Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Zapowiedź 28. kolejki kaliskiej klasy okręgowej: Odolanovia Odolanów - Stal Pleszew

data dodania: 10:20 02.06.2015 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski

Już w czwartek o godz. 16.00 zespół Stali Pleszew, zmierzy się w Odolanowie z zespołem Odolanovii. Będzie to niezmiernie ważne spotkanie dla zespołu Odolanovii, która walczy o utrzymanie w kaliskiej klasie okręgowej i zapewne zespół z Odolanowa zostawi na murawie wiele serca i ambicji oraz zapowiada się doskonałe widowisko.

Z meczu będzie prowadzona realcja na żywo przez Mecieja Kałużnego:
regiowyniki.pl/mecz/5243/Pilka_Nozna/Wielkopolskie/Klasa_okregowa/Kalisz/

Zespół Odolanovii Odolanów zajmuje IX miejsce w kaliskiej klasie okręgowej z ilością 32 punktów i bilansem bramek 35:40. Zespół wygrał 9 spotkań, zremisował 5 spotkań i doznał 13 porażek.

Na własnym obiekcie Odolanovia wygrała 6 spotkań, remisując 2 mecze i doznali 5 porażek , bilans bramkowy to 16:16. Na wyjeździe, wygrał 3 pojedynki, remisując 3 mecze i doznał 8 porażek, a bilans bramkowy to 19:24. W poprzednim pojedynku zespół Odolanovii Odolanów przegrał na obiekcie w Pleszewie 3:2, a bramki w tym spotkaniu dla zespołu Stali, strzelali Adrian Chojnacki dwie z rzutów karnych w 12’ i 62’ i Paweł Wasielewski 29’, a dla zespołu Odolanovii Łukasz Wala 49’ i Dominik Sobczak 69’ karny.

Najlepszym strzelcem zespołu Odolanovii Odolanów jest Robert Rasiak autor 6 trafień do siatki rywali.


Sędziami spotkania będą: Mateusz Lewek , Zbigniew Lewek, Marcin Janus

Już w czwartek zostanie rozegrana kolejna kolejka ligowa w rozgrywkach kaliskiej klasy okręgowej, nadal prowadzi zespół Polonii Kępno, ale po piętach depcze mu zespół Pogoni Nowe Skalmierzyce, praktycznie przesądzony jest już spadek zespołów Prosny Kalisz i Zielonych Koźminek, a pozostałe zespoły nadal walczą o ligowy byt.

O godz. 11.00 w Jankowie Przygodzkim odbędzie się interesujący pojedynek, Barycz walcząca o utrzymanie, będzie podejmował lidera rozgrywek Polonię Kępno, nie będzie to łatwy pojedynek dla zespołu z Kępna i każdy wynik może wchodzić w rachubę. Drugim spotkaniem o godz. 11.00 będzie pojedynek w Kaliszu, gdzie Prosna będzie podejmowała kolejnego kandydata do awansu Pogoń Nowe Skalmierzyce.

O godz. 14.00 w Dobrzycy, Czarni będą podejmowali Gorzyczankę Gorzyce Wielkie. To będzie ważne spotkanie dla zespołu Michała Kosińskiego, którzy będą chcieli wygrać to spotkanie.

O godz. 16.00 odbędą się pozostałe spotkania, KS Opatówek, będzie podejmowała Pogoń Trębaczów, a Victoria Skarszew zmierzy się na własnym obiekcie z zespołem LKS Czarnylas. Odolanovia Odolanów, będzie podejmowała Stal Pleszew, Zieloni Koźminek, którzy witają się już z A klasą będą podejmowali Piasta czekanów, który musi wygrać to spotkanie jeśli marzy o utrzymaniu w kaliskiej klasie okręgowej. Zefka Kobyla Góra, będzie podejmowała Astrę Krotoszyn..

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



tagi: informacje seniorzy zapowiedź
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze Stali

brak zaplanowanych meczów

Ostatnie wyniki Stali

S KS Stal Pleszew KS Opatówek 1 : 1
S Zieloni Koźminek KS Stal Pleszew 2 : 0
MS KS Stal Pleszew Korona-Pogoń Stawiszyn 3 : 2
JS Jarota Jarocin KS Stal Pleszew 0 : 1
JS KS Stal Pleszew Krobianka Krobia 4 : 3

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 3 - 20/21.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Piast Kobylin 0:2
Barycz Janków Przygodzki KS Opatówek 0:1
KS Stal Pleszew GKS Żerków 4:1
Olimpia Brzeziny Piast Czekanów 5:1
Raszkowianka Raszków Pogoń Trębaczów 0:0
Victoria Laski Victoria Skarszew 1:5
Zieloni Koźminek Orzeł Mroczeń 1:0
Zefka Kobyla Góra Astra Krotoszyn 2:2

kolejka 4 - 27/28.08

Korona-Pogoń Stawiszyn Zieloni Koźminek 2:0
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków 2:1
Victoria Skarszew Piast Kobylin 2:2
Pogoń Trębaczów KS Stal Pleszew 0:2
Astra Krotoszyn Barycz Janków Przygodzki 4:1
GKS Żerków Zefka Kobyla Góra 0:5
KS Opatówek Orzeł Mroczeń 3:1
Victoria Laski Olimpia Brzeziny 0:0

kolejka 5 - 30/31.08

Olimpia Brzeziny Victoria Skarszew 1:2
Raszkowianka Raszków Victoria Laski 5:2
Barycz Janków Przygodzki GKS Żerków 3:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 0:1
Piast Kobylin Zieloni Koźminek 3:0
Orzeł Mroczeń Astra Krotoszyn 2:3
Zefka Kobyla Góra Pogoń Trębaczów 3:0
KS Opatówek Korona-Pogoń Stawiszyn 4:0

kolejka 6 - 09/10.09

GKS Żerków Orzeł Mroczeń 0:9
Pogoń Trębaczów Barycz Janków Przygodzki 3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn Astra Krotoszyn 2:3
Olimpia Brzeziny Raszkowianka Raszków 1:1
Piast Czekanów Zefka Kobyla Góra 3:1
KS Opatówek Piast Kobylin 4:0
Victoria Laski KS Stal Pleszew 0:2
Victoria Skarszew Zieloni Koźminek 1:0

kolejka 7 - 16/17.09

Orzeł Mroczeń Pogoń Trębaczów 2:1
Raszkowianka Raszków Victoria Skarszew 2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn GKS Żerków 1:2
Barycz Janków Przygodzki Piast Czekanów 0:2
KS Stal Pleszew Olimpia Brzeziny 1:2
Zieloni Koźminek KS Opatówek 0:1
Piast Kobylin Astra Krotoszyn 0:1
Zefka Kobyla Góra Victoria Laski 13:0

Tabele - sezon 2017-2018

seniorzy

1. KS Opatówek 15 41
2. Piast Kobylin 15 32
3. Astra Krotoszyn 15 31
4. Piast Czekanów 15 29
5. Orzeł Mroczeń 15 28
6. Zefka Kobyla Góra 14 24
7. KS Stal Pleszew 15 24
8. Victoria Skarszew 14 19
9. Zieloni Koźminek 15 18
10. Pogoń Trębaczów 15 18
11. Raszkowianka Raszków 15 18
12. Barycz Janków Przygodzki 15 17
13. Korona-Pogoń Stawiszyn 15 14
14. Olimpia Brzeziny 15 14
15. GKS Żerków 15 9
16. Victoria Laski 15 4

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 11 17
2. Krobianka Krobia 7 16
3. Polonia 1912 Leszno 6 14
4. Górnik Konin 6 13
5. KS Canarinhos Skórzewo 7 13
6. Przemysław Poznań 5 12
7. Mieszko Gniezno 7 12
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 7 12
9. Błękitni Wronki 5 10
10. Jarota Jarocin 7 9
11. Warta Śrem 5 7
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 6
13. Unia Swarzędz 6 5
14. Calisia 14 Kalisz 6 3
15. LKS Ślesin 7 3
16. Pogoń Łobżenica 7 0

juniorzy młodsi

1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 14 37
2. Marcinki Kępno 14 30
3. MKS Kania Gostyń 14 28
4. Olimpia Koło 14 17
5. Górnik Konin 14 15
6. SKP-MOS Słupca 14 15
7. KS Stal Pleszew 14 10
8. Victoria Września 14 8

trampkarze starsi

1. Marcinki Kępno 10 26
2. LKS Gołuchów 10 18
3. KS Stal Pleszew 10 15
4. Akademia Piłk. Ostrzeszów 9 14
5. KS Opatówek 10 8
6. Calisia 14 Kalisz 9 3

młodzicy starsi

1. KS Stal Pleszew 4 5
2. Włókniarz 1925 Kalisz 2 4
3. Akademia Tal. Krotoszyn 1 3
4. Marcinki Kępno 1 3
5. Victoria Ostrzeszów 1 1
6. Astra Krotoszyn 0 0
7. Calisia 14 Kalisz 0 0
8. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0 0
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 0
11. Korona-Pogoń Stawiszyn 2 0

młodzicy młodsi

1. A. P. Reissa Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz I 0 0
3. GOS I Koźmin Wlkp. 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

orliki

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Calisia 14 Kalisz 0 0
3. GOS Koźmin Wlkp. I 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KS Stal Pleszew 0 0
6. LKS Gołuchów 0 0
7. Pogoń I Nowe Skalmierzyce 0 0
8. Włókniarz I 1925 Kalisz 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook