Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

IV Memoriał im. Tadeusza Szymury za nami

data dodania: 8:25 03.07.2016 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski
IV Memoriał im. Tadeusza Szymury za nami przejdź do galerii

Wszyscy wiemy kim był ś.p. Tadeusz Szymura, był wieloletnim kierownikiem zespołu Stali Pleszew oraz wspaniałym działaczem tego klubu i nie tylko, z jego zdaniem liczyli się trenerzy prowadzący Klub Sportowy Stal Pleszew oraz był oddanym pracownikiem Spółki Sport Pleszew, który każdą wolną chwile poświęcał o dbanie obiektów tej Spółki. W związku z tym po raz czwarty rodzina, żona Grażyna i Paulina postanowiły po raz kolejny zorganizować Memoriał jego imieniem, cała impreza rozpoczęła się od złożenia wiązanki kwiatów na pomniku ś.p. Tadeusza Szymury przez córkę Paulinę oraz delegację zespołu Floty Świnoujście.

Po części oficjalnej przystąpiono do meczy memoriałowych w których wystąpiły cztery drużyny: Stal Pleszew, Stal Pleszew (byli zawodnicy), Oldboys, oraz Flota Świnoujście. Do wyjaśnienie Stal Pleszew (byli zawodnicy) to piłkarze grający w innych klubach.

W pierwszym spotkaniu spotkały się zespoły Stali Pleszew z piłkarzami z wyspy, Flotą Świnoujście to spotkanie zakończyło się wynikiem bezbramkowym, po tym spotkaniu na murawę wybiegli Oldboys, którzy zmierzyli się z zawodnikami byłymi Stali Pleszew, w tym pojedynku piłkarze Byłych Zawodników, pokonali Oldboys, a strzelcami bramek byli dla zespołu Oldboys Damian Izydorski, a dla piłkarzy Stali Łukasz Bandosz i Marcin Wandzel. W kolejnym spotkaniu Stal Pleszew, zmierzyła się z Byłymi Zawodnikami i pokonała ten zespół dwoma bramkami, który strzelił Krystian Benuszak, kolejny pojedynek rozegrali piłkarze Floty z Oldboys i to piłkarze ze Świnoujście pokonali ten zespół jedną bramkę, której autorem był Oskar Zięty. Kolejne spotkanie piłkarze Floty rozegrali z zespołem Byłych Zawodników i tu padł wynik bezbramkowy, a w ostatnim spotkaniu Stal Pleszew zremisowała z Oldboys bezbramkowo i to piłkarze Stali Pleszew mogli się cieszyć z wygranej w tym Memoriale.

Żona oraz Córka zapowiedziały, że nadal będą organizowały ten Memoriał i zapraszają już wszystkich na kolejne spotkanie za roku.

Flota Świnoujście - Stal Pleszew 0:0

Oldboys – Stal Pleszew (byli zawodnicy) 1:2


1:0 Damian Izydorski


1:1 Łukasz Bandosz


1:2 Marcin Wandzel

Stal Pleszew - Stal Pleszew (byli zawodnicy)


1:0 Krystian Benuszak


2:0 Krystian Benuszak

Flota Świnoujście – Oldboys 1:0


1:0 Oskar Zięty

Stal Pleszew (byli zawodnicy) - Flota Świnoujście 0:0

Stal Pleszew – Oldboys 0:0

KLASYFIKACJA GENERALNA IV MEMORIAŁU im. TADEUSZA SZYMURY


I. Stal Pleszew punkty 5 bramki 2:0


II. Flota Świnoujście punkty 5 bramki 1:0


III. Stal Pleszew (byli zawodnicy) punkty 4 bramki 1:2


IV. Oldboys punkty 1 bramki 1:3

Najlepszym zawodnikiem IV Memoriału wybrano – Marcina Wandzla z zespołu Stal Pleszew (byli zawodnicy)

Najskuteczniejszym zawodnikiem IV Memoriału, wybrano autora 2 trafień do siatki rywali – Krystiana Benuszaka z zespołu Stal Pleszew

Najlepszym bramkarzem wybrano – Grzegorza Hnata – z Floty Świnoujście

Najstarszym zawodnikiem został – Marek Chatliński z zespoły Oldboys

Wyróżniono również – Leszka Zakrzewskiego prezesa klubu Flota Świnoujście, a nagrodę ufundował wiceprezes KOZPN Kalisz Wojciech Kwiatkowski, który osobiście wręczył to wyróżnienie

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: informacje seniorzy turniej
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

TS 22.09.2018
godz. 0:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
MS 22.09.2018
godz. 0:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
MM 22.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn
JM 22.09.2018
godz. 11:00
Olimpia Koło II KS Stal Pleszew
S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
JS 23.09.2018
godz. 16:00
Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew
O 28.09.2018
godz. 17:00
KS Stal I Pleszew Calisia 14 Kalisz I
TS 29.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp.

Ostatnie wyniki naszych drużyn

O Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew - : -
JM KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno 0 : 5
S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew - : -
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2
TS KS Stal Pleszew Piast Kobylin - : -
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 1 : 0
MM Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 4
JM KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 1 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Stainer Polonia Leszno 1 3
3. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 6 18
2. LKS Gołuchów 6 13
3. Stainer Polonia Leszno 6 12
4. MKS Tur 1921 Turek 6 7
5. Victoria Września 6 7
6. Olimpia Koło II 5 6
7. KS Stal Pleszew 6 2
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 5 1

trampkarze starsi

1. Kopernik Piotrów 1 3
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1 3
3. CKS Zbiersk 1 1
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
5. Piast Kobylin 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0
9. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. Antonio Jarocin 1 3
2. KS Stal Pleszew 2 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Akademia Talentów Krotoszyn 0 0
5. Calisia 14 Kalisz 0 0
6. Jarota Jarocin 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 1 3
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0

orliki B

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
3. GKS Żerków 0 0
4. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
5. Grom Golina 0 0
6. KS Stal II Pleszew 0 0
7. Żaki Taczanów 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook