupa B
1. GKS Jaraczewo1. Antonio Jarocin
2. Stal Pleszew 2. Sparta Miejska Górka
3. Kania Gostyń II 3. Kania Gostyń I
4. Biały Orzeł Koźmin II 4. Grom Golina
5. Biały Orzeł Koźmin III5. Biały Orzeł Koźmin I

Wyniki

Wyniki grupowe Stali
Stal Pleszew - Biały Orzeł Koźmin II2 : 0
strzelcy: Szymon Rudziński, Miłosz Piasecki
Stal Pleszew - Biały Orzeł Koźmin III6 : 0
strzelcy: Jeremi Wabiński-2, Adam Skorczyk-1, Miłosz Piasecki-2, Szymon Rudziński-1
Stal Pleszew - GKS Jaraczewo 1 : 1
strzelcy: Jeremi Wabiński
Stal Pleszew - Kania Gostyń II 1 : 0
Półfinały
GKS Jaraczewo - Sparta Miejska Górka3 : 1
Stal Pleszew - Antonio Jarocin0 : 0 (karne 5:4)
Mecz o 3. miejse
Sparta Miejska Górka - Antonio Jarocin2 : 2 (karne 6:7)
Finał
Stal Pleszew - GKS Jaraczewo2 : 1
Bramki dla Stali: Mateusz Niewiara, Oskar Szubert

W finale, po bardzo dobrym spotkaniu obfitującym w wiele sytuacji dla jednej i drugiej drużyny wynik w końcówce meczu po pięknej zespołowej akcji ustalił Oskar Szuber. Warto również dodać, iż najlepszym bramkarzem turnieju zdaniem trenerów został wybrany nasz zawodnik Jakub Kujawa. Cały turniej był dla młodych Stalowców wielkim przeżyciem oraz dużym zastrzykiem motywacyjnym do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami.

Stal Pleszew pod wodzą Tomasza Szymkowiak wystąpiła w składzie: Jakub Kujawa, Mateusz Niewiada, Szymon Rudzińki, Adam Zacharczuk, Patryk Wojciechowski, Oskar Szubert, Miłosz Piasecki, Jeremi Wabiński, Eryk Wabiński, Szymon Kozłowki, Piotr Wlekliński, Adam Skorczyk, Maciej Bielawny.

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: młodzież turniej
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 16.11.2019
godz. 11:00
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3
SB Błękitni Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew 2 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 14 39
2. Odolanovia Odolanów 14 38
3. Orzeł Mroczeń 14 33
4. SKP Słupca 14 29
5. KS Stal Pleszew 14 27
6. Astra Krotoszyn 14 26
7. Raszkowianka Raszków 13 18
8. Polonus Kazimierz Biskupi 13 17
9. GKS Sompolno 13 16
10. Victovia Witkowo 14 15
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 13 13
13. Tulisia Tuliszków 14 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. MKS Tur 1921 Turek 14 5
16. Zefka Kobyla Góra 12 4

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook