Poznaj zawodników Stali


Wielkie emocje w Krotoszynie!

data dodania: 21:17, 25.01.2012, autor/źródło: Daniel Borski
Wielkie emocje w Krotoszynie!
przejdź do galerii (26)

W minioną sobotę krotoszyński oddział Akademii Reissa przeprowadził premierowe zawody na własnym terenie. Poza gospodarzami , do gier przystąpili młodzi adepci futbolu z Jarocina i Pleszewa.
» czytaj dalej (wyświetleń: 1551)

komentarze (0)|tagi: akademia reissa turniej

Plan przygotowań seniorów

data dodania: 21:12, 25.01.2012, autor/źródło: M. Kruchowski

Zespół Stali Pleszew rozpoczął przygotowania 12 stycznia treningiem na własnych obiektach. Trener Sylwin Donart przygotował po trzy treningi w tygodniu plus czwarta jednostka treningowa, spotkanie sparingowe. Większość spotkań zespół pleszewski będzie rozgrywał na sztucznej murawie w Jarocinie. Rozpoczęcie rozgrywek o mistrzostwo IV ligi zaplanowano na dzień 25 marca 2012r. o godz. 15.00, jednak jeszcze wcześniej zespół pleszewski bo już 17 marca 2012r. może rozegrać spotanie w ramach Okręgowego Pucharu Polski z zespołem kaliskiego KKS 1925.
» czytaj dalej (wyświetleń: 948)

komentarze (0)|tagi: seniorzy

Mikołajki CUP w ZST

data dodania: 20:25, 25.01.2012, autor/źródło: T. Zawada

3.12.2011 w ZST w Pleszewie, dzięki uprzejmości dyrektora szkoły pana Marka Szczepańskiego, odbyła się impreza Mikołajki CUP. Organizatorem imprezy było Pleszewskie Stowarzyszenia Przeciwdziałania Narkomanii przy współudziale Agnieszki Gęstwy (drama) i kilkunastoosobowej grupy wolontariuszy z Centrum Wolontariatu w Pleszewie.
» czytaj dalej (wyświetleń: 1178)

komentarze (0)|tagi: turniej video

Wywiad z Mateuszem Zaworskim

data dodania: 23:29, 19.01.2012, autor/źródło: T. Zawada

Jak i kiedy rozpoczęła się Twoja przygoda z piłką nożną? Moja przygoda z piłka zaczęła się w wieku 9 lat kiedy z kolega pojechałem na pierwszy trening do Jaroty Jarocin.
» czytaj dalej (wyświetleń: 1100)

komentarze (0)|tagi: seniorzy

Turniej KOZPN w Ostrowie Wlkp.

data dodania: 20:10, 17.01.2012, autor/źródło: A. Kaczmarek
Turniej KOZPN w Ostrowie Wlkp.
przejdź do galerii (27)

W sobotę, 14. stycznia w Ostrowie Wielkopolskim odbył się halowy turniej piłkarski trampkarzy, zorganizowany przez kaliski OZPN. Niestety nasi młodzi zawodnicy nie będą go miło wspominać. Po dwóch porażkach i jednym remisie w grupie, trampkarze pleszewskiej Stali nie awansowali do dalszych rozgrywek.
» czytaj dalej (wyświetleń: 1246)

komentarze (0)|tagi: młodzież turniej trampkarz młodszy

Kamil Chmieliński piłkarzem SMS Łódź

data dodania: 11:24, 16.01.2012, autor/źródło: Admin

W miniony piątek bramkarz drużyny juniorów młodszym Stali MA-OR Pleszew, Kamil Chmieliński, na zaproszenie skauta Pana Marka Wozińskiego przebywał na próbnym trenigu w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi. Kamil Chmieliński pomyślnie przeszedł test-trening i od najbliższej środy rozpoczyna naukę w Łódzkim SMS-ie.
» czytaj dalej (wyświetleń: 1777)

komentarze (0)|tagi: młodzież

18 zawodników na pierwszym treningu

data dodania: 10:39, 13.01.2012, autor/źródło: T. Zawada

Na pierwszym czwartkowym treningu w dniu 12 stycznia oprócz nowego trenera Sylwina Donarta pojawiło się 18 zawodników w tym 5 nowych.
» czytaj dalej (wyświetleń: 1589)

komentarze (0)|tagi: seniorzy

Podsumowanie rozgrywek drużyn młodzieżowych

data dodania: 0:47, 12.01.2012, autor/źródło: Admin

Przerwa między rundami trwa, ale już niedługo rozpocznie się sezon przygotowawczy do kolejnego etapu rozgrywek ligowych. Jak wiadomo drużyna seniorów piłkarską jesień zakończyła w strefie spadkowej IV-ligowej tabeli. Zdecydowanie lepiej radzi sobie pleszewska młodzież, która w przyszłości ma dołączyć do drużyny seniorów i walczyć o jak najlepsze miejsce. Juniorzy młodsi i trampkarze młodsi zajmują trzecie miejsca w swoich grupach, tracąc do liderów odpowiednio 7 i 6 punktów. Nieco gorzej wypadli młodzicy, którzy wiosenne rozgrywki rozpoczną z szóstej pozycji, jednak zespół w większości złożony jest z młodszych zawodników. Najlepiej jesienią spisała się drużyna orlików, która z dorobkiem 15 punktów i jednopunktową stratą do lidera uplasowała się na drugim miejscu. Poniżej prezentujemy pełne tabele rozgrywek wszystkich drużyn młodzieżowych.

JUNIORZY MŁODSI

juniorzy młodsi - skład drużyny w sezonie 2011-2012
drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1.Astra Krotoszyn824800523
2.LKS Gołuchów819611287
3.Stal MA-OR Pleszew817521216
4.Czarni Dobrzyca8113231625
5.Jarota Jarocin8103142030
6.ZEFKA Kobyla Góra882242222
7.Zębców Ostrów Wlkp.872151835
8.Piast Kobylin872151031
9.Korona-P. Stawiszyn80008634

SKŁAD DRUŻYNY:

  • trener: Łukasz Bandosz
  • Kamil Chmieliński
  • Patryk Drapik
  • Patryk Żychlewicz
  • Karol Niedziela
  • Jacek Majkowski
  • Marcin Wróblewski
  • Błażej Kałużny
  • Maciej Gulczewski
  • Miłosz Przywarciak
  • Jakub Borecki
  • Mikołaj Adamek
  • Jakub Czajczyński
  • Kamil Marciniak
  • Jakub Balcer
  • Patryk Szkudlarek
  • Szymon Augustyniak
  • Aleksander Pływaczyk
  • Adrian Chojnacki
  • Patryk Biegański
  • Mikołaj Siuda
  • Bartosz Furmankiewicz
  • Szymon Kieliszewski

TRAMPKARZE MŁODSI

trampkarze młodsi - skład drużyny w sezonie 2011-2012
drużyna l.m pkt z r p b.zd b.st
1.Włókniarz 1925 Kalisz927900605
2.Jarota Jarocin9217025112
3.Stal Spomasz Pleszew921702478
4.Astra Krotoszyn9196125414
5.Płomyk Koźminiec9134142227
6.LKS Gołuchów9124053415
7.KS Opatówek9124052128
8.CKS Zduny941171156
9.Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce931081886
10.Żaki Taczanów91018673

SKŁAD DRUŻYNY:

  • trener: Tomasz Szymkowiak
  • Maciej Matuszczak
  • Dawid Sass
  • Ernest Kanikowski
  • Wojciech Mehr
  • Jacek Politowicz
  • Michał Kozłowski
  • Eryk Bisiorek
  • Miłosz Gołdyn
  • Krzysztof Urbaniak
  • Wojciech Ostapowicz
  • Alex Klotzel
  • Jan Kaczmarek
  • Dawid Knappe
  • Mateusz Siuda
  • Mateusz Maniak
  • Bartłomiej Korach
  • Paweł Matłoka
  • Michał Siuda
  • Tomasz Kazur
  • Filip Kołaczyk
  • Miłosz Remus

MŁODZICY/ORLIKI

MŁODZICY l.m pkt z r p b.zd b.st
1.Włókniarz I 1925 Kalisz924801316
2.Kaliszanin Kalisz921702468
3.Grom Golina921702279
4.Antonio Jarocin9206213812
5.GKS Żerków9134142615
6.Stal BS Pleszew9134142117
7.Włókniarz Dziew. 1925 Kalisz9124051726
8.Włókniarz II 1925 Kalisz92027735
9.LKS Gołuchów92027138
10.Fortuna Dębniałki92027149
ORLIKI l.m pkt z r p b.zd b.st
1.Biały Orzeł I Koźmin Wlkp.6165106210
2.Stal Pleszew6155015211
3.Płomyk I Koźminiec6113214217
4.Grom Golina693032921
5.Płomyk II Koźminiec662042138
6.GKS Jaraczewo641141823
7.Czarni Dobrzyca0000000
8.Biały Orzeł II Koźmin Wlkp.600062106

SKŁAD DRUŻYNY:

  • trener: Krzysztof Laskowski
  • Jakub Kujawa
  • Maciej Bielawny
  • Tymoteusz Janos
  • Jeremi Wabiński
  • Eryk Wabiński
  • Jakub Madaliński
  • Samuel Minoga
  • Mateusz Niewiada
  • Miłosz Piasecki
  • Szymon Rudziński
  • Adam Skorczyk
  • Konrad Sołtysiak
  • Oskar Szubert
  • Kacper Vogt
  • Piotr Wlekliński
  • Patryk Wojciechowski
  • Adam Zacharczuk
  • Szymon Kozłowski
  • Patryk Remus
  • Wiktor Gołdyn
  • Stasiu Kubiak
  • Mikołaj Karbowski
  • Kamil Kałużny
  • Kamil Zagórski
  • Krzysztof Rusiński
  • Michał Mazurek
  • Kacper Kałużny
  • Przemysław Depa
  • Miłosz Sobczyk
  • Bartłomiej Bąkowski

komentarze (0)|tagi: młodzież

Marcin Wandzel na testach w Calisii Kalisz

data dodania: 23:37, 10.01.2012, autor/źródło: T. Zawada

Calisia Kalisz zwróciła się z prośbą o pozwolenie Marcinowi Wandzlowi na udział w przygotowaniach oraz meczach testowych w miesiącu styczniu. Trener Grzegorz Dziubek będzie przymierzał Marcina do swojego zespołu, który przechodzi totalne zimowe przebudowanie.
» czytaj dalej (wyświetleń: 1274)

komentarze (0)|tagi: informacje

Wywiad z Alanem Mann

data dodania: 22:19, 10.01.2012, autor/źródło: T. Zawada

Kolejny zawodnik z jakim rozmawiamy to Alan Mann wierny wychowanek naszego Klubu. Niestety Alan w rundzie jesiennej nabawił się poważnej kontuzji kolana...
» czytaj dalej (wyświetleń: 1925)

komentarze (0)|tagi: seniorzy informacje

Wywiad z Sylwinem Donartem

data dodania: 19:37, 05.01.2012, autor/źródło: www.slupca.pl

Na stroniewww.slupca.pl znaleźliśmy krótki wywiad z nowym trenerem: "Donart trenerem Stali Pleszew"
» czytaj dalej (wyświetleń: 1384)

komentarze (0)|tagi: seniorzy
« ... 118 119 120 121 122 ... »

Najbliższe mecze naszych drużyn

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 : 1
S Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1 : 1
S KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1 : 1
S Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4 : 1
S KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2 : 0
S Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2 : 1
S KS Stal Pleszew Wilki Wilczyn 1 : 3
S Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 25 - 11/12.05

SKP Słupca Piast Kobylin 2:2
Astra Krotoszyn Victoria Ostrzeszów 2:3
Zieloni Koźminek GKS Sompolno 2:0
MKS Tur 1921 Turek Wilki Wilczyn 1:3
Piast Czekanów Orzeł Mroczeń 2:2
Raszkowianka Raszków Polonus Kazimierz Biskupi 2:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Tulisia Tuliszków 2:3
Odolanovia Odolanów KS Stal Pleszew 2:1

kolejka 26 - 18/19.05

Polonus Kazimierz Biskupi Astra Krotoszyn 1:1
Piast Kobylin Piast Czekanów 1:1
Orzeł Mroczeń Raszkowianka Raszków 4:0
Victoria Ostrzeszów Odolanovia Odolanów 2:3
Tulisia Tuliszków SKP Słupca 1:1
GKS Sompolno Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:0
Wilki Wilczyn Zieloni Koźminek 7:2
KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 2:0

kolejka 27 - 25/26.05

Victoria Ostrzeszów KS Stal Pleszew 4:1
SKP Słupca GKS Sompolno 5:2
Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:3
Zieloni Koźminek MKS Tur 1921 Turek 1:2
Raszkowianka Raszków Piast Kobylin 0:4
Piast Czekanów Tulisia Tuliszków 2:2
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Wilki Wilczyn 1:2
Odolanovia Odolanów Polonus Kazimierz Biskupi 2:0

kolejka 28 - 01/02.06

Orzeł Mroczeń Odolanovia Odolanów 5:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 2:2
MKS Tur 1921 Turek Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Tulisia Tuliszków Raszkowianka Raszków 5:2
Wilki Wilczyn SKP Słupca 1:1
Polonus Kazimierz Biskupi Victoria Ostrzeszów 1:0
Piast Czekanów GKS Sompolno 1:0
KS Stal Pleszew Zieloni Koźminek 1:1

kolejka 29 - 07/08.06

Victoria Ostrzeszów Orzeł Mroczeń 2:2
SKP Słupca MKS Tur 1921 Turek 1:1
Astra Krotoszyn Tulisia Tuliszków 3:0
Raszkowianka Raszków GKS Sompolno 2:5
Piast Czekanów Wilki Wilczyn 1:4
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Zieloni Koźminek 2:2
Odolanovia Odolanów Piast Kobylin 2:3
Polonus Kazimierz Biskupi KS Stal Pleszew 1:1

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 30 77
2. SKP Słupca 30 62
3. Odolanovia Odolanów 30 61
4. Orzeł Mroczeń 30 59
5. KS Stal Pleszew 30 48
6. Wilki Wilczyn 30 48
7. Astra Krotoszyn 30 46
8. Piast Kobylin 30 46
9. Polonus Kazimierz Biskupi 30 40
10. Tulisia Tuliszków 30 39
11. GKS Sompolno 30 36
12. MKS Tur 1921 Turek 30 34
13. Piast Czekanów 30 32
14. Raszkowianka Raszków 30 28
15. Zieloni Koźminek 30 15
16. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 30 13

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 15 28
3. Stainer Polonia Leszno 15 24
4. LKS Gołuchów 15 24
5. Olimpia Koło II 15 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 15 11
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 15 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook