Poznaj zawodników Stali


Wojna piłkarska. Zapowiedź 16. kolejki kaliskiej klasy okręgowej: LKS Gołuchów - Stal Pleszew

data dodania: 18:31 19.11.2015 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski

W niedzielę odbędzie XVI kolejka kaliskiej klasy okręgowej, będzie to „wojna piłkarska” gdzie Stal Pleszew zmierzy się w Gołuchowie o godz. 13.00, z zespołem LKS Gołuchów. Zespół LKS Gołuchów po pietnastu kolejkach zajmuje 5 w ligowej tabeli z ilością 27 punktów na co złożył się osiem wygranych, trzy remisy, cztery porażki. Bilans bramkowy LKS Gołuchów to 40:19, a najlepszym strzelcem po piętnastu kolejkach jest Przemysław Skibiszewski, autor 11 bramek

Zespół LKS Gołuchów na własnym obiekcie wygrał pięć spotkań, jedno zremisował i doznał jednej porażki, a bilans bramkowy to 24:7, natomiast na wyjeździe wygrał trzy spotkania, remisując dwa pojedynek i doznał trzech porażek, a bilans bramkowy to 16:12.

Trenerem zespołu LKS Gołuchów jest Damian Baras

Natomiast zespół Stali Pleszew zajmuje drugie miejsce w tabeli z ilości 38 punktów na co złożyło się dwanaście wygranych, dwa remisy, jedna porażka, bilans bramkowy to 37:13, a najlepszym strzelcem jest Krystian Benuszak, autor trzynastu trafień, który zajmuje I miejsce w klasyfikacji najlepszego strzelca, www.jardersport.pl W poprzednim spotkaniu pierwszej kolejki zespoły spotkały się ze sobą na obiekcie w Pleszewie i to zespół pleszewski, pokonał swoich rywali zza miedzy 3:1, a bramki w tym spotkaniu strzelali: Krystian Benuszak (8), Adrian Chojnacki (49 wolny), Alan Mann (62 głową), a dla zespołu LKS Gołuchów: Przemysław Skibiszewski (77). Czy piłkarze Łukasza Bandosza są w stanie powtórzyć ten wynik na murawie w Gołuchowie, przekonajmy się o tym sami wybierając się na obiekt w Gołuchowie, który znajduje się przy ul. Lipowej.

Sędziami spotkania będą: Mateusz Helwich, Grzegorz Król, Artur Marcinek

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



tagi: informacje seniorzy zapowiedź
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

S 31.03.2019
godz. 12:00
Piast Kobylin KS Stal Pleszew
S 07.04.2019
godz. 11:00
Piast Czekanów KS Stal Pleszew
S 14.04.2019
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Tulisia Tuliszków

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S SKP Słupca KS Stal Pleszew 3 : 1
S KS Stal Pleszew Orzeł Mroczeń 1 : 1
S Biały Orzeł Koźmin Wlkp. KS Stal Pleszew 0 : 5
JS KS Stal Pleszew Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4
JM KS Stal Pleszew Olimpia Koło II 3 : 1
S KS Stal Pleszew Polonus Kazimierz Biskupi 3 : 1
JM MKS Tur 1921 Turek KS Stal Pleszew 4 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 2 : 0

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MKS Tur 1921 Turek 1:1
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Astra Krotoszyn MKS Tur 1921 Turek 0:2
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
MKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3

kolejka 4 - 25/26.08

Victoria Ostrzeszów MKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 1:0

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 16 43
2. SKP Słupca 17 42
3. Orzeł Mroczeń 16 34
4. Odolanovia Odolanów 17 33
5. KS Stal Pleszew 17 33
6. Raszkowianka Raszków 17 25
7. Tulisia Tuliszków 16 22
8. Piast Kobylin 16 21
9. Astra Krotoszyn 16 21
10. MKS Tur 1921 Turek 17 20
11. GKS Sompolno 16 20
12. Wilki Wilczyn 16 18
13. Polonus Kazimierz Biskupi 16 18
14. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 16 12
15. Piast Czekanów 15 9
16. Zieloni Koźminek 16 6

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 14 17
2. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 7
3. Stainer Polonia Leszno 2 6
4. Włókniarz 1925 Kalisz 2 6
5. Jarota Jarocin 2 3
6. Rawia Rawag Rawicz 3 3
7. Górnik Konin 2 1
8. Polonia Środa Wlkp. 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 14 42
2. MKS Tur 1921 Turek 14 25
3. LKS Gołuchów 14 24
4. Stainer Polonia Leszno 14 21
5. Olimpia Koło II 14 18
6. Victoria Września 14 17
7. KS Stal Pleszew 14 8
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 14 8

trampkarze starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 7 17
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 15
3. Piast Kobylin 7 13
4. CKS Zbiersk 7 11
5. Kopernik Piotrów 7 10
6. KS Stal Pleszew 7 10
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 4
8. Raszkowianka Raszków 0 0
9. Korona-Pogoń Stawiszyn 7 0

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 4
2. Jarota Jarocin 1 3
3. Astra Krotoszyn 1 3
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
5. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
6. Calisia 14 Kalisz 1 1
7. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
8. Raszkowianka Raszków 1 0

młodzicy młodsi

1. KS Stal Pleszew 7 12
2. Calisia 14 Kalisz 1 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
4. Antonio Jarocin 1 3
5. Akademia Talentów Krotoszyn 1 0
6. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
7. Jarota Jarocin 1 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 7 18
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 1 3
3. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0
4. Calisia 14 Kalisz I 1 0
5. LKS Gołuchów 1 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0
7. Raszkowianka Raszków 1 0
8. GOS Koźmin Wlkp. 1 0

orliki B

1. KS Stal II Pleszew 3 4
2. Gladiatorzy Pieruszyce 1 3
3. GKS Żerków 1 1
4. Antonio Jarocin 0 0
5. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
6. Grom Golina 0 0
7. Żaki Taczanów 1 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook