Poznaj zawodników Stali


Stal Pleszew zwycięża w XX turnieju im. J. Goli

data dodania: 19:45 26.07.2011 , autor/żródło: www.sport.pleszew.pl
Stal Pleszew zwycięża w XX turnieju im. J. Goli przejdź do galerii

Zwycięzcami rozegranego w dniu 23 lipca 2011 r. jubileuszowego, dwudziestego Turnieju piłkarskiego im. Józefa Goli zostali gospodarze – Stal Pleszew. W meczu finałowym Stalowcy pokonali KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:0.

Swoje zwycięstwo zawodnicy Stali zawdzięczają fantastycznej bombie z rzutu wolnego Marcina Wandzla. W meczu o trzecie miejsce Unia Szymanowice pokonała po rzutach karnych Żaki Taczanów 4:2. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 2:2 (do przerwy 0:1). Obie bramki dla Żaków zdobył K. Śledzianowski. W drużynie Unii Szymanowice na listę strzelców wpisali się: M. Włodarczyk i M. Rybarczyk.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrano Daniela Armatysa z KKS Włókniarz 1925 Kalisz. Najlepszym bramkarzem został Tomasz Szymkowiak ze Stali Pleszew, a najlepszym strzelcem - inny zawodnik Stali, Krystian Benuszak, który zdobył 3 bramki.

W meczach eliminacyjnych uzyskano wyniki:

  • Stal Pleszew – Unia Szymanowice 4:0 (1:0)
    bramki: Benuszak - 3 , Bilski;
  • KKS Włókniarz 1925 Kalisz – Żaki Taczanów 4:0(2:0)
    bramki: Armatys – 2, Zapart, Gałczyński.

Nagrody zwycięskim drużynom wręczał syn patrona Turnieju Józef Gola jr, Wiceprezesi KOZPN Lech Topolan i Wojciech Kwiatkowski, przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Pleszewie Sebastian Wasielewski i Prezes Sport Pleszew Eugeniusz Małecki. Mecze prowadzili sędziowie KOZPN Sylwia Grygiel i panowie M.Turkiewicz, K.Orszulak, D.Ostrysz, M.Matuszak, P.Józefiak.

Imprezę zorganizowali: Sport Pleszew sp. z o.o. i Kaliski OZPN.

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: seniorzy turniej
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 16.11.2019
godz. 11:00
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Piast Kobylin 0 : 1
SB Liskowiak Lisków KS Stal II Pleszew 4 : 5
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 0 : 2
JS KKS 1925 Kalisz KS Stal Pleszew 8 : 2
SB KS Stal II Pleszew Pelikan Nowy Karolew 2 : 2
S Raszkowianka Raszków KS Stal Pleszew 0 : 3
SB Błękitni Sparta Kotlin KS Stal II Pleszew 2 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 10/11.08

Tulisia Tuliszków Odolanovia Odolanów 0:2
SKP Słupca Orzeł Mroczeń 2:2
Polonus Kazimierz Biskupi Piast Czekanów 2:0
Wilki Wilczyn MKS Tur 1921 Turek 5:0
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 1:4
KS Stal Pleszew Victovia Witkowo 3:1
Zefka Kobyla Góra GKS Sompolno 0:1
Zjednoczeni Rychwał Astra Krotoszyn 0:1

kolejka 2 - 17/18.08

MKS Tur 1921 Turek Tulisia Tuliszków 1:0
GKS Sompolno Wilki Wilczyn 1:4
SKP Słupca Victovia Witkowo 3:0
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 4:1
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew :
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 1:1
Astra Krotoszyn Piast Czekanów 0:0
Zjednoczeni Rychwał Zefka Kobyla Góra 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 6:3

kolejka 3 - 24/25.08

Raszkowianka Raszków Victovia Witkowo 5:1
Wilki Wilczyn Zjednoczeni Rychwał 7:2
Tulisia Tuliszków GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Orzeł Mroczeń 1:1
SKP Słupca Odolanovia Odolanów 1:3
Piast Czekanów Piast Kobylin 2:1
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 4:2
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 1:4

kolejka 4 - 31/01.08

MKS Tur 1921 Turek SKP Słupca 0:3
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków :
Odolanovia Odolanów Raszkowianka Raszków 2:0
Astra Krotoszyn Piast Kobylin 3:1
Victovia Witkowo Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów 5:0
Zefka Kobyla Góra Wilki Wilczyn 1:5
Zjednoczeni Rychwał Tulisia Tuliszków 0:2
GKS Sompolno KS Stal Pleszew 0:1

kolejka 5 - 07/08.09

KS Stal Pleszew Zjednoczeni Rychwał 6:0
Piast Kobylin Orzeł Mroczeń 1:0
Polonus Kazimierz Biskupi Odolanovia Odolanów 0:4
SKP Słupca GKS Sompolno 1:0
Tulisia Tuliszków Zefka Kobyla Góra 3:2
Piast Czekanów Victovia Witkowo 1:4

Tabele - sezon 2019-2020

seniorzy

1. Wilki Wilczyn 14 39
2. Odolanovia Odolanów 14 38
3. Orzeł Mroczeń 14 33
4. SKP Słupca 14 29
5. KS Stal Pleszew 14 27
6. Astra Krotoszyn 14 26
7. Raszkowianka Raszków 13 18
8. Polonus Kazimierz Biskupi 13 17
9. GKS Sompolno 13 16
10. Victovia Witkowo 14 15
11. Piast Kobylin 13 14
12. Zjednoczeni Rychwał 13 13
13. Tulisia Tuliszków 14 9
14. Piast Czekanów 13 8
15. MKS Tur 1921 Turek 14 5
16. Zefka Kobyla Góra 12 4

b-klasa

1. KS Stal II Pleszew 10 19
2. Las Kuczków 2 6
3. RKS Radliczyce 1 3
4. Błękitni Sparta Kotlin 2 3
5. Pelikan Nowy Karolew 1 1
6. Liskowiak Lisków 1 0
7. Sparta Russów 1 0
8. Victoria II Skarszew 1 0
9. Korona Chełmce 1 0
10. KS Kamień 1 0
11. Piast II Grodziec 1 0

juniorzy starsi

1. Stainer Polonia Leszno 10 22
2. Odolanovia Odolanów 10 22
3. KKS 1925 Kalisz 10 19
4. Marcinki Kępno 10 18
5. MKS Kania Gostyń 10 17
6. Górnik Konin 10 14
7. Polonia Środa Wlkp. 10 14
8. Obra 1912 Kościan 10 12
9. Przemysław Poznań 10 7
10. KS Stal Pleszew 10 6
11. UKS Śrem 10 5

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook