Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

IV Memoriał im. Tadeusza Szymury za nami

data dodania: 8:25 03.07.2016 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski
IV Memoriał im. Tadeusza Szymury za nami przejdź do galerii

Wszyscy wiemy kim był ś.p. Tadeusz Szymura, był wieloletnim kierownikiem zespołu Stali Pleszew oraz wspaniałym działaczem tego klubu i nie tylko, z jego zdaniem liczyli się trenerzy prowadzący Klub Sportowy Stal Pleszew oraz był oddanym pracownikiem Spółki Sport Pleszew, który każdą wolną chwile poświęcał o dbanie obiektów tej Spółki. W związku z tym po raz czwarty rodzina, żona Grażyna i Paulina postanowiły po raz kolejny zorganizować Memoriał jego imieniem, cała impreza rozpoczęła się od złożenia wiązanki kwiatów na pomniku ś.p. Tadeusza Szymury przez córkę Paulinę oraz delegację zespołu Floty Świnoujście.

Po części oficjalnej przystąpiono do meczy memoriałowych w których wystąpiły cztery drużyny: Stal Pleszew, Stal Pleszew (byli zawodnicy), Oldboys, oraz Flota Świnoujście. Do wyjaśnienie Stal Pleszew (byli zawodnicy) to piłkarze grający w innych klubach.

W pierwszym spotkaniu spotkały się zespoły Stali Pleszew z piłkarzami z wyspy, Flotą Świnoujście to spotkanie zakończyło się wynikiem bezbramkowym, po tym spotkaniu na murawę wybiegli Oldboys, którzy zmierzyli się z zawodnikami byłymi Stali Pleszew, w tym pojedynku piłkarze Byłych Zawodników, pokonali Oldboys, a strzelcami bramek byli dla zespołu Oldboys Damian Izydorski, a dla piłkarzy Stali Łukasz Bandosz i Marcin Wandzel. W kolejnym spotkaniu Stal Pleszew, zmierzyła się z Byłymi Zawodnikami i pokonała ten zespół dwoma bramkami, który strzelił Krystian Benuszak, kolejny pojedynek rozegrali piłkarze Floty z Oldboys i to piłkarze ze Świnoujście pokonali ten zespół jedną bramkę, której autorem był Oskar Zięty. Kolejne spotkanie piłkarze Floty rozegrali z zespołem Byłych Zawodników i tu padł wynik bezbramkowy, a w ostatnim spotkaniu Stal Pleszew zremisowała z Oldboys bezbramkowo i to piłkarze Stali Pleszew mogli się cieszyć z wygranej w tym Memoriale.

Żona oraz Córka zapowiedziały, że nadal będą organizowały ten Memoriał i zapraszają już wszystkich na kolejne spotkanie za roku.

Flota Świnoujście - Stal Pleszew 0:0

Oldboys – Stal Pleszew (byli zawodnicy) 1:2


1:0 Damian Izydorski


1:1 Łukasz Bandosz


1:2 Marcin Wandzel

Stal Pleszew - Stal Pleszew (byli zawodnicy)


1:0 Krystian Benuszak


2:0 Krystian Benuszak

Flota Świnoujście – Oldboys 1:0


1:0 Oskar Zięty

Stal Pleszew (byli zawodnicy) - Flota Świnoujście 0:0

Stal Pleszew – Oldboys 0:0

KLASYFIKACJA GENERALNA IV MEMORIAŁU im. TADEUSZA SZYMURY


I. Stal Pleszew punkty 5 bramki 2:0


II. Flota Świnoujście punkty 5 bramki 1:0


III. Stal Pleszew (byli zawodnicy) punkty 4 bramki 1:2


IV. Oldboys punkty 1 bramki 1:3

Najlepszym zawodnikiem IV Memoriału wybrano – Marcina Wandzla z zespołu Stal Pleszew (byli zawodnicy)

Najskuteczniejszym zawodnikiem IV Memoriału, wybrano autora 2 trafień do siatki rywali – Krystiana Benuszaka z zespołu Stal Pleszew

Najlepszym bramkarzem wybrano – Grzegorza Hnata – z Floty Świnoujście

Najstarszym zawodnikiem został – Marek Chatliński z zespoły Oldboys

Wyróżniono również – Leszka Zakrzewskiego prezesa klubu Flota Świnoujście, a nagrodę ufundował wiceprezes KOZPN Kalisz Wojciech Kwiatkowski, który osobiście wręczył to wyróżnienie

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



FOTOGALERIA:

tagi: informacje seniorzy turniej
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

O 27.04.2018
godz. 17:00
Pogoń I Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
JM 28.04.2018
godz. 11:00
KS Stal Pleszew Olimpia Koło
MM 28.04.2018
godz. 12:30
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal Pleszew
TS 28.04.2018
godz. 13:00
KS Stal Pleszew LKS Gołuchów
JS 29.04.2018
godz. 11:00
KS Stal Pleszew Tarnovia Tarnowo Podgórne
S 29.04.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny
JS 01.05.2018
godz. 11:00
Błękitni Wronki KS Stal Pleszew
JM 02.05.2018
godz. 11:00
MKS Kania Gostyń KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S KS Stal Pleszew Victoria Laski 8 : 1
JM Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew 7 : 0
MS Akademia Tal. Krotoszyn KS Stal Pleszew - : -
TS KS Stal Pleszew KS Opatówek 5 : 1
O KS Stal Pleszew Jarota Jarocin - : -
S KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn 1 : 2
S Piast Czekanów KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Warta Śrem 5 : 1

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 20 - 15/16.04

Astra Krotoszyn Orzeł Mroczeń 0:1
Zieloni Koźminek Piast Kobylin 0:3
Victoria Laski Raszkowianka Raszków 0:1
Victoria Skarszew Olimpia Brzeziny 4:1

kolejka 21 - 22/23.04

Barycz Janków Przygodzki Pogoń Trębaczów 3:1
Raszkowianka Raszków Olimpia Brzeziny 5:0
Astra Krotoszyn Korona-Pogoń Stawiszyn 3:0
KS Stal Pleszew Victoria Laski 8:1
Zieloni Koźminek Victoria Skarszew 5:0
Orzeł Mroczeń GKS Żerków 7:1
Piast Kobylin KS Opatówek 1:2
Zefka Kobyla Góra Piast Czekanów 0:1

kolejka 22 - 29/30.04

Piast Czekanów Barycz Janków Przygodzki :
GKS Żerków Korona-Pogoń Stawiszyn :
Victoria Skarszew Raszkowianka Raszków :
Pogoń Trębaczów Orzeł Mroczeń :
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny :
Astra Krotoszyn Piast Kobylin :
Victoria Laski Zefka Kobyla Góra :
KS Opatówek Zieloni Koźminek :

kolejka 23 - 03/04.05

Korona-Pogoń Stawiszyn Pogoń Trębaczów :
Barycz Janków Przygodzki Victoria Laski :
KS Stal Pleszew Raszkowianka Raszków :
Piast Kobylin GKS Żerków :
Orzeł Mroczeń Piast Czekanów :
KS Opatówek Victoria Skarszew :
Zefka Kobyla Góra Olimpia Brzeziny :
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn :

kolejka 24 - 06/07.05

Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
Raszkowianka Raszków Zefka Kobyla Góra :
Pogoń Trębaczów Piast Kobylin :
Victoria Skarszew KS Stal Pleszew :
Piast Czekanów Korona-Pogoń Stawiszyn :
Olimpia Brzeziny Barycz Janków Przygodzki :
GKS Żerków Zieloni Koźminek :
Astra Krotoszyn KS Opatówek :
Victoria Laski Orzeł Mroczeń :

kolejka 25 - 13/14.05

Barycz Janków Przygodzki Raszkowianka Raszków :
Korona-Pogoń Stawiszyn Victoria Laski :
Piast Kobylin Piast Czekanów :

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 17 47
2. Astra Krotoszyn 18 37
3. Piast Kobylin 17 35
4. Orzeł Mroczeń 17 34
5. KS Stal Pleszew 20 33
6. Piast Czekanów 17 32
7. Zefka Kobyla Góra 16 27
8. Raszkowianka Raszków 17 24
9. Barycz Janków Przygodzki 17 23
10. Victoria Skarszew 16 22
11. Zieloni Koźminek 17 21
12. Pogoń Trębaczów 18 18
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 17 14
14. Olimpia Brzeziny 17 14
15. GKS Żerków 18 12
16. Victoria Laski 17 4

juniorzy starsi

1. Górnik Konin 15 38
2. Polonia 1912 Leszno 15 36
3. Przemysław Poznań 14 31
4. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 16 26
5. Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 22
6. Krobianka Krobia 15 21
7. Błękitni Wronki 14 20
8. Mieszko Gniezno 15 20
9. KS Stal Pleszew 17 20
10. Unia Swarzędz 14 19
11. KS Canarinhos Skórzewo 14 17
12. Jarota Jarocin 16 17
13. Warta Śrem 14 12
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Marcinki Kępno 19 43
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 18 43
3. MKS Kania Gostyń 18 36
4. Górnik Konin 18 22
5. Olimpia Koło 18 20
6. SKP-MOS Słupca 18 18
7. Victoria Września 18 17
8. KS Stal Pleszew 19 10

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 12 32
2. LKS Gołuchów 11 18
3. KS Stal Pleszew 12 18
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 11 17
5. KS Opatówek 11 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. Marcinki Kępno 10 30
2. Akademia Tal. Krotoszyn 10 24
3. Włókniarz 1925 Kalisz 9 16
4. KS Stal Pleszew 10 15
5. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 8 12
6. Victoria Ostrzeszów 10 11
7. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 10 10
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 9 4
9. Calisia 14 Kalisz 0 0
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
11. Astra Krotoszyn 8 0

młodzicy młodsi

1. Włókniarz I 1925 Kalisz 1 3
2. A. P. Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
5. Jarota Jarocin 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

orliki

1. Antonio Jarocin 8 24
2. Calisia 14 Kalisz 8 21
3. Jarota Jarocin 8 15
4. KS Stal Pleszew 9 13
5. LKS Gołuchów 8 10
6. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 8 6
7. Włókniarz I 1925 Kalisz 8 6
8. GOS Koźmin Wlkp. I 7 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook