Poznaj zawodników Stali


Wsparcie dla Klubu Sportowego Stal Pleszew

Zapowiedź 25. kolejki kaliskiej klasy okręgowej: Stal Pleszew - Zefka Kobyla Góra

data dodania: 10:33 12.05.2015 , autor/żródło: Mariusz Kruchowski

W niedzielę o godz. 16.00 zespół Stali Pleszew, zmierzy się na bocznym boisku w Pleszew z zespołem Zefki Kobyla Góra. Po wygranej z zespołem kaliskiej Prosny piłkarze, Adriana Popławskiego, będą chcieli iść za ciosem i pokonać wyżej notowanego rywala, który w poprzedniej kolejce nieoczekiwanie zremisował z zespołem walczącym o utrzymanie w kaliskiej klasie okręgowej, LKS-em Czarnylas.

Zespół Zefki Kobyla Góra zajmuje III miejsce w kaliskiej klasie okręgowej z ilością 55 punktów i bilansem bramek 50:24. Zespół wygrał 17 spotkań, zremisował 4 pojedynki i doznał 3 porażek.

Na wyjeździe zespół Zefki wygrał 10 spotkań, remisując 0 meczy i doznał 2 porażek , bilans bramkowy to 28:15. Na własnym obiekcie, wygrał 7 pojedynków, remisując 4 mecze i doznał 1 porażki, a bilans bramkowy to 22:9. W poprzednim pojedynku zespół Zefki Kobyla Góra pokonał na własnym obiekcie podopiecznych Adriana Popławskiego 1:0, a bramkę dająca zwycięstwo zdobył Artur Koziara w 9’ spotkania. Pleszewianie zdobyli bramkę w tym spotkaniu a strzelcem bramki był Adam Wojciechowski, jednak sędzia spotkania dopatrzył się w zamieszaniu podbramkowym faulu na golkiperze Zefki Kobyla Góra i nie uznał tego trafienia.

Najlepszym strzelcem zespołu Zefki Kobyla Góra jest Dawid Ponitka autor aż 17 trafień do siatki rywali, warto odnotować, że 12 bramek zdobył, również Piotr Nasiadek. Trenerem zespołu z Prosny jest Artur Jędrzejewski.


Sędziami spotkania będą: Artur Marcinek, Wojciech Jasiak, Paulina Nikodem

W dwóch terminach zostanie rozegrana kolejna kolejka ligowa w ramach kaliskiej klasy okręgowej.

W sobotę zaplanowano dwa pojedynki o godz. 16.00 Victoria Skarszew na własnym obiekcie będzie podejmowała zespół Odolanovii Odolanów, a lider Polonia Kępno o godz. 17.00 zagra spotkanie w Krotoszynie z tamtejszą Astrą .

Na niedzielę zaplanowano zakończenie kolejki ligowej i tak o 11.00 Piast Czekanów w meczu o tzw. sześć punktów zmierzy się z Prosną Kalisz, a Pogoń Trębaczów na własnym obiekcie będzie podejmowała zespół, Damiana Barasa, Zielonych Koźminek .

O godz. 12.00 w samo południe Gorzyczanka Gorzyce Wielkie w meczu derbowym zmierzy się z Baryczą Janków Przygodzki, będzie to ważne spotkanie dla obu zespołów.

O godz. 15.00 w Czarnymlesie zespół, LKS-u będzie podejmował zespół, Czarnych Dobrzyca, to również spotkanie będzie z gatunku walki o utrzymanie w kaliskiej klasie okręgowej.

Na godz. 16.00 zaplanowano zakończenie rozgrywek w kaliskiej klasie okręgowej i tak w Nowych Skalmierzycach, zespół Mariusza Kaczmarka, Pogoń będzie podejmował, słabo spisujący się ostatnio zespół KS Opatówek. Drugim spotkaniem będzie pojedynek w Pleszewie, gdzie Stal będzie podejmowała rewelację tych rozgrywek Zefkę Kobyla Góra.

Zapisz się do newslettera e-mail Stali Pleszew.

Zapisując się będziesz otrzymywał powiadomienie na swój e-mail o nowych postach na stronie www.stalpleszew.pl. Będziemy Cię także informować o wszystkich akcjach i wydarzeniach w naszym klubie.



tagi: informacje seniorzy zapowiedź
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE:

Po ostatniej kontroli numerów IP kto, na kogo napisał postanawiamy je ukryć (gł. dlatego, że numery IP przy radiowym dostępie do Internetu mogą się powtarzać, z kolei Neostrada itp oferują zmienne IP, a nie chcemy doprowadzać do niepotrzebnych kłótni). Jednocześnie informujemy, że administratorzy nadal mają dokładny wgląd w adresy komputerów każdego autora, dlatego w przypadku naruszenia zasad moralnych będziemy wyciągać z tego konsekwencje.

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli nie masz konta w serwisie załóż je.

Komentuj na FACEBOOKu

Najbliższe mecze naszych drużyn

JM 19.09.2018
godz. 17:00
KS Stal Pleszew Stainer Polonia Leszno
O 21.09.2018
godz. 0:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Stal I Pleszew
TS 22.09.2018
godz. 0:00
Centra 1946 Ostrów Wlkp. KS Stal Pleszew
MS 22.09.2018
godz. 0:00
Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew
MM 22.09.2018
godz. 0:00
KS Stal Pleszew Akademia Talentów Krotoszyn
JM 22.09.2018
godz. 11:00
Olimpia Koło II KS Stal Pleszew
S 23.09.2018
godz. 15:00
KS Stal Pleszew Astra Krotoszyn
JS 23.09.2018
godz. 16:00
Pinsel-Peter Krobianka Krobia KS Stal Pleszew

Ostatnie wyniki naszych drużyn

S Żaki Taczanów KS Stal II Pleszew - : -
S GKS Sompolno KS Stal Pleszew 2 : 2
TS KS Stal Pleszew Piast Kobylin - : -
JS KS Stal Pleszew Jarota Jarocin 1 : 0
MM Astra Krotoszyn KS Stal Pleszew 1 : 4
JM KS Stal Pleszew MKS Tur 1921 Turek 1 : 3
MS KS Stal Pleszew GOS Koźmin Wlkp. 0 : 6
O KS Stal I Pleszew Włókniarz 1925 Kalisz 6 : 5

Wyniki Kaliskiej Klasy Okręgowej

kolejka 1 - 11/12.08

Wilki Wilczyn Astra Krotoszyn 0:1
Orzeł Mroczeń KS Stal Pleszew 3:1
Raszkowianka Raszków MGKS Tur 1921 Turek 1:1
Tulisia Tuliszków Victoria Ostrzeszów 1:3
Zieloni Koźminek Piast Czekanów 0:4
Piast Kobylin Polonus Kazimierz Biskupi 2:1
GKS Sompolno Odolanovia Odolanów 1:3
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. SKP Słupca 1:2

kolejka 2 - 15/16.08

Raszkowianka Raszków Zieloni Koźminek 3:1
Piast Czekanów Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:2
Orzeł Mroczeń Piast Kobylin 1:0
KS Stal Pleszew SKP Słupca 4:0
Astra Krotoszyn MGKS Tur 1921 Turek 0:2
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn :
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn 1:0
Victoria Ostrzeszów GKS Sompolno 5:1
Polonus Kazimierz Biskupi Tulisia Tuliszków 1:2

kolejka 3 - 18/19.08

SKP Słupca Piast Czekanów 4:2
Zieloni Koźminek Astra Krotoszyn 0:2
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów 2:5
KS Stal Pleszew Piast Kobylin 3:1
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. Raszkowianka Raszków 1:4
MGKS Tur 1921 Turek Odolanovia Odolanów 0:1
Tulisia Tuliszków Orzeł Mroczeń 1:3
GKS Sompolno Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

kolejka 4 - 25/26.08

Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek 4:1
Raszkowianka Raszków SKP Słupca 2:5
Victoria Ostrzeszów MGKS Tur 1921 Turek 4:2
Odolanovia Odolanów Zieloni Koźminek :
Orzeł Mroczeń GKS Sompolno 3:3
Polonus Kazimierz Biskupi Wilki Wilczyn 1:3
Astra Krotoszyn Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:1
KS Stal Pleszew Piast Czekanów 4:1
Piast Kobylin Tulisia Tuliszków 2:4

kolejka 5 - 01/02.09

SKP Słupca Astra Krotoszyn 6:1
Wilki Wilczyn Orzeł Mroczeń 0:2
Tulisia Tuliszków KS Stal Pleszew 2:5
Zieloni Koźminek Victoria Ostrzeszów 0:3
MGKS Tur 1921 Turek Polonus Kazimierz Biskupi :
Piast Czekanów Raszkowianka Raszków :

Tabele - sezon 2018-2019

seniorzy

1. Victoria Ostrzeszów 7 21
2. Orzeł Mroczeń 7 17
3. KS Stal Pleszew 7 16
4. SKP Słupca 7 15
5. Odolanovia Odolanów 6 13
6. Astra Krotoszyn 7 12
7. Tulisia Tuliszków 7 12
8. Raszkowianka Raszków 6 10
9. MGKS Tur 1921 Turek 6 8
10. Polonus Kazimierz Biskupi 6 6
11. Wilki Wilczyn 7 6
12. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 6 6
13. Piast Czekanów 6 4
14. Piast Kobylin 6 3
15. GKS Sompolno 6 2
16. Zieloni Koźminek 7 0

juniorzy starsi

1. KS Stal Pleszew 6 12
2. Stainer Polonia Leszno 1 3
3. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 3
4. Włókniarz 1925 Kalisz 1 3
5. Górnik Konin 1 0
6. Jarota Jarocin 1 0
7. Polonia Środa Wlkp. 1 0
8. Rawia Rawag Rawicz 2 0

juniorzy młodsi

1. Warta Poznań 5 15
2. LKS Gołuchów 5 10
3. Stainer Polonia Leszno 4 9
4. MKS Tur 1921 Turek 5 7
5. Victoria Września 5 7
6. KS Stal Pleszew 5 2
7. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 4 1
8. Olimpia Koło II 3 0

trampkarze starsi

1. Kopernik Piotrów 1 3
2. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1 3
3. CKS Zbiersk 1 1
4. GOS Koźmin Wlkp. 1 1
5. Piast Kobylin 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Korona-Pogoń Stawiszyn 1 0
9. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy starsi

1. GOS Koźmin Wlkp. 1 3
2. Astra Krotoszyn 0 0
3. Calisia 14 Kalisz 0 0
4. Jarota Jarocin 0 0
5. KKS Kalisz Sp. z o.o. 0 0
6. Raszkowianka Raszków 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. KS Stal Pleszew 1 0

młodzicy młodsi

1. Antonio Jarocin 1 3
2. KS Stal Pleszew 2 3
3. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
4. Akademia Talentów Krotoszyn 0 0
5. Calisia 14 Kalisz 0 0
6. Jarota Jarocin 0 0
7. Włókniarz 1925 Kalisz 0 0
8. Astra Krotoszyn 1 0

orliki

1. KS Stal I Pleszew 1 3
2. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 0 0
3. Calisia 14 Kalisz I 0 0
4. GOS Koźmin Wlkp. 0 0
5. LKS Gołuchów 0 0
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0
7. Raszkowianka Raszków 0 0
8. Włókniarz 1925 Kalisz 1 0

orliki B

1. Antonio Jarocin 0 0
2. Błękitni-Sparta Kotlin 0 0
3. GKS Żerków 0 0
4. Gladiatorzy Pieruszyce 0 0
5. Grom Golina 0 0
6. KS Stal II Pleszew 0 0
7. Żaki Taczanów 0 0

Klub Sportowy Stal Pleszew realizuje ustawowe zadania samorządu gminnego w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, dotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

facebook